KATE SPADE

 

Visi KATE SPADE produkti

Filtri

Produkta tips

Spec. piedāvājums

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

KAM

Kate Spade – svaigs skatījums katrai dienai

Ar svaigo ziedu un augļu aromātu Kate Spade ienes sieviešu ikdienā vairāk garšas un jautrības. Lai gan nedaudz vairāk kā pirms desmit gadiem šis satriecošais zīmols sāka dāmas lutināt ar jautriem aksesuāriem, pienāca arī brīdis, kad sortimentu papildināja smaržu piedāvājums.

Lai gan lasot smaržu sastāvu, tas var likties ne tikai svaigs, bet arī salds, sākot to lietot, visas smaržas sabalansējas un atsevišķos dzīves brīžos var sajust tikai konkrēto aromātu. Šos aromātus varēsiet lietot jebkurā gadalaikā, jebkuros laikapstākļos, dienā vai naktī un tas tikai paspilgtinās sievietes būtību.

Šiem smaržu aromātiem ir ilgstoša noturība. Smarža, kad tā tiek uzsmidzinātā, ieved jūs vienā ceļojumā, bet tai nožūstot, pavisam citā, tādēļ jābūt gatavai ceļot kopā ar aromātiem.

Izsmalcināta smaržu buķete – Kate Spade New York

Ja meklējat labu ikdienas pavasara/vasaras aromātu vai vēlaties šo gadalaiku smaržu ņemt līdzi arī rudens/ziemas laikā, tad Kate Spade New York smaržas ir tieši jums. Smarža tika palaista apritē 2020. gadā un aromāts radīts pēc Marie Salamagne smalkās gaumes. Sākuma nots, ko sajutīsiet izsmidzinot ir meža zemenes, citrusi un bergamote; vidējās notis - roze un frēzija, bet bāzes notis ir ambroksāns un kašmerāns.

Klientes, kas jau nobaudījušas šo smaržu, jūtas vasarīgas un optimistiskas, kā arī atzīst reālistiskas meža zemeņu aromāta pieskaņas. Ja meklējat kaut ko viegli lietojamu, tad šis variants varētu būt tā vērts, lai izmēģinātu. Pēc pirmā izsmidzināšanas brīža vēlēsieties iegādāties vēl vienu pudelīti, ne tikai tās izskata, bet tieši aromāta dēļ. Pēc lietošanas, vēl nākamajā dienā jutīsiet zemeņu noti sev visapkārt.

Smaržu buķete no Kate Spade

Apskatot dizainu, rodas ziņkāre, ko vēl iespaidīgu no Kate Spade var atrast Douglas veikalos. Kaut gan sortiments nav plašs, tas ir izsmalcināts.

  • Smaržas – enerģiski aromāti, kas izceļ sievietes daili. Apvienotas ne tikai svaigu ziedu un augļu notis, bet spēcīgam kontrastam arī garšaugu aromāts, lai sievietei piešķirtu savu noslēpumu.
  • Tualetes ūdens – koķetu sieviešu aromāts, ar pudelīšu dizaina izliekumiem, kā sievietes vijīgais augums. Neliels ieskats sastāvos - apelsīna ziedi, augļi, ciedrs, citrusi, kašmirs, sandalkoks, pavasara ziedi.
  • Komplekti – komplekti sievietēm ar vienu lielo aromāta pudelīti un vienu miniatūras tilpumu. Smaržas ar bagātu ziedu notīm, kas katru sievieti padara vēl maigāku un sievišķīgāku.

Kate Spade produktu piedāvājumi DOUGLAS e-veikalā

Lieliskie smaržu aromāti ir uz izķeršanu, tādēļ Douglas interneta veikalā regulāri tiek papildināta kolekcija. Kate Spade sevi jau ir pierādījis ar dabas aromātu apvienošanu vienā pudelītē. Sekojiet līdzi Douglas piedāvājuma sarakstam, lai paspētu nopirkt savu īsto aromātu, kamēr tas vēl ir pieejams. Baudiet dabas aromātus arī tad, ja atrodaties pilsētas burzmā.

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!