Acu ēnas

Filtri

Zīmols

Produkta tips

Spec. piedāvājums

ZAĻI

KAM

ĪPAŠĪBAS

Pieejamība

Šķirot:
12345...7...13...19

Acu ēnas: visas krāsas rokas stiepiena attālumā

Neatkarīgi no tā, vai tas ir atturīgs dienas izskats vai dramatiski dūmakains acu skats vakaram: izvēloties īstās acu ēnas, jūsu acis staros vēl spilgtāk. Acu ēnu pasaule ir krāsaina un piedāvā dažādas tekstūras. Gan pūderveida, gan krēmveida – mums ir atsevišķasacu ēnas un acu ēnu paletes, kas izceļ jūsu individuālo stilu. Nav iespējams pateikt, kura acu ēna uz ko un kā iedarbojas. Kopumā: ir atļauts viss, kas jums patīk! Neatkarīgi no tā, vai tas ir atturīgs akcents ikdienas izskatam vai izteiksmīga krāsu spēle ballītes vakaram, ar acu ēnu krāsām varat izpausties un būt radoša.

Izveidojiet individuālu izskatu – modernam uznācienam

Jūsu radošumam ar acu ēnām nav robežu. Lai iegūtu īpaši noturīgu izskatu, pūderveida acu ēnas var viegli pārveidot krēmveida acu ēnās. Sajauciet acu ēnu bāzi vai miesas krāsas toni ar izvēlēto pūdera krāsu uz plaukstas virspuses. Vēlaties ar acu ēnām noslēpt mazas grumbiņas? Tad lietojiet matētas krāsas. Nelietojiet pārāk tumšas krāsas. Jums patīk krāsainība, bet neuzdrošināties nokrāsot visu plakstiņu visās varavīksnes krāsās? Arī spēcīgas krāsas un mirdzumi tāpat kā acu kontūrzīmulis piesaista uzmanību. Vienkārši samitriniet smalku otu un uzklājiet savu iecienītāko krāsu. Tagad uzklājiet krāsu gar augšējo skropstu līniju, kā to darītu ar parasto acu kontūrzīmuli. Pievienojiet nedaudz skropstu tušas, un jums būs mūsdienīgs izskats, kas piesaistīs uzmanību!Šeit varat uzzināt visu, kas jums ir jāzina par pareizu acu ēnu uzklāšanu.&

Iegādāties acu ēnas Douglas – tagad arī tiešsaistē

Vēlaties prasmīgi uzkrāsot acis un pievērst uzmanību? Tad apskatiet mūsu acu ēnu un acu ēnu palešu klāstu. Lai sašaurinātu meklēšanu un ātrāk atrastu nepieciešamo produktu, izmantojiet filtrēšanas iespēju. Ērti pasūtiet savus iecienītākos produktus tiešsaistē un saņemiet tos tieši uz mājām.

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!