BALMAIN PARIS HAIR COUTURE

BALMAIN PARIS HAIR COUTURE STĀSTS.

1945.gadā zīmolu BALMAIN PARIS HAIR COUTURE dibināja Pjērs Balmains. Jau tapšanas pirmsākumos viņš radīja drosmīgus, sievišķīgus un bagātīgus tērpus, kas veidoja viņa īpašo stilu, piedāvājot pārsteidzošu kontrastu ar tā laika tik ierasto ikdienas praktisko izskatu.

BALMAIN PARIS HAIR COUTURE kā daļai no slavenā modes zīmola Balmain Paris ir vairāk kā 45 gadu pieredze apvienojot būtiskāko matu kopšanā ar jaunākajām modes tendencēm. 

Kolekcijas ir iedvesmotas no modes aizkulisēm, un tās atspoguļo visu, kas nepieciešams, lai radītu izcilu izskatu. BALMAIN PARIS HAIR COUTURE ir luksusa klases matu zīmols, kura klāstā ir augstas kvalitātes matu kopšanas un veidošanas līdzekļi, kā arī matu aksesuāri, kas piešķir klasisku un izsmalcināta luksa pieskārienu ik katram matu sakārtojumam.

BALMAIN PARIS HAIR COUTURE atbalsta pasaules līmeņa slavenības, stilisti un influenceri. Produktus var atrast ietekmīgāko drukāto un digitālo izdevumu skaistumkopšanas lapās visā pasaulē, kur kvalitāti un īpašo modes nama smaržu redaktori un nozares profesionāļi atzīst par īpašu greznību.

Nav neviena cita matu zīmola ar tik ciešu saikni ar modi! Olivier Rousteing ierašanās patiesi iecēla Balmain zīmolu uzmanības centrā. Kopš iecelšanas par radošo direktoru Balmain ir ieguvis atpazīstamību visā pasaulē ar lielu un daudzveidīgu sekotāju bāzi. BALMAIN PARIS HAIR COUTURE turpina atbalstīt šos milzīgos panākumus, vienlaikus saglabājot uzticību mantojumam, kas aizsākās pirms vairāk kā 45 gadiem.

Visi BALMAIN PARIS HAIR COUTURE produkti

Filtri

Produkta tips

Spec. piedāvājums

MATU TIPS

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

KAM

ĪPAŠĪBAS

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!