Klientu serviss: Eveikals@douglaslatvia.lv, +37167660779 (I-V 9:00-19:00 VI 10:00-14:00).

BLOG

AktuāliDOUGLAS SKAISTO SAJŪTU DIENAS!

Esi gatava ļauties krāsu, radošuma un pašizpausmes pasaulei – piesakies Douglas SKAISTO SAJŪTU DIENĀM! 

Dalības maksa – 25 Eur. Par šo summu, apmeklējuma dienā varēsi iegādāties produktus 25 Eur vērtībā. 

PASĀKUMS, KURĀ VAR TIKAI IEGŪT!

AktuāliKas ir saules apdegumi un kā sevi no tiem pasargāt?

Ir tik patīkami izbaudīt saules siltos starus. Bet gribam Tev atgādināt, ka, uzturoties tiešā saulē pārāk ilgi un pienācīgi neparūpējoties par ādas aizsardzību, pastāv augsts risks iegūt saules apdegumus. Tas ir nopietns kairinājums ādai, kas var atstāt negatīvas sekas uz veselību ilgtermiņā.

SkaistumamKā sevi palutināt pavasarī? Testējam jaunāko Douglas un One.Two.Free kosmētiku!

Ar ko sākt un kā sevi palutināt šajā pavasarī? Iepazīsti jaunākos produktus no zīmola One.Two.Free un no Douglas Make-up kolekcijas.

SākumsPIESAKIES DOUGLAS MAKE-UP CĪŅĀM!

Atrodi savu radošo ES un parādi to arī citiem! Piedalies Douglas rīkotajās MAKE-UP cīņās, kur grima entuziasti varēs sacensties par bagātīgu balvu fondu no prestižākajiem grima zīmoliem un Douglas dāvanu kartēm!

Douglas dzīveZināmas projekta "Sievišķīga un stipra" atlases uzvarētājas

Latvijā radītais projekts – SIEVIŠĶĪGA UN STIPRA, veiksmīgi noslēdzies! Sievietes pierādīja sev, Latvijai un pasaulei, ka stipra sieviete spēj sasniegt virsotnes, saglabājot sievišķību. Uzzini vairāk!

SākumsPiesakies Douglas JAUNIEŠU Make-up skolai!

Vēlies apgūt JAUNĀKOS grima trendus? Vienmēr esi vēlējusies iemācīties zīmēt laineri? Tas viss ir iespējams! Piesakies JAUNIEŠU Make-up skolai un šajā vasarā iegūsti zināšanas, kā veidot skaistu un modernu grimu!

AktuāliNāves jūras produkti no Nāves jūras minerāliem

Nāves Jūras produkti satur minerālvielas un dubļus no Nāves jūras . Tie ir labi pazīstami ar labvēlīgu ietekmi uz ādas problēmām un ādas veselību kopumā. Uzzini vairāk par Nāves Jūras produktiem blogā.

AktuāliIzmanto iespēju – padari aromātu īpašu!

02.05.-14.05.2023. e-veikals Douglas.lv piedāvā iespēju personalizēt aromāta pudelīti. IEGRAVĒ vārdu vai īsu tekstu! Tā būs burvīga dāvana Māmiņdienā, kas vienmēr atgādinās par saņēmēju.

SākumsCeļvedis, meklējot īsto aromātu

Vēl tikai līdz svētdienai (23.04.2023.) nišas aromātu izlasei līdz -35% atlaide. Bet kā lai izvēlās piemērotākās smaržas? Lasiet tālāk un mēs atklāsim noslēpumus, pēc kuriem vieglāk atradīsiet sev vistīkamāko aromātu.

Douglas dzīveSākas pieteikšanās unikālam projektam - sievišķīga un stipra

Latvijā ir radīts jauns, unikāls projekts – SIEVIŠĶĪGA UN STIPRA! Tajā jebkurai sievietei ir iespēja pierādīt sev, Latvijai un pasaulei, ka stipra sieviete spēj sasniegt virsotnes, saglabājot sievišķību. Uzzini vairāk par pieteikšanos!