Posts with category

Sākums

SākumsValdzinošie vasaras aromāti – Giorgio Armani Ocean Di Gioia & Acqua di Giò Profondo

SākumsIndividuāli piemeklēta anti-age ādas kopšana no COLLISTAR

Grumbas, novītusi āda, sausums, zudis tonuss, tvirtums un košums - tās visas ir ādas problēmas, kas saistītas ar novecošanos. Lai iegūtu redzamus rezultātus un cīnītos ar šīm ādas nepilnībām,  Collistar ir izstrādājis inovatīvas produktu formulas. Tā ir atjaunojoša programma, kurā katrs komponents ir rūpīgi atlasīts un precīzi kalibrēts, kā daļa no kopējas stratēģijas cīņai ar ādas novecošanos. Individuāli pielāgota procedūra pret ādas novecošanos,  katrā vecumā sniedz ādai to, kas tai nepieciešams, lai ilgstošāk saglabātu jaunību.  Mitrināšana ar Idro Attiva,  grumbu un tonusa zuduma novēršana, izmantojot Pure Actives, vai arī liftings un atjaunošana ar Lift HD līniju.

SākumsJaunais Armani SI PASSIONE INTENSE aromāts

Giorgio Armani Sì Passione Eau De Parfum Intense parfimērijas ūdens, kas ir Giorgio Armani radīts sievišķīgs ziedu un koksnes aromāts ar upeņu nektāru un jasmīna, pačūlijas un vaniļas notīm, ir aromāts, kas piemērots kaislīgai un valdzinošai sievietei. Smaržu sastāvs: upeņu nektārs, jasmīna absolūteļļa, vaniļas ekstrakts un pačūlijas esence. 

SākumsJAUNS ZĪMOLS DOUGLAS KLĀSTĀ – ANASTASIA BEVERLY HILLS

Rumānijā dzimusī skaistumkopšanas uzņēmuma dibinātāja Anastasija Soare savā vārdā dēvēto zīmolu dibināja 1997. gadā, izveidojot veiksmīgu salonu Beverlihilsā un piedāvājot uzņēmuma pirmo produktu līniju 2000. gadā. Pamatojot savus produktus ar zelta griezuma ģeometriju, ABH rada prestižu kosmētiku aizrautīgu pircēju auditorijai.

SākumsJAUNUMS E-VEIKALĀ: RITUALS

Rituals atklāj šķietami nenozīmīgos mirkļus un atgādina mums: baudiet tos ar prieku. Vai tā ir nesteidzīga vakara vannas baudīšana, vai mājīgas gaisotnes radīšana ar bagātīga Āzijas vīraka aromāta palīdzību, Rituals ļaus rast prieku arī nelielās lietās.

SākumsARTEMIS- Šveices kvalitātes ādas kopšana

ARTEMIS ir Šveices ādas kopšanas zīmols. Tas izstrādāts, reaģējot uz patērētāju pieprasījumu pēc produktiem, kas paredzēti jutīgai un alerģiskai ādai. Galvenā sastāvdaļa, kas atrodama visos zīmola produktos, ir Alpos iegūtais ēdelveisa ekstrakts. Šis zieds izceļas ar ievērojamu izturību pret laika apstākļiem un temperatūras izmaiņām, un tā ekstrakts dabiskā veidā uztur ādas funkcijas.

SākumsSEJAS MASKAS! Viss kas Tev par tām jāzin!

Kāda ir Tava pieredze, lietojot maskas? Sejas maska ir jaudīgs un īpaši lutinošs produkts, kas var sniegt efektīvu un acīmredzamu rezultātu. Nebaidies izmēģināt, ko jaunu un nebijušu, iegādājies sejas un acu maskas ar -20% atlaidi visos veikalos Douglas un e-veikalā Douglas.lv 

SākumsSāc pavasari ar rūpēm par savu veselību!

Atsākoties siltajam laikam īr īstais brīdis, lai pēc nogurdinošās ziemas uzņemtu papildus vitamīnus un atsāktu sportiskās gaitas. Nereti vitamīnu trūkums saistāms ar sliktiem ēšanas paradumiem vai biežu slimošanu, tāpēc apskatīsim dažus no  vitamīniem un uztura bagātinātājiem, kas jau ir nopērkami Douglas e-veikalā, kas palīdzēs atjaunot veselību un ar možu sparu dotos pretī vasarai!

SākumsRaibas idejas Tavu Lieldienu svinību košumam!

Lieldienas jau tik pat kā klāt. Ieskaties mūsu padomos, kā tradicionālo olu slēpšanu padarīt jautrāku, raibi krāsotās olas Lieldienu zaķa ligzdā papildinot ar košiem pārsteigumiem. Tiem, kas nedzīvo ar tevi vienā mājsaimniecībā, nosūti pārsteigumu pakomātā!

SākumsSKAISTUMKOPŠANAS PADOMI: Atklāj vienmērīga sejas toņa noslēpumus ar tikai 3 produktiem!

Atklāj vienmērīga sejas toņa noslēpumus ar šiem trīs produktiem no EISENBERG Les Essentiels du Maquillage sērijas