UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  3 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-V 9:00-17:00)

BLOG

AktuāliVizāžistu padoms, kā novērst lūpukrāsas izsmērēšanos zem sejas maskas

Pirms doties ārā pa durvīm, tagad līdzās makam un atslēgām mums jāatceras arī katru reizi paņemt līdzi sejas maskas. Sejas maskas joprojām ir obligātas sabiedriskajā transportā, kā arī veikalos.

Tāpēc aktuāls kļūst jautājums – kā novērst lūpukrāsas izsmērēšanos zem maskas? It īpaši tagad – vasaras ballīšu un pasākumu laikā! Vizāžiste dalās padomos, kā novērst lūpukrāsas izsmērēšanos!

DzīvesstilsHugo Boss pavedināšanas stāsts

Jebkura būtne uz šīs planētas vēlas būt skaista, jutekliska un iekārojama. Šī iemesla dēļ, Hugo Boss radīja aromātu sēriju, kas koncentrējas tieši uz savas otrās pusītes pavedināšanu ar neatvairāma aromāta palīdzību. 

 

SākumsTESTĒJAM! Pirmo Jeffree Star Cosmetics skropstu tušu

Jeffree Star Cosmetics ir populārs zīmols, kas cilvēkiem asociējas ar ilgnoturīgām lūpu lakām un pigmentētām acu ēnām, taču šobrīd, zīmols ir izvēlējies savus fanus palutināt ar jaunu ilgnoturīgu un ūdensnoturīgu skropstu tušu, kas būs labs papildinājums jebkuram kosmētikas maciņam.

SākumsTESTĒJAM! Jardin Bohème “Épisode Romantique” rituāls ķermenim

Lai pēc iespējas ilgāk saglabātu izvēlēto aromātu uz ķermeņa, iesaka lietot tās pašas līnijas dušas želeju, ķermeņa krēmu, un tad pielikt punktu ādas kopšanai, ieskaujot sevi smaržu mākonī ar parfīma palīdzību. Bloga rakstā testēsim pieminēto teoriju ar zīmola Jardin Bohème ķermeņa kopšanas līniju Épisode Romantique.

AktuāliJūties svaigi no rīta līdz vakaram

Tiklīdz ārā gaisa temperatūra sāk celties, rodas viens blakusefekts, no kura mēs gribētu izvairīties. Tā ir ķermeņa reakcija uz karstumu, īsāk sakot – sviedri. Tomēr, meitenes, nesatraucieties: izvēloties īsto produktu un izmantojot dažus gudrus skaistumkopšanas trikus, ar sviedriem var tikt galā!

SkaistumamAstoņi skaistuma noslēpumi, ko zina tikai francūzietes

Mums, Douglas, ļoti patīk godināt skaistumu no visas pasaules. Skaistumkopšanas tradīcijas dažādās kultūrās ir unikālas un vēsturē balstītas un, apgūstot tās, varam paplašināt savu redzesloku (nemaz jau nerunājot par dažiem vērtīgiem padomiem, kas var noderēt visai dzīvei). Tieši tāpēc pasludinām jūliju par Franču skaistuma mēnesi un vēlamies īpaši cildināt franču sievietes. Turpinām godināt skaistumkopšanas prakses, tendences un tradīcijas, ko izmanto mūsu māsas visā pasaulē, — tikpat dažādas, intriģējošas un daudzpusīgas kā viņas. Baudi!

SākumsSKAISTUMA NOSLĒPUMI: Palutiniet ādu ar to, kas tai visvairāk nepieciešams - TVIRTUMS

Pēc mēnešiem ilgi pavadītā laika iekštelpās un ar auksto sezonu saistītie stresi, uzkrātais nogurums var atspoguļoties jūsu ādā, padarot to daudz jūtīgāku. Neatkarīgi vai vēlaties doties piedzīvojumos pilsētās, pie ūdens, kalnos vai jebkur citur, ziniet, ka arī vasaras sezona ietekmē jūsu ādu īpašā veidā. Tādēļ iespējams ir pienācis laiks mainīt ādas kopšanas paradumus. Izvairieties no nevajadzīgas ādas novecošanas, turpinot to pienācīgi mitrināt pat vissiltākajā laikā. Atbilstošs mitruma līmenis un pareizās sastāvdaļas atjaunos un aizsargās jūsu ādu, kā arī sniegs patiesu mirdzumu.

Skaistumam5 SOĻI, KAS PALĪDZ UZTURĒT VESELĪGA IZSKATA ĀDU

Atklājiet veselīgas ādas filozofiju kopā ar Kiehl's!

Aktuāli6 JAUNUMI DOUGLAS SORTIMENTĀ

Kuram gan nepatīk jaunumi un pārsteigumi? Arī šajā mēnesī Douglas papildinājis savu sortimentu ar fantastiskiem jaunumiem! Esi pārliecināta par sevi- izmēģini jaunumus kopā ar mums! 

SākumsTESTĒJAM! Izcilus Estée Lauder ādas kopšanas produktus

Iepazīstinām ar klasiskiem Estée Lauder sejas kopšanas produktiem, kas izturējuši laika pārbaudi un ir atzīti sieviešu vidū.