BLOG

AktuāliZiemassvētku dāvanu ceļvedis

Ziemassvētki ir brīnišķīgs laiks, kad mēs ar prieku sniedzam dāvanas. Pārsteidziet savus mīļos šajos svētkos ar lieliskām dāvanām, kas viņiem ir ideāli piemērotas!

AktuāliIzmanto iespēju – padari aromātu īpašu!

09.10.-22.10.2023. e-veikals Douglas.lv piedāvā iespēju personalizēt aromāta pudelīti. IEGRAVĒ vārdu vai īsu tekstu! 

SkaistumamTumšie loki zem acīm – kāpēc tie veidojas un kā no tiem atbrīvoties?

Zili riņķi zem acīm ir problēma, ar kuru, iespējams, saskāries ikviens – pēc negulētas nakts, pārpūles un noguruma, slimošanas laikā. Bet reizēm šī it kā kosmētiskā problēma tik viegli nepazūd un kļūst par defektu, kuru ikdienā jāmaskē ar kosmētiku. Jāņem vērā, ka loki zem acīm tomēr nav tikai vizuāla problēma, tas ir signāls, kas liek pievērst uzmanību sava organisma stāvoklim un iespējamajiem šīs problēmas cēloņiem. Jo tikai tad iespējams atrast kādus gana iedarbīgus risinājumus, kas palīdzētu novērst vai mazināt tumšos lokus zem acīm.

SkaistumamKĀ CĪNĪTIES AR MATU IZKRIŠANU?

Matu izkrišanu ietekmē vairāki faktori: ģenētika,hormonu izmaiņas un novecošanās. Lasi blogā kā samazināt matu izkrišanu un saglabāt veselīgu un mitrinātu galvas ādu.

SkaistumamALTERNA Bond Repair

Ikviens no mums vēlas skaistus un veselīgus matus. Taču saglabāt matu garumu, apjomu un spīdumu, kas ir veselīgu matu pazīme, var būt sarežģīti, jo ikdienā uz matiem var iedarboties dažādi agresori. Tieši šajās situācijās palīgā nāk Alterna. Matu kopšanas zīmols, kurš radījis inovatīvus, greznus matu kopšanas un veidošanas produktus, kuru sastāvā ir tīras, efektīvas sastāvdaļas, iedvesmojoties no ādas kopšanas zinātnes.

SkaistumamRICH - skaisti un veselīgi mati

RICH - šeit satiekas skaisti un veselīgi mati. RICH apbalvotā profesionālo matu kopšanas līdzekļu līnija nodrošina visaugstāko kvalitāti par pievilcīgu cenu. Produktus atzinīgi novērtējuši patērētāji, frizieri un skaistumkopšanas redaktori no visām pasaules malām.

SkaistumamRūpes par galvas ādu - skaistu matu noslēpums!

Sniedzam padomus, kā rūpēties par galvas ādu, un iepazīstinām ar produktiem, kas var palīdzēt atjaunot jūsu galvas ādas mikrobiomu, lai mati mirdzētu.

AktuāliKāpēc ir vērts ieguldīt labas kvalitātes šampūnā un kondicionierī?

Daudzi no mums vietējā lielveikalā izvēlas maciņam draudzīgus šampūnus un kondicionierus, taču, vai lētāki produkti, par kuriem tiek apgalvots, ka tie dara brīnumus, patiešām var nodarīt mūsu matiem lielāku kaitējumu nekā labumu? Runājot par mūsu matiem, ir divu veidu cilvēki – “izpārdošanas produktu pircēji” un investori. Tādējādi rodas jautājums, vai, iztērējot nedaudz vairāk par matu produktiem, patiešām būs jūtama atšķirība? Lasi tālāk, lai uzzinātu, kāpēc dārgāks šampūns ir tik vērtīgs un vai tas ir izdevumu vērts.

Sākums3 IETEIKUMI CEĻĀ UZ VESELĪGIEM UN MIRDZOŠIEM MATIEM!

Matu izskats un to veselības  stāvoklis ir svarīgs ikvienam. Sausi, bojāti, neveselīgi un plāni mati – ir lielākās problēmas, ar kurām saskaras lielākā daļa sieviešu. Ko darīt, lai matu stāvoklis uzlabotos? Kādi matu kopšanas līdzekļi un metodes var palīdzēt? Lasi tālāk un iepazīsties ar 3 ieteikumiem, lai mati būtu veseli un izskatītos lieliski katru dienu!

AktuāliJauns aromāts! ARIANA GRANDE CLOUD PINK

Jaunais Arianas Grandes “CLOUD PINK” aromāts ir radīts, iedvesmojoties no nelokāmas pārliecības, kas atklāj gan skaistumu, gan spēku neatkarīgi no vētras. UZZINIET VAIRĀK!

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!