Lakas

Filtri

Zīmols

Produkta tips

Spec. piedāvājums

MATU TIPS

ZAĻI

KAM

ĪPAŠĪBAS

Pieejamība

Šķirot:

Matu lakas aerosols un matu laka ilgnoturīgai frizūrai

Neatkarīgi no tā, vai runa ir par brīvām lokām vai matu mezglu, matu laka nodrošina frizūrai noturību. Augstas kvalitātes izstrādājumiem ir raksturīgas spēcīgas formulas, kas ir noturīgas pret vēju un laikapstākļiem. Tās ir gandrīz neredzamas uz jūsu matiem, nepadarot tos smagus un neradot paliekas. Atklājiet augstas kvalitātes matu laku klāstu, lai veidotu aizraujošas un noturīgas frizūras!

Kāda ir atšķirība starp matu lakas aerosolu un matu laku?

Gan matu lakas aerosols, gan matu laka nodrošina frizūru noturību. Matu lakas aerosols apvij matus un veido elastīgus savienojumus matos. Tas nozīmē, ka tie vienmēr krīt dabiski, bet ir stabilāki. Tā kā šis savienojums ir ļoti smalks, varat vienkārši izķemmēt matus ar suku vai taisnstūrveida matu suku, lai tos atraisītu.

Tomēr dažiem matu sakārtojuma stiliem, piemēram, sarežģītām, augstām frizūrām, ir nepieciešama spēcīgāka fiksācija. Šajā gadījumā ieteicams izvēlēties matu laku. Tas burtiski salīmē matus kopā. Tā ļauj matus veidot pret to dabisko augšanas virzienu. Lai matus atbrīvotu no ļoti spēcīgās fiksācijas, ir ieteicams izmazgāt matus ar šampūnu.

Matu lakas aerosols dažādiem matu tipiem

No kopjošiem līdzekļiem blāviem matiem līdz īpašiem aerosoliem ar pretsprogošanās iedarbību un variantiem ar praktisku UV aizsardzību – matu lakas aerosoli ir pieejami visdažādākajos sastāvos. Visiem ir fiksējošs iznākums, kas notur matus savā vietā.

  • Cirtainiem vai viļņainiem matiem: matu lakas aerosols, kas ir īpaši paredzēts cirtām un viļņainiem matiem, fiksē matus, nepadarot tos smagus. Tas nozīmē, ka matu šķipsnas saglabā savu elastīgumu. Īpašas formulas ar pretsprogošanās iedarbību ir kopjoši un nodrošina gludu un elastīgu iznākumu.
  • Plāniem matiem: plāniem, bieži vien saplacinātiem matiem ir nepieciešams īpaši viegls aerosols. Tas piešķir matiem fiksāciju, nepadarot tos smagnējus un veidojot apjomīgu matu sakārtojumu.
  • Krāsotiem matiem: vēlaties mirdzošu matu krāsu? Matu lakas aerosols ar krāsu aizsargājošu formulu un UV aizsardzību saudzē un pasargā matus no apkārtējās vides iedarbības un nodrošina ilgnoturīgu krāsas mirdzumu.

Daži produkti apvieno dažādas īpašības, tāpēc varat izvēlēties savām vajadzībām piemērotu matu laku. Daudzi ražotāji izmanto arī tā dēvētās precīzas smidzināšanas galviņas. Tas ļauj viegli un precīzi sadalīt izvēlēto matu lakas aerosolu un matu laku.

Iegādājieties augstas kvalitātes matu laku Douglas veikalā

Neatkarīgi no jūsu matu vajadzībām – atklājiet augstas kvalitātes, spēcīgu matu lakas aerosolu un matu laku klāstu. Varat izvēlēties no mitrinošiem un krāsu saglabājošiem līdzekļiem līdz līdzekļiem bez smaržvielām. Vienkārši pasūtiet izvēlēto matu laku tiešsaistē Douglas e-veikalā un veidojiet savu sapņu frizūru. Pārlūkojiet arī plašo matu veidošanas krēmu klāstu.

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!