BEZMAKSAS PIEGĀDE (izmanto kodu PIEGADE) | 03.12.-31.12.2019.

Posts with category

Sākums

SākumsTESTĒJAM! Pasaules slavenā Jeffree Star kosmētikas līnijas produktus

Saņemot Jeffree Star Cosmetics produktus sajutos īpaši emocionāla. Tik daudz esmu sekojusi līdzi Džefrijam, viņa dzīvei un izveidotajiem skaistumkopšanas produktiem.  Turot rokās BLOOD SUGAR paleti nespēju noticēt, ka es to patiesi esmu saņēmusi testēšanā un varu beidzot izbaudīt un iepazīt Džefrija radīto mākslu. Tieši dēļ tāda kā viņš es iemīlēju kosmētiku un skaistumkopšanu.

Liels un patiess prieks, ka ar Douglas starpniecību Jeffree Star Cosmetics produkti ir pieejami arī pie mums Latvijā. 

SākumsTESTĒJAM! Augstas kvalitātes matu kopšanas produktus no zīmola “RICH”

Mati un to veselība ir sievietes viena no skaistākajām rotām. Tāpēc ir svarīgi tos pareizi kopt un par tiem rūpēties. Piemeklēt atbilstošākos produktus, kas izceļ mata dabīgo struktūru.  Ja tev ir plāni mati, kas ātri pieplok pie galvas ādas, tev noteikti jāiepazīstas tuvāk ar RICH Pure Luxury Volumising produktiem.

SākumsTESTĒJAM! Kinetics REBEL HEART 2019 gada svētku kolekcijas nagu lakas

Iedvesmojoši vārdi par jauno “REBEL HEART”  kolekciju no Kinetics- “Dumpinieciskā sirds, kas izlaužas brīvībā! Nav viltotā greznuma, nav pārspīlēti mērķi. Ļauj savai harizmai vaļu kā konfeti lietum līt un spīdēt spoži- kļūstot par tēlu no savas iztēles.

Tavs neatkārtojamais haoss ir reta svētlaime. Notici savai pašas sacerētajai melodijai un esi priekšplāna dejotāja savā dzīvē.

Padari to vērtīgu un neaizmirstamu un pievieno šo krājumu saviem neaizmirstajiem brīžiem. Un atceries- dzīve nav jāņem nopietni”!

SākumsTESTĒJAM! Unikālus Korejas skaistumkopšanas TONYMOLY produktus

Mani nebeidz pārsteigt Korejas skaistumkopšana- jautrie iepakojumi,  produktu interesantās un iepriekš nesajustās tekstūras. Korejas skaistumkopšanas produktu kvalitāte ir tas, kas katrai ir jāizbauda uz savas ādas.  Pateicoties Douglas Latvia pirmo reizi izmēģināju TonyMoly Korejas ādas kopšanas produktus un iepazīstu šo valstu ādas kopšanas standartus. Par manām sajūtām testējot produktus turpini lasīt zemāk.

SākumsTESTĒJAM! WHISPER 2019 Rudens kolekciju

Kinetics atkal priecē ar izsmalcinātiem, šoreiz jau ar rudenīgiem un piestādinātiem toņiem. Jaunā kolekcija sastāv no astoņiem toņiem, sākot no maigi bēša, beidzot ar dziļi violeto- katra gaumei un sajūtām.

SākumsTESTĒJAM! Izslavētā zīmola The Ordinary produktus

Būsim pateicīgi, ka arī pie mums šobrīd ir viegli pieejams The Ordinary produktu klāsts. Produkti ir pazīstami, pirmkārt, ar to draudzīgo cenu, otrkārt, ar produktu sastāvu, treškārt, ar to vienkāršajiem iepakojumiem.  Iepazīstināšanu ar pāris The Ordinary produktiem, kurus ir vērts iekļaut savā ādas kopšanas rutīnā.

SākumsEISENBERG SUBLIME TAN - SAUĻOŠANĀS LĪDZEKĻI SKAISTAI ĀDAI

EISENBERG ir radījis SUBLIME TAN - pretnovecošanās sauļošanās līniju, kas saglabā ādas jauneklīgumu, saņemot no saules tikai labāko. Iepazīsti tuvāko šo izsmalcināto saules kosmētiku!

SākumsTESTĒJAM! Kinetics iedvesmojošā kolekcija- “BOSS UP”!

Kinetics  2019.  gada vasaras kolekcija “BOSS UP”  mūs visas mudina izvirzīt mērķus,  būt savas dzīves galvenajām noteicējām, veikt izmaiņas, kuras  nepieciešamas, lai nokļūtu tur,  kur vēlamies būt un pats galvenais- ļauties piedzīvojumam !