BLOG

SākumsLabāka miega noslēpumi

Cilvēkam guļot, ķermenis atjaunojas, tieši tāpēc, papildus veselīgam uzturam un aktīvam dzīvesveidam, ļoti svarīgs ir pilnvērtīgs miegs. Kvalitatīva miega pamatā ir pareiza sagatavošanās pirms gulētiešanas. Meditācija un grāmatas lasīšana var palīdzēt, taču ir vēl pāris darbības, kas ķermenim un prātam dod signālu, ka esat gatavs doties gulēt.

SākumsPerfektas uzacis mājas apstākļos ar Anastasia Beverly Hills

Skaistumkopšanas aizsācēja, radošā un mērķtiecīgā uzņēmēja Anastasija Soare ir Anastasia Beverly Hills dibinātāja. Iedvesmojoties no antīkās mākslas aizsācējiem un viņu pieņemtajām proporcijas principiem, viņa īpašu uzmanību ir veltījusi tā laika aizmirstai iezīmei – uzacīm.

Sākums8 skaistuma kļūdas, kas tiek pieļautas visos vecumos

Būsim atklāti! Mums visiem kādreiz ir sanācis grēkot un pārkāpt kādu skaistumkopšanas noteikumu. Mazāki vai lielāki trūkumi ir atrodami visu vecumu skaistumkopšanas rutīnās. Iepazīstināsim ar biežāk pieļautajām kļūdām.

Sākums6 grima tendences ziemai – par un ap acīm

Iespējams šogad kosmētikas lietošana nav bijusi tik aktuāla, jo daudz laika tiek pavadīts mājās, savukārt, ārpus tās pusi no sejas nākas aizsegt ar 2020.gada populārāko aksesuāru – auduma sejas masku. Šie iemesli noteikti ir bijuši kā attaisnojums, lai retāk domātu par grimu. Tomēr gada krāšņākais laiks un svētki būs ideāli piemērots brīdis, lai atkal atgrieztos pie nedaudz aizmirstajiem grima ieradumiem. Esi tam gatava, uzzinot 2020.gada ziemas grima tendences, kas īpaši akcentē un padara pilnīgākas tieši acis. Neatkarīgi no tā, vai svētki tiks svinēti mazā cilvēku lokā vai pilnīgi attālināti, šīs grima tendences būs noderīgas krāšņajai gada nogalei.

Douglas dzīveZiemassvētku dāvanas no Douglas!

Ziemassvētki ir laiks, kad iepriecinām savus vistuvākos un kopīgi dalāmies svētku priekā! Ienāc Douglas pasaulē un piepildi kāda Ziemassvētku sapni! 

SākumsJaunums Collistar Vitamin C+ līnija!

#ES ESMU SIEVIETE7# es esmu sieviete

Šoreiz par projekta #esesmusieviete dalībnieci ir kļuvusi e-veikala Douglas.lv vadītāja - Laura Kalniņa. Kaut gan Lauru pazīstam ļoti ilgi, uzzinājām, kā viņai padodas apvienot darba rutīnu ar hobijiem, kādi ir viņas skaistumkopšanas noslēpumi un kāpēc sievietēm nav jābaidās sapņot. Lasi mūsu rakstu un iepazīsties ar Lauru!

SākumsTESTĒJAM! Profesionālus roku ādas kopšanas produktus no “KINETICS”

Vai tici, ka pēc roku ādas stāvokļa ir iespējams nolasīt tavu aptuveno vecumu? Tāpēc ir svarīgi rūpēties par to, lai roku āda vienmēr būtu pasargāta no saules, stipra vēja un agresīviem līdzekļiem, lai āda pēc iespējas ilgāk saglabātos vesela un pievilcīga. Rūpējies par savu ādu ar salona cienīgu kopjošo kosmētiku no pašmāju zīmola “Kinetics”. “Kinetics” roku krēmiem ir jauna, uzlabota formula, kas nodrošina gan mitrināšanu, gan aizsardzību, kas mūsu rokām rudenī un ziemā ir īpaši nepieciešams.

SākumsCeļvedis, meklējot īsto aromātu

Smaržas veido radošu un emocionālu pasauli. Tās var uzjundīt atmiņas tik pat viegli kā fotoattēli noputējušā foto albumā. Aromāti tāpat kā foto albums pieder pie kādas smaržu ģimenes, kuru iepazīstot, varat vieglāk un ātrāk atrast sev piemērotākās. Šī smaržu māksla ir arī zinātne. Atklāsim aromātu noslēpumus, pēc kuriem vieglāk atradīsiet sev vistīkamāko.

SākumsHelovīna grims – 20.gadu lelle

Šogad grandiozās masku ballītes izpaliks, taču Helovīnus kā svētkus neviens nav atcēlis. Velc ārā savu spocīgo tērpu no skapja, uzliec biedējoši skaisto grimu un ar draugiem sarīko Helovīna ballīti attālināti!