Posts with category

Sākums

SākumsLancôme iepazīstina ar jaunu ikoniskā La vie est belle aromātu Intensément

Lancôme ir radījis jaunu sava bestsellera La vie est belle aromātu ‒ šoreiz ar nosaukumu Intensément ‒, dāvājot intensīvu sarkanās vaniļas un īrisa sajaukumu.

Laime ir vibrācija, kas mīt ikvienā no mums. Tā ir gaistoša, taču spēcīga. Tā ir šeit un tagad.

SākumsTESTĒJAM! Kinetics 2020. gada pavasara kolekciju “ROOTS"

Kinetics Nail Systems  ir 2002. gadā dibināts zīmols, kas paši savu laboratoriju izveidoja 2010. gadā un kopš 2013. gada 90% no produkcijas tiek ražots tieši Latvijā. Zīmols savu produkciju piedāvā 46 valstīs. Produktus  testē profesionāli nagu kopšanas meistari 10 dažādās valstīs, kas vērtē un apstiprina to kvalitāti.
Kinetics Nail Systems  mūs priecē ar aktuāliem un unikāliem toņiem, gadā izlaižot 4 pamatkolekcijas un divas starpsezonu kolekcijas. Līdz šim Kinetics ir laidis klajā 30 dažādas nagu laku kolekcijas. Iedvesma to radīšanai nāk tieši no apkārtējiem cilvēkiem un sajūtām.

Arī ROOTS kolekcija ir radīta iedvesmojoties no cilvēkiem, no ģimenes vērtībām un saiknes vienam starp otru. Kolekcija stāsta par to, ka pasaulē nav ciešākas saiknes kā sievietes saikne ar viņas ģimeni, kur skaistuma triki turēti noslēpumā un tiek nodoti no paaudzes paaudzē. Vai arī tavā ģimenē ir skaistuma noslēpumi, kurus glabā ciešā noslēpumā? 

SākumsTESTĒJAM MARIO BADESCU ādas kopšanas produktus

No 2020. gada Janvāra  Douglas veikalos ir nopērkami Mario Badescu ādas kopšanas produkti. Tie ir pazīstami ar plašu produktu klāstu dažādiem ādas tipiem. Es biju ļoti priecīga saņemt testēšanā produktus par kuriem zināju jau sen, bet nekad iepriekš nebija iespēja tos izmēģināt.  

SākumsTESTĒJAM: Sisley Masque de Nuit Velours nakts sejas maska

Zīmols Sisley ir slavens ar savām sejas maskām, tāpēc priecājāmies izmēģināt jaunāko kolekcijas papildinājumu. Iepazīsties ar Sisley Velvet Sleeping sejas masku ar safrāna ziediem intensīvai ādas atjaunošanai naktī un sausas ādas kopšanai.

SākumsTESTĒJAM! Pasaules slavenā Jeffree Star kosmētikas līnijas produktus

Saņemot Jeffree Star Cosmetics produktus sajutos īpaši emocionāla. Tik daudz esmu sekojusi līdzi Džefrijam, viņa dzīvei un izveidotajiem skaistumkopšanas produktiem.  Turot rokās BLOOD SUGAR paleti nespēju noticēt, ka es to patiesi esmu saņēmusi testēšanā un varu beidzot izbaudīt un iepazīt Džefrija radīto mākslu. Tieši dēļ tāda kā viņš es iemīlēju kosmētiku un skaistumkopšanu.

Liels un patiess prieks, ka ar Douglas starpniecību Jeffree Star Cosmetics produkti ir pieejami arī pie mums Latvijā. 

SākumsTESTĒJAM! Augstas kvalitātes matu kopšanas produktus no zīmola “RICH”

Mati un to veselība ir sievietes viena no skaistākajām rotām. Tāpēc ir svarīgi tos pareizi kopt un par tiem rūpēties. Piemeklēt atbilstošākos produktus, kas izceļ mata dabīgo struktūru.  Ja tev ir plāni mati, kas ātri pieplok pie galvas ādas, tev noteikti jāiepazīstas tuvāk ar RICH Pure Luxury Volumising produktiem.

SākumsTESTĒJAM! Kinetics REBEL HEART 2019 gada svētku kolekcijas nagu lakas

Iedvesmojoši vārdi par jauno “REBEL HEART”  kolekciju no Kinetics- “Dumpinieciskā sirds, kas izlaužas brīvībā! Nav viltotā greznuma, nav pārspīlēti mērķi. Ļauj savai harizmai vaļu kā konfeti lietum līt un spīdēt spoži- kļūstot par tēlu no savas iztēles.

Tavs neatkārtojamais haoss ir reta svētlaime. Notici savai pašas sacerētajai melodijai un esi priekšplāna dejotāja savā dzīvē.

Padari to vērtīgu un neaizmirstamu un pievieno šo krājumu saviem neaizmirstajiem brīžiem. Un atceries- dzīve nav jāņem nopietni”!

SākumsTESTĒJAM! Unikālus Korejas skaistumkopšanas TONYMOLY produktus

Mani nebeidz pārsteigt Korejas skaistumkopšana- jautrie iepakojumi,  produktu interesantās un iepriekš nesajustās tekstūras. Korejas skaistumkopšanas produktu kvalitāte ir tas, kas katrai ir jāizbauda uz savas ādas.  Pateicoties Douglas Latvia pirmo reizi izmēģināju TonyMoly Korejas ādas kopšanas produktus un iepazīstu šo valstu ādas kopšanas standartus. Par manām sajūtām testējot produktus turpini lasīt zemāk.

SākumsTESTĒJAM! WHISPER 2019 Rudens kolekciju

Kinetics atkal priecē ar izsmalcinātiem, šoreiz jau ar rudenīgiem un piestādinātiem toņiem. Jaunā kolekcija sastāv no astoņiem toņiem, sākot no maigi bēša, beidzot ar dziļi violeto- katra gaumei un sajūtām.

SākumsTESTĒJAM! Izslavētā zīmola The Ordinary produktus

Būsim pateicīgi, ka arī pie mums šobrīd ir viegli pieejams The Ordinary produktu klāsts. Produkti ir pazīstami, pirmkārt, ar to draudzīgo cenu, otrkārt, ar produktu sastāvu, treškārt, ar to vienkāršajiem iepakojumiem.  Iepazīstināšanu ar pāris The Ordinary produktiem, kurus ir vērts iekļaut savā ādas kopšanas rutīnā.