-20% VISAI ORIGINS kosmētikai un -30% VISIEM BIOSILK matu kopšanas līdzekļiem | 17.10.-20.10.2019.

Posts with category

Sākums

SākumsTESTĒJAM! Unikālus Korejas skaistumkopšanas TONYMOLY produktus

Mani nebeidz pārsteigt Korejas skaistumkopšana- jautrie iepakojumi,  produktu interesantās un iepriekš nesajustās tekstūras. Korejas skaistumkopšanas produktu kvalitāte ir tas, kas katrai ir jāizbauda uz savas ādas.  Pateicoties Douglas Latvia pirmo reizi izmēģināju TonyMoly Korejas ādas kopšanas produktus un iepazīstu šo valstu ādas kopšanas standartus. Par manām sajūtām testējot produktus turpini lasīt zemāk.

SākumsTESTĒJAM! WHISPER 2019 Rudens kolekciju

Kinetics atkal priecē ar izsmalcinātiem, šoreiz jau ar rudenīgiem un piestādinātiem toņiem. Jaunā kolekcija sastāv no astoņiem toņiem, sākot no maigi bēša, beidzot ar dziļi violeto- katra gaumei un sajūtām.

SākumsTESTĒJAM! Izslavētā zīmola The Ordinary produktus

Būsim pateicīgi, ka arī pie mums šobrīd ir viegli pieejams The Ordinary produktu klāsts. Produkti ir pazīstami, pirmkārt, ar to draudzīgo cenu, otrkārt, ar produktu sastāvu, treškārt, ar to vienkāršajiem iepakojumiem.  Iepazīstināšanu ar pāris The Ordinary produktiem, kurus ir vērts iekļaut savā ādas kopšanas rutīnā.

SākumsEISENBERG SUBLIME TAN - SAUĻOŠANĀS LĪDZEKĻI SKAISTAI ĀDAI

EISENBERG ir radījis SUBLIME TAN - pretnovecošanās sauļošanās līniju, kas saglabā ādas jauneklīgumu, saņemot no saules tikai labāko. Iepazīsti tuvāko šo izsmalcināto saules kosmētiku!

SākumsTESTĒJAM! Kinetics iedvesmojošā kolekcija- “BOSS UP”!

Kinetics  2019.  gada vasaras kolekcija “BOSS UP”  mūs visas mudina izvirzīt mērķus,  būt savas dzīves galvenajām noteicējām, veikt izmaiņas, kuras  nepieciešamas, lai nokļūtu tur,  kur vēlamies būt un pats galvenais- ļauties piedzīvojumam !