BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Kā būtu, ja iepērkoties tu varētu ietaupīt laiku?

Pielāgojoties tavu iepirkšanās paradumu maiņai, mēs saprotam, ka laiks ir vērtība un to nedrīkst tērēt ikdienišķu darbību veikšanai. Turklāt jaunā pasaules kārtība mums visiem paredz ievērot drošas iepirkšanās pasākumus, tāpēc mēs saprotam, ka arī tu vēlies pēc iespējas mazāk laika pavadīt veikalā.

Tavām ērtībām esam ieviesuši preču rezervēšanas iespēju: rezervē e-veikalā un pēc 30 minūtēm saņem attiecīgajā veikalā! Droši, ātri, tev ērtā laikā un vietā!

  • Douglas.lv atrodi vēlamo produktu, spied pogu “REZERVĒT VEIKALĀ”
  • Izvēlies veikalu, kurā saņemsi preci.
  • Norādi savu tālruņa numuru un e-pastu, un gaidi apstiprinājumu. Ja esi reģistrēts eveikala lietotājs, pieslēdzies
  • Sagaidi apstiprinājumu, pēc tā saņemšanas SMS un uz norādīto e-pastu, 30 minūšu laikā prece būs sagatavota saņemšanai veikalā.
  • Dodies tai pakaļ un norēķinies veikalā.

Prece tiek rezervēta tikai pēc veiksmīga apstiprinājuma saņemšanas SMS un uz norādīto e-pastu.
Ņem vērā: rezervāciju iespējams veikt tikai veikala norādītajā darba laikā un tā ir spēkā līdz izvēlētā veikala darba dienas beigām.
Vienas rezervācijas ietvaros iespējams rezervēt vienu preci, bet rezervāciju skaits nav ierobežots.

Šis pakalpojums ir tikai preces rezervēšana izvēlētā veikalā un šādā gadījumā nav spēkā dāvanu akcijas un produktu paraudziņu akcijas, kas pieejamas tikai kopā ar pasūtījumiem e-veikalā.

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: