BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

BLOG

SkaistumamKā izvēlēties sev piemērotu matu krāsu?

Mainoties gadalaikam, sievietes bieži vēlās mainīt arī savu vizuālo tēlu. Vai esi iedomājusies par jaunu matu krāsu? Mēs palīdzēsim tev uzzināt, kura matu krāsa Tev būtu vispiemērotākā, kā arī Douglas sortimentā atradīsi kvalitatīvākos matu kopšanas līdzekļus krāsotu matu lutināšanai. Lasi tālāk!

SkaistumamTestējam: aizraujošās Marvis zobu pastas

Marvis ir satriecošs baudījums, pastāvīga labsajūta un nepārspējams smaids. Izgaršo mūsdienīgo zobu pastu!

AktuāliIegravē vārdu uz aromāta pudelītes vai make-up produkta

24.02.-08.03.2021. e-veikals Douglas.lv Tev piedāvā iespēju personalizēt smaržas vai iemīļoto make-up produktu! IEGRAVĒ SAVU VAI SEV TUVA CILVĒKA VĀRDU uz viņa iemīļotā skaistuma produkta un pasniedz dāvanā!

LASI BLOGĀ ŠEIT, kādi ir akcijas nosacījumi!

SākumsTESTĒJAM! LANCÔME IDÔLE kolekcijas produktus

AktuāliKā būtu, ja iepērkoties tu varētu ietaupīt laiku?

Pielāgojoties tavu iepirkšanās paradumu maiņai, mēs saprotam, ka laiks ir vērtība un to nedrīkst tērēt ikdienišķu darbību veikšanai. Turklāt jaunā pasaules kārtība mums visiem paredz ievērot drošas iepirkšanās pasākumus, tāpēc mēs saprotam, ka arī tu vēlies pēc iespējas mazāk laika pavadīt veikalā. Esam ieviesuši preču rezervēšanas iespēju, vairāk uzzini šeit

SākumsSkropstu tušas meisterklase

Nekas neizceļ acis izteiksmīgāk kā tuša. Tomēr, kad vēlamies atrast sev ideāli piemērotu skropstu tušu, jūtamies kā apmaldījušās mežā, jo tušu ir ļoti daudz un tās ir dažādas. Mums ir risinājums – sekojošās vadlīnijas palīdzēs Tev kļūt par skropstu speciālisti! 

AktuāliSKAIDROJAM: vai zināji, ka keramīdi uzlabo ādas aizsargspējas?

Keramīdi: patiesi efektīvs pretnovecošanās līdzeklis ādai!

Pretnovecošanās sastāvdaļu vidū keramīdiem pieder pierādītas rekordpozīcijas. Keramīdi ļauj saglabāt ādas mitrumu un uztur tās aizsargbarjeru. Mūsu plauktos ir daži lieliski produkti, lai papildinātu jūsu keramīda līmeni.

SākumsAtklāj sevī drosmi ar EISENBERG J`OSE

Tas ir kulta aromāts, kas radīts drosmīgajiem. Parfimērijas ūdens J’OSE vīzija ir mūsdienu sieviete un vīrietis, kas pārliecināti lauž noteikumus un veido savu nākotni.

SākumsEISENBERG START- pretpiesārņojuma ādas kopšana

Brīvie radikāļi ir visur, tie atņem ādai dabisko spēju saglabāt mitrumu un aizsargāt pret piesārņojumu un citiem kairinājumiem, tāpēc ir svarīgi palīdzēt ādai atjaunot tās hidrolipīdo barjeru un dabiskās funkcijas, kā arī atgūt vajadzīgo mitrināšanu.

SākumsCUKURS- veselas ādas ienaidnieks

Lai gan cukurs ir organisma enerģijas avots, ir labi zināms, ka pārāk lielā daudzumā tas kaitē veselībai. Kā viena no nopietnākajām, ar cukuru saistītajām, problēmām ir ādas glikācija, kas ir galvenais ādas novecošanās cēlonis.