BEZMAKSAS PIEGĀDE (izmanto kodu PIEGADE) & -20% CLINIQUE kosmētikai | 21.11.-24.11.2019.

BLOG

SākumsTESTĒJAM! Pasaules slavenā Jeffree Star kosmētikas līnijas produktus

Saņemot Jeffree Star Cosmetics produktus sajutos īpaši emocionāla. Tik daudz esmu sekojusi līdzi Džefrijam, viņa dzīvei un izveidotajiem skaistumkopšanas produktiem.  Turot rokās BLOOD SUGAR paleti nespēju noticēt, ka es to patiesi esmu saņēmusi testēšanā un varu beidzot izbaudīt un iepazīt Džefrija radīto mākslu. Tieši dēļ tāda kā viņš es iemīlēju kosmētiku un skaistumkopšanu.

Liels un patiess prieks, ka ar Douglas starpniecību Jeffree Star Cosmetics produkti ir pieejami arī pie mums Latvijā. 

SākumsTESTĒJAM! Augstas kvalitātes matu kopšanas produktus no zīmola “RICH”

Mati un to veselība ir sievietes viena no skaistākajām rotām. Tāpēc ir svarīgi tos pareizi kopt un par tiem rūpēties. Piemeklēt atbilstošākos produktus, kas izceļ mata dabīgo struktūru.  Ja tev ir plāni mati, kas ātri pieplok pie galvas ādas, tev noteikti jāiepazīstas tuvāk ar RICH Pure Luxury Volumising produktiem.

SkaistumamTESTĒJAM: Sol de Janeiro mirdzošās ķermeņa eļļas

Brazīlijā mirdzoša āda ir kā dzīves sastāvdaļa, nu arī pie mums iespējams ādai piešķirt krāšņu un mirdzošu iedegumu neizejot no mājas. 

SākumsTESTĒJAM! Kinetics REBEL HEART 2019 gada svētku kolekcijas nagu lakas

Iedvesmojoši vārdi par jauno “REBEL HEART”  kolekciju no Kinetics- “Dumpinieciskā sirds, kas izlaužas brīvībā! Nav viltotā greznuma, nav pārspīlēti mērķi. Ļauj savai harizmai vaļu kā konfeti lietum līt un spīdēt spoži- kļūstot par tēlu no savas iztēles.

Tavs neatkārtojamais haoss ir reta svētlaime. Notici savai pašas sacerētajai melodijai un esi priekšplāna dejotāja savā dzīvē.

Padari to vērtīgu un neaizmirstamu un pievieno šo krājumu saviem neaizmirstajiem brīžiem. Un atceries- dzīve nav jāņem nopietni”!

#ES ESMU SIEVIETE4# es esmu sieviete

Projekta #esesmusieviete ceturtajai dalībniecei ir jaudīgs hobijs, kas sver vairākus simtus kilogramu. Viņa brauc ar kvadraciklu. Un ne tikai brauc, bet arī iegūst augstus vērtējumus sacensībās. Kas ir tas, kas mudina sēsties pie masīvā transporta līdzekļa stūres, lai katru sestdienu un svētdienu sacenstos ar citiem un tiektos uz izaugsmi, lasi blogā!

SkaistumamTESTĒJAM! ArtDeco jaunāko “Cross The Lines” kosmētikas kolekciju

„ARTDECO” „Cross the Lines” kolekcija atspoguļo moto “Esi drosmīga, pārej pāri robežām un atļaujies darīt kaut ko jaunu!”.

#ES ESMU SIEVIETE3# es esmu sieviete

Projekta #esesmusieviete trešā dalībniece Ramona ir piemērs tam, ka sapņus IR IESPĒJAMS pārvērst par īstenību. Viņa piepildīja savu sapni par darbu televīzijā, un tagad var iedvesmot aktīvai rīcībai arī citas sievietes. Vienmēr jāatceras, ka sievietēs ir milzīgs spēks, tikai mums pašām tas jāapzinās., ir pārliecināta Ramona. Lasi tālāk!

AktuāliDouglas katalogs: RUDENS/ZIEMA 2019

Iepazīsti aktualitātes Douglas skaistuma pasaulē!

Skaistumam24 noderīgākie matu kopšanas padomi, kādi jebkad izdomāti

Mēs apkopojām labākos padomus matu mazgāšanai, veidošanai un lieliska izskata saglabāšanai.

TESTĒJAM! IsaDora jaunumus izteiksmīgākām lūpam, acīm un gludai sejas ādai

Laba sejas āda, mitrinātas lūpas un izteiksmīgs acu skats ir atslēga uz gaumīgu koptēlu. IsaDora piedāvā trīs jaunus lūpu spīdumus, kas liks atskatīties ikvienam un tev pašai justies komfortabli un pārliecinoši.