Skropstu tušas

Filtri

Zīmols

Produkta tips

Spec. piedāvājums

ZAĻI

KAM

ĪPAŠĪBAS

Pieejamība

Šķirot:
12345...8...14...20

Iegādāties skropstu tušu: skaistām, koptām skropstām

Intensīvas krāsas un garas, biezas skropstas – ar piemērotu skropstu tušu acis tiks izceltas vēl vairāk. Gan zīmuļa, gan tūbiņas formā ar smalku otiņu – pazīstama arī kā “skropstu spirāle”: skropstu tuša pagarina skropstas, piešķir tām lielāku apjomu vai izliekumu un krāsu. Tā pārklāj skropstas ar smalku tekstūru, nepadarot tās lipīgas vai drūpošas. Brūna, melna, pelēka vai tumši zila krāsa: skropstu tuša noklājošos krāsu toņos ir piemērota jebkuram gadījumam. Lai panāktu dabisku izskatu, pārliecinieties, ka skropstu krāsa maz kontrastē ar jūsu dabisko skropstu krāsu. Gaiši brūna vai pelēka skropstu tuša ir laba izvēle gaišām skropstām. Ar caurspīdīgo skropstu tušu var izveidot neatvairāmu acu skatienu pat bez krāsas.

Elpu aizraujošas acis ar skropstu tušu

Lai skropstas izskatītos garākas un biezākas, skropstu tušai, no vienas puses, ir jānosedz pēc iespējas vairāk skropstu. No otras puses, skropstu tuša nedrīkst ļaut skropstām salipt kopā un radīt tā sauktās “mušu kājas”. Tam ir nepieciešama ne tikai piemērotas formas otiņa precīzai uzklāšanai, bet arī piemērota skropstu tušas tekstūra. Tā dēvētā šķiedru skropstu tuša satur vissmalkākās šķiedras no zīda, neilona vai viskozes, kas piestiprinās pie skropstām plānā kārtiņā un tādējādi palielina to apjomu. Citi skropstu tušas veidi satur, piemēram, smalkas pūdera daļiņas, kas arī padara skropstas biezākas un izteiksmīgākas. Lai nepieļautu skropstu tušas izsmērēšanos, ir jāpatur prātā pāris lietas. Piemēram, pēc sejas krēmu lietošanas pagaidiet, līdz tie pilnībā iesūcas. Pirms skropstu tušas uzklāšanas maigi noslaukiet acu zonu ar kosmētikas salveti vai pūdera papīru, lai noņemtu jebkādas taukainas paliekas. Ja skropstu tuša joprojām izsmērējas, tas var būt arī krēmīgu acu ēnu dēļ – tādā gadījumā aizstājiet to ar pūderveida līdzekli. Lai panāktu vēl labāku noturību, var izmantot arī pamatkrāsu vai skropstu tušas bāzi.

Iegādāties skropstu tušu Douglas e-veikalā

Lai iegūtu lielāku apjomu, garākas skropstas vai efektīgu krāsu, piedāvājam skropstu tušas no tādiem pazīstamiem zīmoliem kā Benefit, Lancome un Dior. Ar dažiem klikšķiem pasūtiet savu iecienītāko skropstu tušu tieši uz mājām.

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!