STENDERS

Visi STENDERS produkti

Filtri

Produkta tips

Spec. piedāvājums

ĀDAS TIPS/STĀVOKLIS

MATU TIPS

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

ZAĻI

KAM

ĪPAŠĪBAS

STENDERS: palēniniet savu dzīvi

STENDERS:

ziemeļniecisks miers un labsajūta. Latvijas kosmētikas zīmols piedāvā plašu produktu klāstu, sākot no vannas bumbām līdz roku krēmiem relaksējošai atpūtai tieši sev pašam. Lutinoši aromāti un augstvērtīgas augu izcelsmes sastāvdaļas ir iegūtas no Latvijas dabas.

Lielā domātāja mantojums

STENDERS godina savu dzimteni kopš zīmola dibināšanas 2001. gadā, un ne tikai ar savām ar rokām gatavotajām ziepēm pēc senām tradīcijām, izmantojot ēteriskās eļļas, kaltētus ārstniecības augus un to ekstraktus. Skaistumkopšanas zīmola nosaukums atsaucas arī uz vienu no Latvijas lielākajiem domātājiem: Gothardu Frīdrihu Stenderu (Gotthard Friedrich Stender). 18. gadsimta valodnieks tiek uzskatīts par latviešu literatūras pamatlicēju, viņš ir enciklopēdijas un vārdnīcu latviešu valodā autors. Šī iedvesmojošā personība mudina STENDERS turpināt apvienot tradīcijas un mūsdienīgumu, lai saglabātu viņa filozofiju ar mīlestību gatavotajos produktos.

STENDERS kosmētika: nepieciešamie produkti jūsu mājas spa

Iegremdējiet sevi aromātisko smaržu pasaulē, kas valdzina ķermeni un prātu un aizvedīs jūs uz Latvijas ēnainajiem mežiem un zaļajām pļavām. Tagad jums atliek tikai sagatavot nomierinošu vannu un pēc tam patīkami atpūsties ar ziepēm, šampūniem, skrubjiem un citiem produktiem no STENDERS Cosmetics.

  • Vannas piederumi: STENDERS vannas bumbas piešķirs jūsu vannas istabai krāsu un tūlīt uzlabos garastāvokli, pateicoties rotaļīgajam dizainam, ‒ no mākoņiem līdz zemenēm. Vannas putas ar brīnišķīgām smaržām, piemēram, rožu, lavandas vai dzērveņu aromātu, sola lieliskus burbuļus.
  • Duša: ja no rīta nav laika vannai,STENDERS dušas želejas piedāvā atpūtu dažās minūtēs. Kopjoša dušas eļļa ir īpaši patīkama jūsu ādai. Vai jums patīk cieta konsistence? Tad izvēlieties videi draudzīgus ziepju gabalus, kas ir īsts rotājums jūsu dušai.
  • Ķermeņa kopšana: pēc mazgāšanās jums vēl ir nepieciešams atbilstošs ķermeņa kopšanas līdzeklis, lai uzburtu brīnišķīgi maigu ādu. STENDERS piedāvā dažādas konsistences produktus, piemēram, krēmu, ķermeņa jogurtu, sviestu vai losjonu, atkarībā no tā, vai vēlaties bagātīgu vai vieglu krēmu.
  • Sejas kopšana: spa procedūras labākais ieguvums ir māla maska, kas piešķir sejas ādai mirdzumu, līdzsvaru un arī mitrina.

STENDERS: atklājiet labsajūtas produktus tiešsaistē Douglas e-veikalā

Palutiniet sevi ar pelnītu atpūtu! Dariet labu sev un savam ķermenim ar STENDERS produktiem un atrodiet savu miera oāzi ar Latvijas dabiskajiem kopšanas līdzekļiem. Labai pašsajūtai nepieciešamie produkti ir pieejami Douglas e-veikalā.

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!