SHISEIDO

 

Visi SHISEIDO produkti

Filtri

Produkta tips

Spec. piedāvājums

ĀDAS TIPS/STĀVOKLIS

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

ZAĻI

KAM

ĪPAŠĪBAS

MATU TIPS

Shiseido: visaptveroša aprūpe

Japāņu luksusa zīmols Shiseido, dibināts 1872. gadā kā aptieka, tagad veiksmīgi darbojas visā pasaulē, piedāvājot augstas kvalitātes ādas kopšanas līdzekļus, dekoratīvo kosmētiku un smaržas. Visu zīmola produktu pamatā ir harmonija starp ķermeni un prātu. Zīmols vēlas vislabākajā veidā veicināt savu klientu dabisko skaistumu un labsajūtu jebkurā dzīves posmā un vecumā.

Zināšanu, tradīciju un jauninājumu simbioze

Japānā izgudrotā Shiseido kosmētika apvieno Tālo Austrumu zināšanas un Rietumu tehnoloģijas. Lai izceltu dabisko skaistumu, zīmols vienlīdz lielu uzmanību pievērš tradīcijām un jauninājumiem. Visos produktos vienmēr tiek izmantotas jaunākās atziņas. Zīmols izmanto arī ļoti efektīvas sastāvdaļas visā sortimentā.

Shiseido kosmētika ikvienai ādas kopšanas procedūras darbībai

Shiseido ambiciozā vīzija ir rūpēties par katru ādas tipu. Tāpēc zīmols piedāvā īpašus produktus gan nobriedušai, gan jaunai ādai.

  • Sejas kopšana: mainiet savu sejas kopšanas ikdienu pakāpeniski vislabākajā veidā ‒ no tīrīšanas līdz ļoti koncentrētai ādas kopšanai pret novecošanu. Pateicoties koncentrētām vitamīnu kapsulām, īpaša želejas maska atsvaidzina seju pat miegā. Uzklājot tās izkūst. Turklāt tās ilgstoši izdala aktīvās sastāvdaļas.
  • Dekoratīvā kosmētika: kā slavens skaistumkopšanas zīmols Shiseido pārliecina ar luksusa dekoratīvo kosmētiku. Pievilcīgas dekoratīvās kosmētikas pamatā ir nevainojama sejas krāsa ar dabisku mirdzumu. To nodrošina dažādu tonālo krēmu augstas kvalitātes formulas.
  • Smaržas: harmoniskas smaržas vīriešiem un sievietēm sniedz labsajūtu ikdienā. Tas ir tāpēc, ka ēteriskajām esencēm ir nomierinoša un stresu mazinoša iedarbība. Atkarībā no smaržas augļu, ziedu un koksnes notis apvienojas, veidojot unikālas buķetes.

Douglas veikalā ir pieejami arī augstas kvalitātes Shiseido saules aizsarglīdzekļi. Piedāvāto produktu klāsts ir plašs ‒ no aizsargājošiem un barojošiem lūpu balzamiem, eļļām un losjoniem līdz kosmētikas līdzekļiem ar saules aizsardzības faktoru.

Iegādāties Japānas luksusa zīmola Shiseido produktus Douglas veikalā

Dodieties atklājumu ceļojumā un iepazīstiet visu Shiseido pasauli Douglas e-veikalā. No dekoratīvās kosmētikas līdz ādas kopšanai, smaržām un saules aizsardzībai ‒ šis zīmols piedāvā daudzus produktus katrai vajadzībai. Atrodiet savu iecienītāko Shiseido kosmētiku jau tagad ikdienas vajadzībām vai īpašai kopšanas un spa sajūtai un palutiniet sevi no galvas līdz kājām!

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!