Lūpu zīmuļi

Filtri

Zīmols

Produkta tips

Spec. piedāvājums

ZAĻI

KAM

ĪPAŠĪBAS

Pieejamība

Šķirot:

Lūpu kontūrzīmulis ilgnoturīgam skūpstam

Ja jums patīk izcelt lūpas ar lūpukrāsu un lūpu spīdumu, piemērots lūpu kontūrzīmulis ir neaizstājams skaistumkopšanas līdzeklis. Tas nodrošina, ka krāsa dienas laikā neizzūd, un tāpēc ir nepieciešams palīglīdzeklis, jo īpaši, ja lūpukrāsa ir uzkrītoša. Tas arī piešķir lūpām kontūru un padara tās pilnīgākas vai šaurākas – atkarībā no jūsu vēlmēm. Douglas tiešsaistes sortimentā ir rūpīgi izmeklēti lūpu kontūrzīmuļi.

Kura lūpu kontūrzīmuļa krāsa jums piestāv?

Gan rozā, gan oranžā, gan sarkanā, gan miesas krāsā: lūpu kontūrzīmuļi ir pieejami daudzās krāsās. Lai izvēlētos īsto toni, ņemiet vērā gan savu sejas ādas krāsu, gan dabisko lūpu krāsu. Tomēr īpaši svarīga ir lūpukrāsas vai lūpu spīduma krāsa.

  • Miesas krāsa: miesas krāsas lūpu kontūrzīmuļi parasti ir droša izvēle. Pielāgoti lūpu dabiskajai krāsai, tie konturē piemīlīgās lūpas un piešķir jūsu izskatam nobeiguma akcentu.
  • Krāsaini: ja lūpukrāsa ir ļoti spilgta vai matēta, izvēlieties ar krāsu saskaņotu lūpu kontūrzīmuli. Šim nolūkam uzklājiet lūpukrāsu un lūpu kontūrzīmuli uz plaukstas virspuses un pārbaudiet, vai krāsas saskan.
  • Caurspīdīgi: praktiska alternatīva – īpaši, ja steidzaties – ir caurspīdīgs lūpu kontūrzīmulis. Lūpu kontūrzīmulis nepieļauj lūpukrāsas izplūšanu un piešķir lūpām iezīmētu izskatu.

Padoms: lai rezultāts būtu īpaši noturīgs, izvēlieties ūdensizturīgu lūpu kontūrzīmuli. Praktiskais skaistumkopšanas palīgs izturēs katru lēcienu vēsā ūdenī un noturēsies uz lūpām pat ēdot un dzerot – lai krāsas paliekas uz dzēriena glāzes un izplūdušas lūpu kontūras paliktu pagātnei.

Iegādāties lūpu kontūrzīmuli Douglas veikalā

Neatkarīgi no tā, vai tie ir noturīgi pret skūpstiem, caurspīdīgi vai intensīvi krāsaini: lūpu kontūrzīmuļi neaizmirstamamgrimam ir pieejami Douglas e-veikalā. Izvēlieties no dažādiem toņiem un atrodiet sev tīkamāko. Veiciet pasūtījumu tikai ar dažiem klikšķiem un drīz varēsiet izmēģināt savu jauno skaistumkopšanas palīgu.

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!