Mākslīgās skropstas

Filtri

Zīmols

Produkta tips

Spec. piedāvājums

ZAĻI

KAM

ĪPAŠĪBAS

Pieejamība

Šķirot:

Mākslīgas skropstas: izteiksmīgam acu skatam

Biezas, garas un izliektas skropstas rada burvīgu izskatu. Un, ja vēlaties panākt lielāku efektu nekā ar apjomu palielinošo skropstu tušu, noderēs mākslīgās skropstas. Bet kuras no tām ir patiešām labas? Douglas veikalā ir plaša dažādu zīmolu mākslīgo skropstu izvēle dabiskam izskatam vai aizraujošiem efektiem.

Kā izvēlēties piemērotas mākslīgās skropstas?

Jo vairāk mākslīgās skropstas atšķiras no jūsu dabiskajām skropstām pēc garuma un apjoma, jo iespaidīgāks ir efekts. Augstas kvalitātes mākslīgās skropstas nodrošina dabisku izskatu, pateicoties rūpīgam sakārtojumam un dažādu garumu matiņiem. Varat izvēlēties dažādus variantus atkarībā no savām individuālajām vajadzībām.

Sintētiskās skropstas vai mākslīgās skropstas no īstiem matiem?

Populāri skaistumkopšanas piederumi ir no dažādiem materiāliem. Varat izvēlēties skropstas no īstiem matiem vai sintētiskiem materiāliem. Mūsdienās augstas kvalitātes sintētiskās skropstas ir tik labas, ka ir saskatāmas tikai minimālas vizuālās atšķirības.

Atsevišķi skropstu pušķīši vai labāk skropstu līnija?

Atsevišķi piestiprināti skropstu pušķīši izskatās īpaši dabiski. Nedaudz praktizējoties, varat ļoti precīzi pielāgot tās savai skropstu līnijai un pati noteikt nepieciešamo skaitu, lai sasniegtu vēlamo intensitāti. Liela skaita skropstu pušķīšu uzlikšana var būt nedaudz laikietilpīgāka. Saudzīgi apejoties, atsevišķas mākslīgās skropstas var nēsāt vairākas dienas.

Ja vēlaties izveidot iespaidīgu acu skatienu ar lielu apjomu un izliekumu tikai vienai dienai, izmēģiniet mākslīgo skropstu līnijas, ko sauc arī par skropstu sloksnēm. Uzlīmējiet tās vienā gabalā gar skropstu līniju. Mākslīgo skropstu līnijas noturība parasti ir aptuveni desmit līdz divpadsmit stundas. Pareizi kopjot, šīs mākslīgās skropstas var izmantot vairākas reizes.

Magnētiskās skropstas: alternatīva bez līmēšanas

Kā alternatīva līmētajām skropstām ir arī mākslīgās skropstas, kas tiek piestiprinātas ar magnētiem. Tās funkcionē pēc šāda principa: jūsu skropstas augšā un apakšā apņem mākslīgās skropstas, kuras kopā satur pavisam mazi magnēti.

Mākslīgo skropstu līmēšana – ceļvedis soli pa solim

Mākslīgo skropstu līmēšana nemaz nav sarežģīta. Šajā īsajā instrukcijā parādīsim jums, kā ar dažām darbībām pielāgot un uzlīmēt skropstas. Tomēr ņemiet vērā norādījumus, kas attiecas uz konkrēto izvēlēto produktu.

1. darbība. Mākslīgo skropstu pielāgošana un sagatavošana

Uzmanīgi ar pinceti izņemiet skropstu līniju no iepakojuma. Lai piešķirtu skropstu līnijai dabisku formu, turiet to ar pirkstgaliem abos galos tā, lai tā būtu apaļa. Saglabājiet šo pozīciju dažas sekundes. Lielākoties mākslīgā skropstu līnija ir arī nedaudz par garu. Pielieciet to pie acs, lai novērtētu garumu. Tad ar nagu šķērēm nogrieziet lieko gabalu.

Uzmanību! Negrieziet skropstu līnijas no iekšpuses. Tās var atpazīt pēc īsākām skropstām.

