SKAISTUMA IZPĀRDOŠANA LĪDZ -40% | 06.01.-02.02.2020.

Posts with category

Douglas dzīve

Douglas dzīveAicinām komandā MĀRKETINGA SPECIĀLISTU ar igauņu valodas zināšanām

Ja tev patīk izaicinājumiun Tev ir igauņu valodas zināšanas, lasi tālāk!

 

 

Douglas dzīveSkaistākais & lielākais AFTERPARTY šovasar ir sācies! Pievienojies!

E-veikala Douglas.lv dzimšanas diena ir nosvinēta. Laiks aizraujošai un līksmai AFTERPARTY ballītei! Kas programmā? Atlaides iekārotākajiem skaistuma produktiem, dāvanas un īpaši piedāvājumi!

Douglas dzīveIepazīsties ar jauno Douglas vizuālo kampaņu!

Patiess skaistums nozīmē mīlēt un attīstīt sevi, atklājot visas sievietes unikālās personības šķautnes. Douglas zīmola vēstneses Kara Delaviņja, Ambera Valeta, Aleksa Čanga un Lineisija Montero prezentē šo patieso skaistuma vīziju – attieksme, kas nav atdalāma no personības.

Douglas dzīveSmashbox grima mākslinieka ieteikumi make-up veidošanā

Palēnām noskaņojoties Ziemassvētku ballēm, kad gribam izskatīties īpaši pievilcīgi, tikāmies ar Losandželosas zīmola Smashbox grima mākslinieku Sebastian Gradzik. Lasi ekspresinterviju un viņa ieteikumus izteiksmīga tēla veidošanā!

Douglas dzīve9 pieturas Tavā nedēļas nogales skaistuma iepirkšanās maršrutā - visā Latvijā

Laikā no 8.novembra līdz 12.novembrim lutinām savus klientus ar brīnišķīgiem piedāvājumiem! Uzzini par tiem un izmanto sev tuvākajā veikalā Douglas!

Douglas dzīveAtdod tukšo bundžiņu un saņem 20% atlaidi veikalā Douglas

Skaistums iet roku rokā ar sevis lutināšanu. Piemēroti produkti sejas kopšanai lutina, atjauno, spēcina un paveic maksimālo, lai Tu izskatītos tieši tik lieliski, cik ļoti to kāro.

Douglas dzīveMāmiņdiena veikalos Douglas!

Piedalies bērnu zīmējumu konkursā un laimē dāvanu mammai!

Douglas dzīve5 lietas, ko tu vari izdarīt Skaistuma dienās bez maksas pat ja tev ir tikai 3 minūtes

Rūpējoties par tavu skaistumu un labsajūtu, veikali Douglas organizē Skaistuma Tūri, kas risinās 2 reizes mēnesī dažādās Latvijas pilsētās. Apciemo Skaistuma Tūri pat ja tev ir tikai 3 minūtes brīva laika!

Douglas dzīveSmaržas, kuras atvērs tev jaunu pasauli. Molinard jaunā parfīma prezentācija

Ceturtdienas pēcpusdienā (08.10.2015.) veikalā Douglas t/c Domina norisinājās zīmola Molinard jaunāko aromātu Les Elements prezentācija.

Douglas dzīveAtdod tukšās bundžiņas un saņem -20% atlaidi veikalā Douglas

Rudenī, kad gaiss paliek vēsāks un iestājas apkures sezona, sejas ādai ir nepieciešamas lielākas rūpes. Ir laiks vieglo vasaras krēmu/fluīdu nomainīt pret biezākas tekstūras līdzekli, kurš spēs aizsargāt sejas ādu no aukstā vēja, lietus un zemās gaisa temperatūras.