INGLOT

 

Visi INGLOT produkti

Filtri

Produkta tips

Spec. piedāvājums

ĀDAS TIPS/STĀVOKLIS

OTU VEIDS

ZAĻI

KAM

ĪPAŠĪBAS

INGLOT: augstvērtīga un krāsaina kosmētika

INGLOT jau vairāk nekā trīsdesmit gadu sniedz savu pieredzi skaistumkopšanas pasaulē. Apvienojot zinātnisku tehnoloģiju, augstvērtīgas sastāvdaļas un dzīvīgas krāsas, zīmols rada produktus, kas iedvesmo dekoratīvās kosmētikas cienītājus visā pasaulē. Kosmētikas ražotāja daudzveidīgā izvēle pārsteidz arī ar godīgām cenām.

INGLOT rada burvīgu dekoratīvo kosmētiku

INGLOT piedāvā daudzveidīgu kosmētikas klāstu. Atradīsiet neskaitāmus produktus ikdienas ādas kopšanai un sejas ādas tonim. Izvēlētās sastāvdaļas ir hipoalerģiskas un tāpēc piemērotas arī jutīgai ādai. Plašais krāsu toņu klāsts arī ļauj vieglāk izvēlēties jūsu ādas tonim piemērotus produktus, piemēram, korektoru vai pūderi. Zīmols piedāvā arī pavedinošu acu un lūpu dekoratīvo kosmētiku.

  • Skropstu tuša: tā rūpējas par valdzinošu acu skatienu ‒ ar izteiksmīgām skropstām. Varat izvēlēties arī dažādus efektus. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties vizuāli garākas vai apjomīgākas skropstas, INGLOT skropstu tuša uzbur elpu aizraujošu rezultātu. Varat arī izvēlēties ūdenī šķīstošu vai ūdensizturīgu versiju.
  • Acu ēnas: augsti pigmentētas formulas ir pieejamas gan pūderveida, gan krēmveida tekstūrās, kas ir viegli uzklājamas un nodrošina elpu aizraujošu rezultātu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir atturīgs dienas grims vai ekstravagants iznāciens, – INGLOT piedāvā kosmētiku jebkurai situācijai.
  • Lūpukrāsa: INGLOT piedāvā gan krēmīgas, gan šķidras lūpukrāsas ar spīdīgu vai matētu efektu. Plašajā krāsu piedāvājumā ‒ no miesas krāsas līdz spilgtiem toņiem ‒ noteikti atradīsiet lūpukrāsu, kas akcentē jūsu individuālo stilu. Barojošās formulas ir īpaši ilgnoturīgas un daļēji pat saglabājas pēc skūpsta.

INGLOT piedāvā arī praktiskus piederumus. Tās ir paletes, kurās varat sakārtot acu ēnas, kā arī trauciņi pūderiem un sārtinātājiem. Nevainojamam grimam zīmols piedāvā tikpat noderīgus rīkus, piemēram, otas. INGLOT piedāvā daudzveidīgu novatorisku formulu klāstu, ilgnoturīgas krāsas un noderīgus kosmētikas piederumus, kas kosmētikas entuziastu sirdīm liek pukstēt straujāk.

Atklājiet modernu kosmētiku Douglas veikalos

Izbaudiet INGLOT kosmētikas zīdainās tekstūras un atsvaidzinošās krāsas. Izveidojiet valdzinošu un aizraujošu izskatu ar zīmola dekoratīvo kosmētiku. INGLOT produktus varat viegli pasūtīt tiešsaistē mūsu e-veikalā. Veidojiet grimu, kas akcentē jūsu individuālo stilu, ar novatoriskām krāsām.

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!