SARAH CHAPMAN

Dibinātāja, izpilddirektore un produktu formulētāja SARAH CHAPMAN tiek plaši uzskatīta par vadošo autoritāti ādas kopšanā, padarot viņu par vienu no cienījamākajām un pieprasītākajām ekspertēm skaistumkopšanas nozarē, ko atzinuši gan klienti, gan nozares pārstāvji.

Sāras godalgotais, nozarē atzītais Skinesis ādas kopšanas klāsts tika laists klajā 2008.gadā, pierādot, ka augsto tehnoloģiju formulas var apvienot ar labāko, ko daba var piedāvāt, lai sniegtu efektīvus rezultātus luksusa kosmētikā.

Sāra ir pazīstama gan ar savām plašajām zināšanām kosmētikas zinātnē, gan aizraušanos ar luksusa skaistumkopšanu. 20 gadu pieredzi un nozares zināšanas viņa ir iekļāvusi novatoriskā, uz rezultātiem orientētā ādas kopšanas līnijā. Pamatojoties uz labākajiem pētījumiem un izstrādes procesu, kas šodien ir pieejams dermatoloģijā, šīs progresīvās formulas sola efektīvus rezultātus un leģendāro Skinesis mirdzuma efektu sasniegt mājas apstākļos.

Mūžīgā novatore, Sāras piedāvātais produktu klāsts nepārtraukti attīstās, ar mērķi nodrošināt mirdzošu, veselīgu ādu ikvienam.

Visi SARAH CHAPMAN produkti

Filtri

Produkta tips

Spec. piedāvājums

ĀDAS TIPS/STĀVOKLIS

ZAĻI

KAM

ĪPAŠĪBAS

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!