Lūpu krāsas bāze

Filtri

Zīmols

Produkta tips

Spec. piedāvājums

ZAĻI

KAM

ĪPAŠĪBAS

Pieejamība

Šķirot:

Lūpukrāsas bāze intensīvai un ilgnoturīgai krāsai

Vēlaties lūpukrāsu visai dienai, bez nepieciešamības to nemitīgi atjaunot? Tas beidzot kļūst par realitāti ar lūpukrāsas bāzi! Tā veido pamatu lūpām, lai lūpukrāsa un lūpu spīdums ilgi noturētos un intensīvi spīdētu. Lūpukrāsas bāze arī baro lūpas ar vērtīgiem lipīdiem.

Lūpukrāsas bāze kā lūpu pamata pārklājums

Barojoša, fiksējoša un intensificējoša: lūpukrāsas bāze sagatavo lūpas krāsošanai. Barojošie lipīdi, piemēram, no “šī” sviesta, mitrina lūpu ādu un nepieļauj lūpu izžūšanu. Tā arī mazina sausās ādas plēksnītes, kas ir īpaši pamanāmas krāsotām lūpām.

Lūpukrāsas bāze aizpilda arī lūpu grumbiņas un nelīdzenumus, lai vēlāk tajos nenokļūtu lūpukrāsa. Pateicoties nedaudz lipīgajai lūpukrāsas bāzes konsistencei, lūpukrāsa vēl labāk pielīp lūpām, nodrošinot ilgnoturīgu krāsas rezultātu neizsmērējoties. Lūpas izskatās koptas un mirdz ar elpu aizraujošu spīdumu.

Kā pareizi uzklāt lūpukrāsas bāzi?

Tā ir pieejama trauciņos vai zīmuļa formā: lūpukrāsas bāze ir pieejama dažādos variantos – no caurspīdīgas līdz krēmīgi baltai. Lūpukrāsas bāze ir īpaši viegli uzklājama, pateicoties tās stingrajai tekstūrai un parocīgajai formai. Varat uzklāt krēmveida krāsas bāzi no trauciņa ar pirkstiem vai precīzi ar otu.

Padoms: ļaujiet lūpām nožūt aptuveni divas vai trīs minūtes, pirms turpināt krāsot lūpas ar izvēlēto lūpukrāsu. Pirms uzklājat lūpukrāsu, precīzi apvelciet kontūras ar tādas pašas krāsas lūpu kontūrzīmuli.

Iegādāties lūpukrāsas bāzi tiešsaistē Douglas veikalā

Tas piešķirs jūsu piemīlīgajām lūpām vēl vairāk pievilcīguma: sagatavojiet lūpas turpmākajām skaistumkopšanas procedūrām ar augstas kvalitātes lūpukrāsas bāzi un priecājieties par ilgnoturīgu krāsu. Pateicoties praktiskajai filtrēšanas iespējai, Douglas e-veikalā varat izvēlēties piemērotu lūpukrāsas bāzi. Ērti pasūtiet savus iecienītākos produktus tiešsaistē un drīzumā sagaidiet intensīvus krāsu rezultātus. Papildiniet lūpu dekoratīvo kosmētiku ar lūpu spīdumu, lai piešķirtu lielāku spīduma devu, – sveikas, burvīgās lūpas skūpstam!

"

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!