Posts with category

Douglas dzīve

Douglas dzīveSvinēsim kopā Douglas.lv 9 gadu jubileju!

Jau deviņus gadus interneta veikals Douglas.lv rūpējas par Tavu skaistumu un labsajūtu. Dzimšanas dienas svinību laikā vēlamies Tevi iepriecināt ar lieliskiem piedāvājumiem, atlaidēm, dāvanām par pirkumu un bezmaksas piegādi. Svinēsim kopā!

Douglas dzīveZināmas projekta "Sievišķīga un stipra" atlases uzvarētājas

Latvijā radītais projekts – SIEVIŠĶĪGA UN STIPRA, veiksmīgi noslēdzies! Sievietes pierādīja sev, Latvijai un pasaulei, ka stipra sieviete spēj sasniegt virsotnes, saglabājot sievišķību. Uzzini vairāk!

Douglas dzīveSākas pieteikšanās unikālam projektam - sievišķīga un stipra

Latvijā ir radīts jauns, unikāls projekts – SIEVIŠĶĪGA UN STIPRA! Tajā jebkurai sievietei ir iespēja pierādīt sev, Latvijai un pasaulei, ka stipra sieviete spēj sasniegt virsotnes, saglabājot sievišķību. Uzzini vairāk par pieteikšanos!

Douglas dzīvePAVEIKSIM CĒLU DARBU UN NEĻAUSIM PLASTMASAI NONĀKT MŪSU OKEĀNOS

Douglas kopš 2020. gada aktīvi darbojas, lai radītu ilgtspējīgu skaistumu,  izveidojot tīrus, vegāniskus sastāvus pārstrādātos iepakojumos un iesaistoties jaunās sabiedrību atbalstošās akcijās. Uzzini vairāk par Douglas sadarbību ar Plastic Bank, globālu sociālo uzņēmumu blogā

Douglas dzīveAtvērts Baltijā lielākais veikals Douglas!

Šogad 14.04.2022. savas durvis vaļā vēra Baltijā lielākais veikals Douglas, kas par savām mājām izvēlējies Tirdzniecības centru Spice. Uzzini kādus produktus, pakalpojumus un iespējas piedāvā jaunā koncepta veikals.

Douglas dzīveDouglas.lv svin 7 gadu jubileju! Pievienojies mūsu ballītei un saņem 20% atlaidi VISAM!

Jau septiņus gadus Douglas.lv interneta veikals rūpējas par tavu skaistumu un labsajūtu. Šo septiņu gadu laikā esam strauji auguši, pateicoties mūsu uzticīgajiem un lojālajiem klientiem. Jau septiņus gadus mēs piedāvājam mūsdienīgākos skaistumkopšanas produktus no vairāk kā 200 zīmoliem un ikdienā pierādām to, ka esam spēcīgs uzņēmums ar kvalitatīvu servisu un Tavs uzticamākais skaistuma partneris.

Douglas dzīveZiemassvētku dāvanas no Douglas!

Ziemassvētki ir laiks, kad iepriecinām savus vistuvākos un kopīgi dalāmies svētku priekā! Ienāc Douglas pasaulē un piepildi kāda Ziemassvētku sapni! 

Douglas dzīveVērtīgas dāvanas, ko uzdāvināt sev pašai no Douglas!

Laiks iepriecināt pašai sevi! Ir īstais mirklis izvēlēties skaistākās dāvanas no Douglas gan ikdienai, gan svētkiem! Ieskaties jaunākajā Douglas bloga rakstā un uzzini vairāk par piedāvājumiem! 

Douglas dzīveDouglas kopā ar Sportacentrs.com izmēģina spēkus make-up veidošanā

Vai Tu domāji, ka stiprā dzimuma pārstāvji neko nesaprot no make-up veidošanas? Nekā nebija! Noskaties, cik aizraujoša izvērtās raidījuma "eXi" veidotāju - 3 vīriešu - viesošanās Douglas Make-up skolā!

Douglas dzīve3 STUNDAS TIKAI TAVAM SKAISTUMAM: Douglas Make-up skolas piedzīvojums

Mūsu piedzīvojums sākās ar jautājumu – kā 10 kolēģēm lietderīgi un patīkami kopā pavadīt vakaru, atpūšoties no darba un saliedējot komandu? Mēs, e-veikala Douglas.lv komanda, nolēmām pašas izbaudīt to, ko piedāvājam ikvienam no mūsu klientiem, proti, APMEKLĒT MAKE-UP SKOLAS NODARBĪBU. Lasi tālāk, uzzini vairāk, aplūko fotoattēlus un izmanto iespēju pilnveidot savas zināšanas par skaistumkopšanu arī Tu!

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!