Sertificēta dabīgā kosmētika

 

Produktiem, kas marķēti kā sertificēta dabīgā kosmētika, ir jāievēro stingri standarti. Piemēram, tie nedrīkst saturēt sastāvdaļas uz minerāleļļas bāzes vai noteiktus konservantus. Daudzi sertifikāti attiecas arī uz ražošanas procesiem un iepakojuma materiāliem. Šeit ir daži no mūsu iecienītākajiem produktiem, kas sertificēti saskaņā ar atzītiem dabīgās kosmētikas standartiem. Iedvesmojieties!

 

 

Ādas kopšana

 

Ādas kopšanas līdzekļi ar atzītiem dabīgās kosmētikas sertifikātiem balstās uz augstas kvalitātes dabiskas izcelsmes sastāvdaļām, kas kopj ādu un aizsargā to no kaitīgās vides ietekmes. Rūpīgi atlasīti augu ekstrakti un barojošas eļļas pilnībā atklāj savu potenciālu - jebkuram vecumam un vajadzībām. Mūsu dabīgās kosmētikas klāstā jūs atradīsiet visu, sākot no serumiem pret novecošanos un produktiem jutīgai ādai līdz tonētiem dienas krēmiem ar UV aizsardzību, kas nodrošina svaigu un starojošu sejas toni.

 

Atklāj vairāk

 

 

 

Make-up

 

Sertificētā dabīgā kosmētikā nav mākslīgo smaržvielu, krāsvielu un konservantu. Tāpēc tiek uzskatīts, ka tā ir nekaitīga ādai. Tātad, kas jums ir nepieciešams, lai izveidotu dabisku grimu? Sāciet ar barojošu tonālo krēmu vai BB krēmu, lai sejas krāsa būtu vienmērīga, un pēc tam izvēlieties savus iecienītākos produktus, lai iegūtu unikālu izskatu. Mums ir dabīgas kosmētikas lūpu krāsas ar minerālu krāsu pigmentiem, skropstu tušas ar dabīgiem vaskiem un daudz kas cits. Apskatieties!

 

Atklāj vairāk

 

Vairāk kategoriju

 

Matu kopšana

Augu spēks jūsu matu vajadzībām! Sertificētā dabīgā matu kosmētika nesatur silikonus un to ražosanā izmanto pārbaudītas dabiskas sastāvdaļas, kas kopj jūsu matus un galvas ādu.

 

 

Atklāj vairāk

 

Aromāti

Maigi ziedi, koksne vai svaigi garšaugi: sertificētos dabīgajos aromātos tiek izmantotas augstas kvalitātes ēteriskās eļļas, augu ekstrakti un sveķi, lai nododu dabas daudzveidīgos aromātus.

 

 

Atklāj vairāk

 

Ķermeņa kopšana

Produktiem, kuru sastāvā ir organiskās formulas baro ar dabīgām sastāvdaļām un parasti ir īpaši saudzīgas pret ādu. Šeit ir viss jūsu ikdienas ādas kopšanas rituālam, sākot no sejas želejām līdz ķermeņa losjoniem.

 

Atklāj vairāk

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!