BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

BLOG

SākumsAtklājiet Sienna X paštonējošus produktus

Profesionāls iedegums ar Sienna X paštonējošiem produktiem. Esam veiksmīgi pārņēmuši zināšanas no profesionālās Tan līnijas un izmantojuši to produktiem lietošanai mājas apstākļos.

Aktuāli5 PAVASARĪGI MAKE-UP JAUNUMI DOUGLAS SORTIMENTĀ!

Starot un juties pārliecinātai par sevi – katras sievietes skaistuma noslēpums!

Šajā pavasarī Douglas ir papildinājis savu sortimentu ar dažādiem pasaules kulta make-up zīmoliem, lai Tu varētu uzmirdzēt vēl spožāk!

SākumsGIORGIO ARMANI- Itāļu modes karaļa aromāti

Giorgio Armani - modes karalis, paules slavenais itāļu dizainers. 1984.g. Giorgio Armani izveidoja pirmo vīriešu aromātu - Armani Eau Pour Homme.

SākumsVALENTINO Born in Roma Yellow Dream - sapnis, kas nekad nebaidzas

Valentino Born in Roma Yellow Dream raksturo dzeltenais impulss, kas ne tikai iemeso mūžīgās pilsētas- Romas būtību, bet arī iedvesmo sapņot. Tie ir aromāti viņai un viņam, kas raisa dialogu starp pagātni, tagadni un nākotni.

 

SākumsDOLCE&GABBANA – moderna izsmalcinātībā, kas ar kaisli radīta Itālijā

Dolce&Gabbana piedāvā mūsdienīgu un netradicionālu greznumu, apvienojot spēcīgas inovācijas ar to aromātu Vidusjūras izcelsmi. Tas ir moderns, izsmalcināts skaistuma zīmols, kas ar kaisli radīts Itālijā. Dolce&Gabbana aromāti ir kļuvuši par daudzu sieviešu un vīriešu juteklisko sajūtu radītājiem, bet vai zini, kas ir šo aromātu iedvesmas avots? 

AktuāliSvinam Pasaules bišu dienu 20.maijā

Bites mīt mums visapkārt un klusi strādā, lai mūsu ekosistēma plauktu. Vienlaikus bites gādā par pārtikas apgādi, jo tās nodrošina apputeksnēšanu. Diemžēl bitēm aizvien vairāk saskaras ar apdraudējumu savai pastāvēšanai. 

Lai godinātu šo darbīgo kukaini, esam apkopojuši dažus no mūsu iecienītākajiem skaistumkopšanas produktiem, kuru sastāvā ir medus vai citi bišu radīti produkti.

SākumsDr.Brandt - ādas kopšanas speciālists Tavās mājās

Ādas kopšanas zīmola Dr. BRANDT mērķis runā pats par sevi – nodrošināt efektīvus rezultātus, veicot kosmētikas procedūras mājās, kas baltītas uz ārstu un speciālistu zināšanām un pieredzi problēmu risināšanā. Atklāj efektīvus risinājumus ādas kopšanā, kas pielīdzināmi kosmētikas procedūrām skaistumkopšanas salonā. 

SākumsPieci skaistuma noslēpumi, par kuriem ir pārliecinātas itālietes

Kāds ir mūžīgais itāliešu sieviešu skaistuma noslēpums? Itālietes nodod savus skaistumkopšanas rituālus no paaudzes paaudzē. Klasisks skaistums, kas, šķiet, apbur ikvienā vecumā. Uzzini šos skaistuma trikus, kurus aizgūt no Itālijas.

 

SākumsIntensīvāka personības atklāšana ar jauno Sì INTENSE

Atklāj jauno Giorgio Armani  Sì EAU DE PARFUM INTENSE - vēl intensīvāku un izsmalcinātāku klasiskās sieviešu aromāta interpretāciju, kas iemeso pārliecinātību un nebaidzamu enerģiju. 

SākumsPAVASARA SKAISTUMA TĪRĪŠANA TAVĀ KOSMĒTIKAS PLAUKTĀ

Pavasaris ir laiks, lai veiktu tīrīšanu arī vannas istabas skaistumkopšanas plauktiņā un kosmētikas maciņā. Esi gatava lielajai skaistuma tīrīšanai, bet nezini, ar ko sākt? Mēs palīdzēsim, veicot to soli pa solim.