PAESE

Mēs esam PAESE - kosmētikas zīmols, ko mīl sievietes vairāk nekā 50 valstīs visā pasaulē. Paese kompānijā svarīgākais ir ādas veselība, tāpēc mēs radām unikālu kosmētiku, kas vienmēr apvieno grimu ar ādas kopšanu.
Mūsu produkti baros jūsu ādu un vairos jūsu skaistumu. Dārgas eļļas, augu ekstraktus un aktīvās sastāvdaļas atradīsiet mūsu kosmētikas formulās. Tie visi garantē veselīgas, svaigas un starojošas sejas efektu, un tu... vienkārši baudi skaistu, spīdīgu ādu!
Paese Cosmetics ir profesionālās dekoratīvās kosmētikas zīmols ar vienu no plašākajām produktu un toņu kolekcijām pasaulē. Tulkojumā no itāļu valodas "paese" nozīmē "valsts", skaistuma un izteiksmības valsts. Inovācijas un stils ir atšķirīgās zīmola īpašības, kuras atzītas profesionālu vižāzistu vidū visā pasaulē.
Uzņēmums nepārtraukti sadarbojas ar pasaulē atzītiem grima māksliniekiem, lai piedāvātu saviem klientiem krāsas, tekstūras un dizainus, kas atbilst jaunākajām modes tendencēm. Tajā pašā laikā tiek rūpīgi sekots līdzi, lai ražošanā tiktu izmantoti tikai labākie izejmateriāli: Paese produkti nesatur parabēnus, kā arī netiek testēti uz dzīvniekiem.

Visi PAESE produkti

Filtri

Produkta tips

Spec. piedāvājums

ĀDAS TIPS/STĀVOKLIS

ZAĻI

KAM

ĪPAŠĪBAS

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!