Posts with category

Sākums

SākumsATRODI savu ideālo tonālā krēma toni

Šaubies par sava tonālā krēma toni?

Lancome piedāvā ekskluzīvu iespēju izmēģināt Lancome Shade finder sejas toņa analizatoru, ar kuru iespējams noteikt 22,000 dažādus sejas toņus un piemeklēt ideālo tonālo krēmu, kas būs paredzēts tieši TEV.

Iepazīsties ar to, kā tas notiek, bloga turpinājumā

 

SākumsJAUNUMS: SMARŽŪDENS GUCCI FLORA GORGEOUS GARDENIA

Ļaujies smaržu fantāzijai kopā ar Mailiju Sairusu! Iepazīsti jauno aromātu no Gucci Flora un varbūt tieši Gorgeous Gardenia kļūst par aromātu, kas paredzēts tieši TEV. 

SākumsKā iegūt: dabiski mirdzošu un jauneklīgu ādu

Jautājiet jebkuram skaistumkopšanas speciālistam, un saņemsiet atbildi: Noslēpumu, kā iegūt mirdzošu ādu, jūs neatklāsiet  kārtējā jauna sejas izgaismotāja produkta paletē. Jauneklīga un skaista āda rodas, apvienojot pareizu ādas kopšanas rutīnu, praksi un pacietību.

Mēs jautājām ādas kopšanas ekspertiem un sociālo tīklu influenceriem padomus mirdzošai un jauneklīgai ādai, kas tiešām sniedz rezultātus – gan ilgtermiņā, gan īstermiņā, – neatkarīgi no jūsu apņēmības vai prasmju līmeņa. Lasiet tālāk, lai atklātu ieteikumus, kā iegūt skaistu ādu!

SākumsTONĀLO KRĒMU CEĻVEDIS: LABĀKIE TONĀLIE KRĒMI KATRAM ĀDAS TIPAM

Laiks investēt jaunā tonālajā krēmā, kas ir īpaši izstrādāts jūsu ādas tipam un tonim. Lasiet vairāk, lai uzzinātu, kā izvēlēties pareizo tonālo krēmu. 

SākumsIEPAZĪSTIES: Šampūns ar dabas pieskārienu

Vai varat iedomāties kaņepju hidrolāta smaržu, kas apvienota ar bergamoti, kumelītēm un salviju? Kā pavasara diena krāsainu ziedu pļavā! Hemptouch izveidojuši maigu hidrolāta šampūnu, kas piemērots ķermeņa un matu kopšanai, neatkarīgi no ādas tipa vai stāvokļa.Iepazīsties ar šampūna pozitīvajām īpašībām bloga rakstā

SākumsTESTĒJAM! Kinetics jauno rudens kolekciju AFFECTION

Nāk rudens izgreznot Latviju… jeb zīmols Kinetics nāk klajā ar jauniem, rudenīgiem nagu laku toņiem, kas izgleznos Jūsu nagus. Toņi savā starpā ir viegli kombinējami un ar tiem iespējams veidot gaumīgus nagu dizainus.Tuvāk par pašu kolekciju lasi blogā

SākumsATKLĀJ JAUNO VOCE VIVA INTENSA

Jaunās Valentino smaržas Voce Viva godina balss spēku, lai iedvesmotu. Iztēlojieties to, kā uzaicinājumu pasaulē vienoties par atšķirīgo. Mūsu balss ir dzīva, tā ir mūsu individualitātes apliecinājums. Voce Viva Intensa rezonē ar optimismu, pārliecību un apņemšanos

SākumsPadomi, kas ļaus saglabāt smaržu noturību visu dienu

Ja atklāj, ka tavas smaržas līdz pusdienlaikam ir izgaisušas vai arī smaržas mēdz izlietot ļoti ātri, šie padomi ļaus saglabāt smaržu noturību visu dienu – bez nepieciešamības izsmidzināt sev visu pudelītes saturu!

SākumsVairāk par vīriešu ādas kopšanu

Regulāri veikts ādas kopšanas rituāls ir pamats labām rūpēm par sevi. Labi kopta āda retāk cieš no izsitumiem, tiek mazāk kairināta, un acīmredzami tiek novērstas ādas novecošanās pazīmes. Iepazīstinām ar ādas kopšanas rutīnu vīriešiem, kas ir ļoti efektīva un viegli integrējama ikdienā

SākumsIepazīstam FERMENTĒTOS produktus!

Fermentācijas procesā sākotnējā viela tiek transformēta pilnīgi citā līmenī! Iepazīsti produktus, kuru sastāvā ir fermentētas sastāvdaļas un to ietekmi uz sejas kopšanas produktiem!