Posts with category

Douglas dzīve

Douglas dzīveSaņem savu pasūtījumu veikalā!

Vai Ziemassvētkiem viss jau sagatavots? Douglas nodrošina e-veikala pasūtījumu piegādi uz noteiktiem veikaliem, ja ievēro noteiktus nosacījumus. Ieskaties jaunākajā bloga rakstā un uzzini vairāk! 

Douglas dzīveZiemassvētku dāvanas no Douglas!

Ziemassvētki ir laiks, kad iepriecinām savus vistuvākos un kopīgi dalāmies svētku priekā! Ienāc Douglas pasaulē un piepildi kāda Ziemassvētku sapni! 

Douglas dzīveVērtīgas dāvanas, ko uzdāvināt sev pašai no Douglas!

Laiks iepriecināt pašai sevi! Ir īstais mirklis izvēlēties skaistākās dāvanas no Douglas gan ikdienai, gan svētkiem! Ieskaties jaunākajā Douglas bloga rakstā un uzzini vairāk par piedāvājumiem! 

Douglas dzīveDouglas kopā ar Sportacentrs.com izmēģina spēkus make-up veidošanā

Vai Tu domāji, ka stiprā dzimuma pārstāvji neko nesaprot no make-up veidošanas? Nekā nebija! Noskaties, cik aizraujoša izvērtās raidījuma "eXi" veidotāju - 3 vīriešu - viesošanās Douglas Make-up skolā!

Douglas dzīve3 STUNDAS TIKAI TAVAM SKAISTUMAM: Douglas Make-up skolas piedzīvojums

Mūsu piedzīvojums sākās ar jautājumu – kā 10 kolēģēm lietderīgi un patīkami kopā pavadīt vakaru, atpūšoties no darba un saliedējot komandu? Mēs, e-veikala Douglas.lv komanda, nolēmām pašas izbaudīt to, ko piedāvājam ikvienam no mūsu klientiem, proti, APMEKLĒT MAKE-UP SKOLAS NODARBĪBU. Lasi tālāk, uzzini vairāk, aplūko fotoattēlus un izmanto iespēju pilnveidot savas zināšanas par skaistumkopšanu arī Tu!

Douglas dzīveDouglas kopā ar Sportacentrs.com gatavojas VALENTĪNA DIENAI

Vai zini, kas ir aromāti PĀRIEM? Tie ir viena zīmola aromāti, no kuriem viens paredzēts sievietei, bet otrs - vīrietim. Piemēram, Giorgio Armani In Love With You Freeze sievietei un Stronger With You Freeze vīrietim. Iepazīsti tuvāk PĀRU aromātu pasauli kopā ar raidījuma "eXi" veidotājiem, kuri piedalījās nelielā sportiskā aktivitātē veikalā Douglas t/c Akropole!

Douglas dzīveAicinām komandā MĀRKETINGA SPECIĀLISTU ar igauņu valodas zināšanām

Ja tev patīk izaicinājumiun Tev ir igauņu valodas zināšanas, lasi tālāk!

 

 

Douglas dzīveSkaistākais & lielākais AFTERPARTY šovasar ir sācies! Pievienojies!

E-veikala Douglas.lv dzimšanas diena ir nosvinēta. Laiks aizraujošai un līksmai AFTERPARTY ballītei! Kas programmā? Atlaides iekārotākajiem skaistuma produktiem, dāvanas un īpaši piedāvājumi!

Douglas dzīveIepazīsties ar jauno Douglas vizuālo kampaņu!

Patiess skaistums nozīmē mīlēt un attīstīt sevi, atklājot visas sievietes unikālās personības šķautnes. Douglas zīmola vēstneses Kara Delaviņja, Ambera Valeta, Aleksa Čanga un Lineisija Montero prezentē šo patieso skaistuma vīziju – attieksme, kas nav atdalāma no personības.

Douglas dzīveSmashbox grima mākslinieka ieteikumi make-up veidošanā

Palēnām noskaņojoties Ziemassvētku ballēm, kad gribam izskatīties īpaši pievilcīgi, tikāmies ar Losandželosas zīmola Smashbox grima mākslinieku Sebastian Gradzik. Lasi ekspresinterviju un viņa ieteikumus izteiksmīga tēla veidošanā!