BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Posts with category

Sākums

SākumsVALENTINO Born in Roma Yellow Dream - sapnis, kas nekad nebaidzas

Valentino Born in Roma Yellow Dream raksturo dzeltenais impulss, kas ne tikai iemeso mūžīgās pilsētas- Romas būtību, bet arī iedvesmo sapņot. Tie ir aromāti viņai un viņam, kas raisa dialogu starp pagātni, tagadni un nākotni.

 

SākumsDOLCE&GABBANA – moderna izsmalcinātībā, kas ar kaisli radīta Itālijā

Dolce&Gabbana piedāvā mūsdienīgu un netradicionālu greznumu, apvienojot spēcīgas inovācijas ar to aromātu Vidusjūras izcelsmi. Tas ir moderns, izsmalcināts skaistuma zīmols, kas ar kaisli radīts Itālijā. Dolce&Gabbana aromāti ir kļuvuši par daudzu sieviešu un vīriešu juteklisko sajūtu radītājiem, bet vai zini, kas ir šo aromātu iedvesmas avots? 

SākumsDr.Brandt - ādas kopšanas speciālists Tavās mājās

Ādas kopšanas zīmola Dr. BRANDT mērķis runā pats par sevi – nodrošināt efektīvus rezultātus, veicot kosmētikas procedūras mājās, kas baltītas uz ārstu un speciālistu zināšanām un pieredzi problēmu risināšanā. Atklāj efektīvus risinājumus ādas kopšanā, kas pielīdzināmi kosmētikas procedūrām skaistumkopšanas salonā. 

SākumsPieci skaistuma noslēpumi, par kuriem ir pārliecinātas itālietes

Kāds ir mūžīgais itāliešu sieviešu skaistuma noslēpums? Itālietes nodod savus skaistumkopšanas rituālus no paaudzes paaudzē. Klasisks skaistums, kas, šķiet, apbur ikvienā vecumā. Uzzini šos skaistuma trikus, kurus aizgūt no Itālijas.

 

SākumsIntensīvāka personības atklāšana ar jauno Sì INTENSE

Atklāj jauno Giorgio Armani  Sì EAU DE PARFUM INTENSE - vēl intensīvāku un izsmalcinātāku klasiskās sieviešu aromāta interpretāciju, kas iemeso pārliecinātību un nebaidzamu enerģiju. 

SākumsPAVASARA SKAISTUMA TĪRĪŠANA TAVĀ KOSMĒTIKAS PLAUKTĀ

Pavasaris ir laiks, lai veiktu tīrīšanu arī vannas istabas skaistumkopšanas plauktiņā un kosmētikas maciņā. Esi gatava lielajai skaistuma tīrīšanai, bet nezini, ar ko sākt? Mēs palīdzēsim, veicot to soli pa solim.

SākumsAktuāli PAVASARĪ: superprodukti ādas kopšanas rituālā

Pavasarī ādai jāspēj pielāgoties augstākam mitruma līmenim gaisā, siltākai temperatūrai un pastiprinātai saules gaismai, tāpēc tas ir īstais laiks, lai izveidotu jaunu ādas kopšanas rituālu, kas atbilstu Tavas ādas vēlmēm. Vai zini, kuras ir tās supersastāvdaļas, bez kurām nav iedomājama ādas kopšana? Iepazīsties ar efektīvu ādas kopšanu un izveido pati savu pavasara rituālu

SākumsSEJAS MASKAS! Viss kas Tev par tām jāzin!

Sejas maskas ir viens no efektīvākajiem skaistumkopšanas rituāla soļiem mirdzošai, mitrinātai un veselīgai ādai. Uzzini, kā izvēlēties un lietot masku, lai no tās būtu maksimāls efekts, iepazīsti jaunākās un inovatīvākās maskas Douglas klāstā!

SākumsTESTĒJAM! Giorgio ARMANI produktus, kas papildinās Tavu dabisko skaistumu

SākumsTESTĒJAM! Košās KINETICS “Unfreeze” kolekcijas nagu lakas