2. darbība. Uzklājiet līmi

Pirms uzklājat līmi, ar acu kontūrzīmuli uzvelciet uz plakstiņa mākslīgo skropstu līniju. Tādējādi nepieļausiet, ka vēlāk būs redzama pārejas krāsu līnija. Izspiediet no tūbiņas skropstu līmi zirņa lielumā. Ar otu vai īpašu aplikatoru uzklājiet nedaudz līmes uz mākslīgo skropstu pamatnes.

Padoms: mazāk ir vairāk – pietiek ar ļoti plānu skropstu līmes kārtiņu.

3. darbība. Uzlīmējiet mākslīgās skropstas

Ar skropstu knaiblēm vai pirkstiem uzklājiet mākslīgās skropstas tieši uz skropstu līnijas. Pārliecinieties, ka īsākās skropstas ir iekšpusē, bet garākās – ārpusē. Ja esat apmierināta ar izvietojumu, piespiediet skropstas pēc iespējas tuvāk skropstu līnijai. Virziet tās no iekšpuses uz āru un pārliecinieties, ka visa skropstu līnija ir vienā līmenī.

4. darbība. Uzkrāsojiet mākslīgās skropstas

Pirms skropstu uzlikšanas labāk uzklāt acu ēnas, lai krāsainais pūderis nenokļūtu uz mākslīgajām skropstām. Lai panāktu dabisku izskatu, skropstu tušu vajadzētu uzklāt tikai pēc tam. Skropstu tuša ļauj noslēpt pāreju starp īstajām un mākslīgajām skropstām.

Kā noņemt mākslīgās skropstas?

Paņemiet vates plāksnīti un uzpiliniet uz tās nedaudz acu kosmētikas noņemšanas līdzekļa. Tad uz dažām sekundēm uzlieciet to uz skropstu līnijas. Kad līme ir kļuvusi mīksta, lēnām un uzmanīgi noņemiet mākslīgās skropstas, sākot no acs iekšējā kaktiņa. Ja skropstas nevar noņemt, uzklājiet nedaudz vairāk noņēmēja un pēc tam mēģiniet vēlreiz.

Mākslīgo skropstu tīrīšana un kopšana: kā tas darbojas

Ja rūpīgi notīrīsiet mākslīgās skropstas, varēsiet tās lietot vairākas reizes. Augstas kvalitātes skropstu līnijas bez problēmām var izmantot līdz pat piecpadsmit reizēm, ja tās tiek ļoti labi koptas. Neskalojiet skropstas tekošā ūdenī. Tā vietā var rīkoties šādi:

  1. atlikušo skropstu līmi ir ieteicams noņemt ar pinceti. Lai maigi noņemtu skropstu tušu, uz dažām minūtēm ievietojiet skropstas starp divām vates plāksnītēm, kas ir samērcētas ar acu kosmētikas noņēmēju.
  2. Pēc tam uzmanīgi noslaukiet grimu. Ja vēlaties notīrīt atsevišķas skropstas, varat šim nolūkam izmantot vates kociņu.
  3. Eļļainās paliekas ir ieteicams notīrīt ar alkoholu saturošu līdzekli. Priekšrocība ir tā, ka vienlaikus tiek dezinficētas arī mākslīgās skropstas. Šim nolūkam ir piemēroti arī vates kociņi.
  4. Skropstas ir ieteicams uzglabāt hermētiskā kastītē vai oriģinālajā iepakojumā.

Iegādāties mākslīgās skropstas tiešsaistē Douglas veikalā

Ar mākslīgajām skropstām varat radīt neatvairāmu skatienu acumirklī. Douglas e-veikalā ir pieejamas visdažādāko formu, izmēru un dizainu mākslīgās skropstas. Neatkarīgi no tā, vai tās ir sintētiskas vai no īstiem matiem, kā skropstu pušķi vai skropstu līnijas, visus variantus ir viegli lietot, un atbilstošā skropstu līme ir iekļauta komplektā vai arī to var vienkārši pasūtīt atsevišķi. Atklājiet savas iecienītās mākslīgās skropstas tiešsaistē Douglas e-veikalā jau tagad!

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!