BLOG

SākumsValdzinošie vasaras aromāti – Giorgio Armani Ocean Di Gioia & Acqua di Giò Profondo

ZīmoliGrown Alchemist: organiskā ādas kopšanas sērija reāliem skaistumkopšanas rezultātiem

Organiskās kosmētikas sēriju rašanās pēdējos gados ir saistīta ar aizvien pieaugošu patērētāju izpratni par labāku veselību, vidi un sociālo atbildību. Patiesībā, organisko sastāvdaļu koncepcija mūsu dekoratīvās kosmētikas un ādas kopšanas produktos ir tik vienkārša, ka daži brīnīsies, kāpēc bija jāpaiet tik ilgam laikam, lai apjaustu, ka daba ir skaistumkopšanas labākais sabiedrotais.

ZīmoliAnastasia Beverly Hills dienas un vakara grims

Tagad Douglas Tev iespējams iegādāties arī Anastasia Beverly Hills izcilos produktus! Ieskaties jaunākajā bloga rakstā un iedvesmojies greznām pārmaiņām! 

ZīmoliKinetics pēdu SPA

KINETICS radījis luksusa SPA pedikīra līniju, kura risina pēdu problēmas, izmantojot sastāvdaļas ar dziedzinošu efektu.

SkaistumamSkropstu tušas meistarklase

Atrodi īsto tušu savam skropstu tipam, lai iegūtu iespaidīgu skatienu!

Aktuāli5 labākās skropstu tušas, lai izmēģinātu krāsaino tušu trendu

Krāsainās skropstu tušas ir ne tikai aizraujošs trends košām Instagram bildēm, bet arī reāls paņēmiens, kā atsvaidzināt savu grimu vasarā. Nemaz nerunājot par Līgo svētkiem, dārza ballītēm un festivāliem, kur krāsaina tuša iederēsies izcili. Lasi tālāk un uzzini, kuri ir TOP toņi un tušas, ar kurām sākt krāsaino tušu piedzīvojumu savā ikdienas skaistumkopšanas rutīnā!

SākumsIndividuāli piemeklēta anti-age ādas kopšana no COLLISTAR

Grumbas, novītusi āda, sausums, zudis tonuss, tvirtums un košums - tās visas ir ādas problēmas, kas saistītas ar novecošanos. Lai iegūtu redzamus rezultātus un cīnītos ar šīm ādas nepilnībām,  Collistar ir izstrādājis inovatīvas produktu formulas. Tā ir atjaunojoša programma, kurā katrs komponents ir rūpīgi atlasīts un precīzi kalibrēts, kā daļa no kopējas stratēģijas cīņai ar ādas novecošanos. Individuāli pielāgota procedūra pret ādas novecošanos,  katrā vecumā sniedz ādai to, kas tai nepieciešams, lai ilgstošāk saglabātu jaunību.  Mitrināšana ar Idro Attiva,  grumbu un tonusa zuduma novēršana, izmantojot Pure Actives, vai arī liftings un atjaunošana ar Lift HD līniju.

SkaistumamTestējam Clinique Dramatically Different Moisturizing BB gel

Clinique Dramatically Different Moisturizing BB gēls sastāvā ir divi elementi - mitrinošs BB gēls un aktīvais koncentrāts, ko iespējams piemeklēt tieši savai problēmzonai. Ieskaties, lai uzzinātu, kā veicās ar produkta izmēģināšanu. 

Aktuāli2.daļa Viena acu ēnu palete - neskaitāmas iespējas

Douglas Palm Springs acu ēnu paletē pieejami gan spilgti, gan arī neitrāli toņi, tāpēc šo acu ēnu paleti var izmantot gan ikdienā, gan svētkos. 

DzīvesstilsPasaulslavenais frizieris Farouk Shami: “Esmu pierādījums tam, ka amerikāņu sapnis var kļūt par ikviena realitāti ”

Farouk Shami ir matu kopšanas produktu uzņēmuma Farouk Systems radītājs, multimiljonārs, filantrops un politiskais aktīvists. Cilvēks, kurš radīja apvērsumu frizieru industrijā, izveidojot matu krāsu bez amonjaka, kā arī kulta matu kopšanas līnijas CHI un BioSilk