Matu krāsas

Filtri

Zīmols

Produkta tips

Spec. piedāvājums

ZAĻI

KAM

ĪPAŠĪBAS

MATU TIPS

Pieejamība

Šķirot:

Matu krāsa – krāsošana, tonēšana, balināšana u.c.

Lai atsvaidzinātu, pilnībā mainītu stilu vai lai iegūtu jaunu matu krāsu, nav jādodas pie friziera. Augstas kvalitātes profesionālas matu krāsas ļauj sasniegt lieliskus rezultātus mājās. Douglas e-veikals piedāvā izvēlēties dažādus produktus, tāpēc noteikti atradīsiet sev piemērotāko – iegādājieties matu krāsas jau tagad!

Kura matu krāsa ir piemērota tieši jums?

Lai mainītu matu krāsu, ir daudz iemeslu un iespēju. Galvenā atšķirība starp dažādiem produktiem ir to ietekme uz matu struktūru. Tas savukārt ietekmē matu krāsas intensitāti, noturību un lietošanu.

  • Krāsošana: ja vēlaties mainīt matu krāsu uz ilgāku laiku, varat izmantot matu krāsu. Tātad sintētisku matu krāsu. Ja krāsošanas laikā mati ir jāpadara gaišāki, tiem parasti pievieno oksidētāju. Sārmainas vielas, piemēram, amonjaks, atver matu šķiedras, lai krāsas daļiņas varētu iekļūt dziļi matos un tās vairs nevarētu izskalot.
  • Tonēšana: tā ir piemērota nelielām krāsas izmaiņām un krāsas spīdumam. Tas ir tāpēc, ka matu tonēšana nebojā matu struktūru. Krāsu daļiņas nogulsnējas tikai uz matu ārējā kutikulas slāņa. No vienas puses, šī metode ir ļoti saudzējoša un nebojā matus. No otras puses, tonis tikai nosedz dabisko matu krāsu; to nav iespējams padarīt gaišāku. Turklāt, mazgājot matus, jaunā matu krāsa pakāpeniski zaudē intensitāti, līdz tā pilnībā izzūd.
  • Augu izcelsmes matu krāsa: ja vēlaties intensīvi, bet saudzējoši mainīt matu krāsu, varat izmantot augu izcelsmes matu krāsas. To sastāvā ir krāsojošie augu ekstrakti, piemēram, no hennas un indigo augu lapām, riekstu čaumalām vai melnās tējas. Tie arī nesatur vielas, kas bojā matu struktūru. Lai gan balināšana nav iespējama un dabiskā matu krāsa spīd cauri, tomēr šo matu krāsu noturība un intensitāte tik un tā ir ļoti laba.

Kā pareizi lietot matu krāsas?

Matu krāsu līdzekļiem parasti ir pievienota sīka ražotāja instrukcija, kā arī svarīgākie krāsošanai nepieciešamie piederumi, piemēram, cimdi vai aplikatori. Lai panāktu vienmērīgu krāsošanas rezultātu, varat sagatavoties matu krāsošanai.

Aptuveni divas līdz trīs nedēļas pirms matu krāsošanas matu struktūru ļauj uzlabot kondicionieri, matu maskas un matu atjaunošanas līdzekļi. Tādējādi matu krāsas daļiņas var vienmērīgāk piesaistīties matu struktūrai. Pirms krāsošanas ir ieteicams apgriezt matu galus. Pirms krāsošanas noteikti vajag pārbaudīt matu krāsas saderību un toni uz vienas matu šķipsnas.

Iegādāties matu krāsas tiešsaistē Douglas e-veikalā

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties nosegt matu saknes vai sirmus matus vai vēlaties tikai gaišus krāsu akcentus vai arī pilnīgi jaunu matu krāsu: ir daudz dažādu matu krāsošanas līdzekļu, kurus varat izmantot, lai to panāktu, neapmeklējot frizieri. Douglas e-veikala praktiskie filtri ļauj jums vieglāk atrast īsto matu krāsu. Kad esat atradusi sev tīkamāko produktu, vienkārši pasūtiet to tiešsaistē. Pēc iegādes matu krāsa tiks ērti piegādāta jums mājās.

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!