BLOG

SkaistumamRūpes par matu veselību

Ne velti pastāv teiciens, ka mati ir sievietes skaistākā rota. Pasaulē ir tik daudz dažādu matu veidi. Pat cilvēkiem, kuru mati jau pēc dabas ir ļoti veselīgi, nepieciešama matu kopšanas rutīna. Apskatīsim vērtīgus matu kopšanas padomus.

DzīvesstilsIeteikumi brīnišķīgai sieviešu dienas aizvadīšanai

Pienākumi un aizņemtība darbā, privātās dzīves saglabāšana un dažkārt arī prasīgi bērni – būt par sievieti, māti un menedžeri (un dažkārt arī visām kopā) var būt vairāk kā izaicinoši. Ieskaties bloga rakstā, lai smeltos idejas fantastiskai sieviešu dienai. 

 

SkaistumamStarptautiskā skropstu diena. Sievietes skaistākā rota - skropstas!

Skropstas ir viena no skaistākajām sievietes rotām. Nav brīnums, ka jau izsenis sievietes ir prātojušas par to, kā iegūt kuplas, garas un izsteiksmīgas skropstas, lai padarītu savu skatienu izteiksmīgāku. 

#ES ESMU SIEVIETEStarptautiskā skropstu diena tuvojas! Ramona testē Placent Activ.

Matu kopšanai paredzētās Placent Activ Milano Serum ampulas ir izstrādātas, pamatojoties uz laboratoriju ilgstošo pieredzi, un tās satur placentas ekstraktu. Ampulās esošais atjaunojošas iedarbības losjons ir piemērots visu matu tipu kopšanai, taču īpaši iesaka to lietot plānu un trauslu matu kopšanai. 

Douglas dzīve3 STUNDAS TIKAI TAVAM SKAISTUMAM: Douglas Make-up skolas piedzīvojums

Mūsu piedzīvojums sākās ar jautājumu – kā 10 kolēģēm lietderīgi un patīkami kopā pavadīt vakaru, atpūšoties no darba un saliedējot komandu? Mēs, e-veikala Douglas.lv komanda, nolēmām pašas izbaudīt to, ko piedāvājam ikvienam no mūsu klientiem, proti, APMEKLĒT MAKE-UP SKOLAS NODARBĪBU. Lasi tālāk, uzzini vairāk, aplūko fotoattēlus un izmanto iespēju pilnveidot savas zināšanas par skaistumkopšanu arī Tu!

#ES ESMU SIEVIETECollistar drenējošo māla dubļu pretcelulīta želeja - Ramonas viedoklis

Collistar piedāvājumā ir māla dubļu pretcelulīta želeja ar Slim-Drone iedarbības tehnikuKas ir SLIM-DRONE? ir futūristiska Cosmetic Drone tehnoloģija, kas nodrošina, ka aktīvā sastāvdaļa ar spēcīgu lipolītisku iedarbību - jūras vīnogas ekstraktu - tiek iekapsulēta un nogādāta tieši taukaudu šūnā. Ieskaties, lai uzzinātu vairāk par Ramonas Salmiņas pieredzi!

Douglas dzīveDouglas kopā ar Sportacentrs.com gatavojas VALENTĪNA DIENAI

Vai zini, kas ir aromāti PĀRIEM? Tie ir viena zīmola aromāti, no kuriem viens paredzēts sievietei, bet otrs - vīrietim. Piemēram, Giorgio Armani In Love With You Freeze sievietei un Stronger With You Freeze vīrietim. Iepazīsti tuvāk PĀRU aromātu pasauli kopā ar raidījuma "eXi" veidotājiem, kuri piedalījās nelielā sportiskā aktivitātē veikalā Douglas t/c Akropole!

AktuāliDOUGLAS BEAUTY AWARDS JEB “JA OSKARUS PIEŠĶIRTU SKAISTUMKOPŠANAS KATEGORIJĀ”

Mums katram ir savi iecienīti un iemīļoti produkti, pie kuriem atgriežamies vai gluži pretēji - izmēģinam kaut ko jaunu un esam sajūsmā! Esam apkopojuši arī savus uzvarētājus skaistumkopšanas jomā 2019.gadā un piešķiram savus "Oskarus"!

SkaistumamJaunā gada apņemšanās - mīlot, rūpējoties un domājot par sevi!

Jauns gads un jaunas apņemšanās, protams, ir ļoti nozīmīgi, tomēr vēl svarīgāk ir ne vien apņemties kaut ko, bet patiešām censties sasniegt izvirzītos mērķus. Šajā bloga rakstā smelies idejas un iedvesmu, lai tiešām sasniegtu jaunajā gadā uzstādīto un justos lieliski!

Dzīvesstils5 padomi Valentīndienas noskaņas radīšanai

Valentīndiena vairs nav aiz kalniem! Šoreiz neatliec visu uz pēdējo brīdi. Uzbur Valentīndienas noskaņu kopā ar Douglas!