FILLERINA

Visi FILLERINA produkti

Filtri

Produkta tips

Spec. piedāvājums

ĀDAS TIPS/STĀVOKLIS

ZAĻI

KAM

ĪPAŠĪBAS

Fillerina – viss Jūsu sejas skaistumam

Rūpējoties par sieviešu sejas ādu, Douglas piedāvā jaunākās paaudzes sejas atjaunošanas līdzekļus no Fillerina. Šis zīmols ir uzlecošā zvaigzne, kas bez biedējošo adatu lietošanas un dārgām procedūrām salonos, ļauj to veikt mājas apstākļos. Šie produkti ne tikai mitrinās un atjaunos sejas ādu, bet arī aizpildīs pat visniecīgāko grumbiņu uz sejas ādas.

Lai šie produkti varētu sniegt redzamu rezultātu, to formulu saturā redzēsiet dažādas hialuronskābes atvasinājuma molekulas, kas iesūcas visos sejas ādas slāņos, un peptīdus, kas veiks audu atjaunošanas funkciju. Pēc nieka 14 dienām būs redzamas pirmās atšķirības.

Visu produktu iedarbība tiek iedalīta 3 līmeņos, kas palīdz atlasīt sev vēlamo produktu ar Šveices patentu formulām.

Fillerina atsauksmes par piedāvāto klāstu

Douglas piedāvājumā Fillerina produktus varēs izvēlēties jebkura sieviete, kas vēlas ļauties sevis lutināšanas procedūrām.

  • Dienas un nakts krēms – atjaunina, baro, izlīdzina grumbiņas un nogludina ādu. Ar dažādu intensitātes pakāpi. Lietot uz attīrītas ādas.
  • Gels lūpu un acu zonai – ar apļveida kustībām iemasējiet attiecīgajā zonā. Paredzēts nobriedušai vai visiem ādas tipiem. Kņudināšanas sajūta parādīs, ka produkt sāk iedarboties.
  • Ķermeņa sauļošanās sprejs un pieniņš – ūdens noturīgs un paredzēts visiem ādas tipiem. Ar elastīguma un pretnovecošanās īpašībām. Pasargā no grumbiņu veidošanās.
  • Sejas attīrīšanas līdzeklis – atjauno, attīra, mitrina, mīkstina un piešķir samta efektu. Paredzēts visiem ādas tipiem.
  • Kosmētikas pildvielas komplekts – atjauno un mitrina, piešķirot zīda efektu. Uzklājiet uz ādas izmantojot aplikatoru. Paredzēts visiem ādas tipiem.

Atrodi arī sev labu sejas krēmu pēc 60

Sievietes jebkurā vecumā vēlas izskatīties skaistas un iekārojamas. Tāpat ir ar komplimentiem par sejas ādas stāvokli. Lai atjaunotu ādu un atrastu labu sejas krēmu pēc 60, būtu vērts papētīt Fillerina atsauksmes un izvēlēties tādu piedāvāto produktu ar vislielāko intensitāti. Tas nenozīmē, ka cenu ziņā šie produkti krasi atšķirsies. Tas tikai liecina, ka sastāvs būs bagātāks un vairāk balstīsies uz pretnovecošanās un atjaunināšanās īpašībām.

Sastāvā esošā smaržu gamma, palīdzēs izbaudīt skaistumkopšanas procedūras. Produktu uzklāšanas laiks nav ilgs, bet protams, tas jādara regulāri pēc norādītajām instrukcijām, lai efekts būtu pamanāms.

Rezultātus var novērot jau pēc pirmās nedēļas, bet pilnās pārmaiņas būs pēc 21 līdz 30 dienām. Rezultāti ilgs apmēram trīs līdz četrus mēnešus, bet ir ieteicams procedūru atkārtot, lai to nostiprinātu.

Lai nepārņemtu satraukums, ka Fillerina ir paredzēts tikai vienai vecuma grupai, tad jāpiemin, ka arī jaunākām sievietēm ir piedāvājumi no šī zīmola. Ja vēlaties vienkārši piešķirt lūpām un vaigiem apjomu un aizpildīt smalkās līnijas, tad arī šos produktus varēsiet atrast Douglas.

Iegādājies kādu no Fillerina produktiem DOUGLAS e-veikalā jau šobrīd

Savas sejas ādas kopšanai un atjaunošanai jāizvēlas produkti ar hialuronskābes molekulām, kas spēs izlīdzināt jebkuru grumbiņu. Šis sastāvs ir pieejams visos Fillerina produktos un vēl vairāk. Plašo klāstu atradīsiet Douglas tiešsaistes veikalā, kur lietošanas instrukciju atradīsiet iepakojumā. Lutinām savu ādu un baudām jaunības skaistumu.

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!