BLOG

Aktuāli5 PADOMI CEĻĀ UZ MIERĪGIEM ZIEMASSVĒTKIEM!

Piekritīsiet – drudžaina skriešana pa veikaliem nedēļu pirms Ziemassvētkiem nav patīkami pavadīts laiks, turklāt gadās nepārdomāti pārtērēties. Nauda, garastāvoklis, laiks vējā. Te būs 5 nelieli padomi, kas varētu palīdzēt vēsu prātu sagatavoties svētkiem jau tagad.

SkaistumamTONĀLO LĪDZEKĻU CEĻVEDIS: KĀ IZVĒLĒTIES PIEMĒROTU TONĀLO KRĒMU NO ARMANI BEAUTY

Pārliecinošs izskats, bez piepūles, vēsta par patiesu eleganci. Dabīgi starojošs un nepārspīlēts, tas saistīts arī ar atbilstoša tonālā līdzekļa un uzklāšanas tehnikas izvēli. Atrodi sev piemērotāko no Armani Beauty klāsta!

AktuāliKĀ IEGĀDĀTIES SMARŽAS INTERNETĀ, TĀS NEPASMARŽOJOT

Ņemot vērā aromātam raksturīgās attiecības ar mūsu ožu, pat iespējas apsvēršana iegādāties aromātu, nemaz nepasmaržojot to, varētu šķist dīvaina. Taču tieši tādā pašā veidā, kā šobrīd iegādājamies drēbes, neuzlaikojot tās, arvien vairāk cilvēku iegādājas smaržas tiešsaistē, iepriekš tās neizmēģinot. Lasi tālāk padomus vīriešiem, kā iegādāties smaržas internetā.

AktuāliTESTĒJAM! GIORGIO ARMANI LIP POWER – spēka piliens uz Tavām lūpām

GIORGIO ARMANI LIP POWER jaunās lūpu krāsas piešķir ne tikai jau labi zināmo Giorgio Armani izsmalcinātību, bet arī ļauj atklāt plašu toņu daudzveidību, akcentējot vissmalkākās toņu nianses. Radītas, lai aizmirstu par kompromisu starp komfortu un ilgnoturību. 

SākumsLaiks ADVENTES kalendāra idejām!

Agrie rīti sāk saukt pēc cimdiem, tātad palēnām, mazpamazām soļojam uz ziemas pusi. Un kur ziema, tur Ziemassvētki. Šodien tie var šķist aiz kalniem, bet tieši tāpēc ir īstais brīdis sākt domāt par niekiem un sīkumiem, kas padarīs šos svētkus tik īpašus un ļaus bez steigas izbaudīt gada sirsnīgāko sezonu. Sarunājam šogad iztikt bez drudžainas skriešanas! Lai šogad beidzot nav sev jānosolās “Nākamgad es labošos un sākšu gatavoties svētkiem savlaicīgi”.

Seko mūsu blogam, un turpmāko nedēļu laikā mēs soli pa solim aizvadīsim Tevi līdz mierpilniem Ziemassvētkiem, dodot padomus, kā sarūpēt prieku citiem un visupirms sev!

Ar ko sāksim? Ar burvīgu un prieka pilnu tradīciju 24 dienu garumā. Ar Adventes kalendāru.

AktuāliVISU PASAULĒ VEIDO ĶĪMISKĀS VIELAS. Tostarp “tīro” skaistumu

Arī cilvēkus pilnībā veido ķīmiskās vielas, tāpat kā visu pārējo mums apkārt, ‒ sākot ar to, ko saskatām, līdz neredzamām lietām. No ēdieniem, ko sagaršojam, līdz ziediem, ko smaržojam. No cietām vielām, ko sataustām, līdz gāzēm, ko nejūtam. Visu veido ķīmiskās vielas. Bet kāpēc vielas definēšana pēc tās ķīmiskā sastāva padara to par “netīru”, salīdzinot ar tās parasto nosaukumu? Kādēļ etiķis un dzeramā soda ir nepieciešamība mājās, bet etiķskābe un nātrija bikarbonāts izklausās pēc bīstamas vielas? Tāpat kā daži baidās no tumsas, vairums baidās no nezināmā. Iepazīsti nezināmo un lasi tālāk, kādēļ ne vienmēr ir jābaidās no vārda ķīmiska viela

SākumsATKLĀJ JAUNO VOCE VIVA INTENSA

Jaunās Valentino smaržas Voce Viva godina balss spēku, lai iedvesmotu. Iztēlojieties to, kā uzaicinājumu pasaulē vienoties par atšķirīgo. Mūsu balss ir dzīva, tā ir mūsu individualitātes apliecinājums. Voce Viva Intensa rezonē ar optimismu, pārliecību un apņemšanos

SkaistumamTikai svarīgākās sastāvdaļas & draudzīgi budžetam. Ādas kopšanas rutīna ar REVOX un THE ORDINARY

Sākumā iepazīsimies! Douglas ādas kopšanas līdzekļu sortimentam pievienojies jauns zīmols – REVOX. Acīgākie pamanīs kopīgās pazīmes ar pasaulē un Latvijā populāro The Ordinary. Tā tik tiešām ir! Šos zīmolus vieno īpaša filozofija, ko varētu pat saukt par revolūciju skaistumkopšanas pasaulē. Lasi tālāk un iepazīsti tuvāk šo zīmolu produktus!

SākumsNeaizmirsti par savu ķermeni! Kā izvēlēties vitamīnus rudenī?

Pēc vasaras atpūtas, atsākot aktīvas ikdienas gaitas rodas papildus stress un sāk uzkrāties nogurums. Lai ķermenis justos mundrs, uzturā var iekļaut tādus papildu palīgus kā vitamīni un uztura bagātinātāji. Dažādu vitamīnu kombinācijas, kāda konkrēta vitamīna lietošana vai multivitamīni uzturā palīdzēs ne tikai profilaktiskos nolūkos, bet arī spēs sniegt atbalstu imūnsistēmai un palīdzēs saglabāt jaunību ilgāk.

Plašāk par to, kādus vitamīnus izvēlēties rudens un ziemas periodā

AktuāliSAŅEM DĀVANĀ GADA ABONEMENTU BEZMAKSAS PIEGĀDEI

Esam sagādājuši Tev īpašu pārsteigumu – iespēju iegūt BEZMAKSAS PIEGĀDES ABONEMENTU GADAM e-veikalā Douglas.lv.

Kā to saņemt? Lasi tālāk!