Apzīmējumu skaidrojums

JAUNUMS - produkts, kas ieviests DOUGLAS klāstā ne agrāk kā pirms 3 mēnešiem.

E-CENA ir cena, kas ir spēkā tikai interneta veikalā www.douglas.lv. Tā atšķiras no tās, kas tiek izmantota fiziskajos DOUGLAS veikalos. Precēm, kas marķētas ar šo simbolu, netiek piemērota papildu atlaide. DOUGLAS cenšas saviem klientiem piedāvāt vienu no labākajām cenām, tādēļ ar E-CENA zīmi marķētās preces un to cenas tiek pastāvīgi pārskatītas un var tikt mainītas, reaģējot uz izmaiņām tirgū.

TIKAI E-VEIKALĀ – ir prece, kuru var iegādāties tikai interneta veikalā www.douglas.lv. Fizisko DOUGLAS veikalu sortimentā nav preču, kas marķētas ar šo zīmi.

DĀVANA - ir akcija, kuras laikā, izpildot norādīto nosacījumu, kopā ar pirkumu tiek pasniegta norādītā dāvana.

IEROBEŽOTĀ DAUDZUMĀ - ierobežota tirāžas preces ir apzīmētas ar šo zīmi. Visbiežāk šo preču sortiments netiek papildināts.

POPULĀRS – ar šo zīmi atzīmētas preces, kuras pagājušajā mēnesī visvairāk pirktas vai apmeklētas.

LABA CENA - preces, kuru cena šobrīd ir zemāka par to vidējo pārdošanas cenu visā preču pārdošanas periodā. Precēm, kas marķētas ar šo zīmi, atlaides netiek piemērotas.

REGULĀRĀ CENA ir aktuālā preces pārdošanas cena fiziskajos DOUGLAS veikalos. "Parastā cena" nozīmē preces ar zīmi E-CENA.

STANDARTA CENA ir cena, par kādu tiek pārdota prece, kas nepiedalās nevienā piedāvājumā vai kurai nav citas papildu atzīmes (piemēram, "E-cena" vai "Laba cena")

 

 

30 DIENU ZEMĀKĀ CENA - zemākā pārdošanas cena douglas.lv interneta veikalā pēdējo 30 dienu laikā. Tā ir cena, no kuras piemērojas atlaide.

ZAĻI - ILGTSPĒJĪGAIS SKAISTUMS

 

Kosmētikas produkti, kas palīdz veidot draudzīgu un tīru vidi.

ATKĀRTOTI UZPILDĀMS ir produkts, kura iepakojumu var uzpildīt atkārtoti.

DABAI DRAUDZĪGS IEPAKOJUMS ir iepakojums, kas izgatavots no otrreizēji pārstrādātiem materiāliem vai ir viegli pārstrādājams pēc lietošanas.

DABISKAS SASTĀVDAĻAS - Kosmētika, kas izgatavota no ierobežotām sastāvdaļām, kur lielākā daļa no tām ir dabiskas vai dabiskas izcelsmes.

VEGĀNS - kosmētika, kas izgatavota tikai no augu izcelsmes izejvielām un minerāliem

SERTIFICĒTA - ECOCERT sertifikāts tiek atzīts visā pasaulē un garantē to, ka kosmētikas formulas satur dabiskas izejvielas, kas iegūtas bioloģiskā lauksaimniecībā un ka produkti ražoti, ievērojot ietekmi uz vidi. Lai iegūtu šo sertifikātu, produktiem jāsatur vismaz 95% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu. ECOCERT liedz produkcijai pievienot sintētiskas smaržvielas, konservantus un citas sintētiskas izejvielas, kā arī produkta iepakojumam jābūt pārstrādājamam.

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!