BLOG

AktuāliDivas dienas, lai sagatavotos rudenim kopā ar douglas.lv

Ar 3 soļiem meties iekšā rudenī!

SkaistumamSEJAS ĀDAS KOPŠANAS RITUĀLS AR CRYSTALLOVE

CRYSTALLOVE tika radīts ar mīlestību pret dabu un apkārtējās pasaules skaistumu. Bāzējoties uz krāšņajiem minerāliem un to īpašībām, tika radīta unikāla produktu kolekcija sejas un ķermeņa masāžai. Katrs no tiem ir neatkārtojams. Ar unikālu krāsu un spīdumu. Papildus, akmeņu enerģija nomierina un sniedz līdzsvaru.

SkaistumamVesela un tīra āda ar ARTEMIS SKINLOVE

Apsārtums, aizsprostotas poras, spīdums? Stop! Jaunā ARTEMIS skinlove ādas kopšanas produktu līnija dāvās Jums veselīgu sejas ādu.

ZīmoliTestējam Douglas Make Up!

Lasi jaunāko Douglas bloga rakstu un uzzini kā izveidot grimu, izmantojot tikai Douglas līnijas produktus! 

DzīvesstilsKā justies brīnišķīgi arī rudens sezonā? Seši vērtīgi padomi no Douglas

Kā saglabāt pozitīvu attieksmi un justies lieliski laikā, kad lielākā daļa diennakts stundu tiek pavadītas tumsā un saules starus tikpat kā neredzam? Lasi tālāk, lai iedvesmotos pārmaiņām un rudens kļūtu par Tavu mīļāko gadalaiku!

PADOMI ACU ZONAS KOPŠANAI

Tā ir vispārpieņemta pārliecība, ka ādu no saules ir jāaizsargā tikai vasarā: nepareizi! Lai izvairītos no priekšlaicīgām novecošanas pazīmēm, saules aizsargkrēmu ir nepieciešams lietot visu gadu.

GROWN ALCHEMIST – dabisks veids un zinātne, kā dzīvot jaunam

Lai sasniegtu optimālu jauneklīga izskata ādu, ir nepieciešams veselīgs dzīvesveids un izpratne par to, kā ķermenis dabiski atpazīst un izmanto sastāvdaļas. Ir vairāki ļoti svarīgi šūnu procesi, kas ietekmē ķermeņa novecošanos, un, kad šie dabiskie bioķīmiskie procesi tiek traucēti, šūnas zaudē līdzsvaru un funkcijas.

AktuāliIdejas dāvanām Tēva dienā no Douglas!

Šogad 13. septembrī visā Latvijā tiks atzīmēta Tēva diena. Tā ir iespēja vismaz reizi gadā pateikties un iepriecināt tēvus!

Neaizmirsti iepriecināt savu tēti, vectēvu vai krusttēvu ar jauku pārsteigumu no Douglas plašā vīriešu produktu sortimenta, kurā atradīsi populārāko zīmolu smaržas un skaistumkopšanas produktus, kas noderēs ikvienam vīrietim. Iepazīsties populārākajiem tēvu tipiem un piemeklē īsto dāvanu savam tētim.

SkaistumamKā izvēlēties sev piemērotu matu krāsu?

Mainoties gadalaikam, sievietes bieži vēlās mainīt arī savu vizuālo tēlu. Vai esi iedomājusies par jaunu matu krāsu? Mēs palīdzēsim tev uzzināt, kura matu krāsa Tev būtu vispiemērotākā, kā arī Douglas sortimentā atradīsi kvalitatīvākos matu kopšanas līdzekļus krāsotu matu lutināšanai. Lasi tālāk!

SkaistumamTESTĒJAM! Luksusa sastāvdaļas un Holivudas spozme Taviem matiem

ASV zīmola Alterna matu kopšanas līnijas Anti-Aging Infinite galvenais uzdevums – saglabāt krāsotu matu toņa intensitāti un savlaicīgi aizsargāt matus no pāragru novecošanās pazīmju parādīšanās. Testējam! Lasi tālāk un uzzini, vai arī Tev varētu būt piemēroti šie matu kopšanas līdzekļi!