BEZMAKSAS PIEGĀDE ievadot kodu: PIEGADE. Akcija spēkā 19.08.-25.08.2019.

Posts with category

Aktuāli

AktuāliDouglas.lv PUDELES AKCIJA

Augusts - DOUGLAS.LV dzimšanas dienas mēnesis. Tikai augustā, katrai 3. Tavai piegādei, dāvinām Douglas.lv ūdens pudeli. Vairāk par akcijas noteikumiem lasi blogā.

Aktuāli5 labākās skropstu tušas, lai izmēģinātu krāsaino tušu trendu

Krāsainās skropstu tušas ir ne tikai aizraujošs trends košām Instagram bildēm, bet arī reāls paņēmiens, kā atsvaidzināt savu grimu vasarā. Nemaz nerunājot par Līgo svētkiem, dārza ballītēm un festivāliem, kur krāsaina tuša iederēsies izcili. Lasi tālāk un uzzini, kuri ir TOP toņi un tušas, ar kurām sākt krāsaino tušu piedzīvojumu savā ikdienas skaistumkopšanas rutīnā!

AktuāliTESTĒJAM! Amerikas izslavētos “Glam glow” produktus ar skābi

Glam glow visiem zinām ar savām slavētajām sejas maskām, kuras savā ādas kopšanā iekļauj arī lielas Amerikas zvaigznes. Tagad zīmols piedāvā divus jaunumus- Supertoner “Exfoliating Acid Solution” un Superserum “6- Acid Refining Trearment”.

AktuāliTESTĒJAM: TRENDĪGĀ KOREJAS KOSMĒTIKA AR THE SKIN HOUSE PRODUKTIEM

 Korejas kosmētika svin savu uzvaras gājienu - produkti ir iedarbīgi, kvalitatīvi, patīkamas tekstūras un par pieejamām cenām. Mūsu blogere Santa Kudreņicka testēja šobrīd viena no populārākajiem Korejas skaistumkopšanas zīmoliem The Skin House mūsu veikalos produktus un rezultāti ir patiesi lieliski!

AktuāliJAUNAIS HITS - URBAN DECAY NAKED RELOADED ACU ĒNU PALETE

 Mūsu oriģinālā NAKED palete maina priekšstatu par ierasto. Esam neitrālajai toņu gammai vēlreiz piešķīruši jaunu definīciju un radījuši NAKED RELOADED acu ēnu paleti.

AktuāliTESTĒJAM! RICH PURE LUXURY VOLUMISING MOUSSE MATU PUTAS

 Ja esi viena no tām, kurai matu putas joprojām asociējas ar cietiem, salipušiem matiem, kā arī domā, ka matu putas var lietot tikai tie, kuriem ir dabīgas lokas, tad šis testēšanas eksperiments ir ar lielu potenciālu mainīt Tavas domas par matu putām un parādīt, cik tālu attīstības ceļu patiesībā matu putas ir veikušas un uz ko tās ir spējīgas šodien.

AktuāliINTERESANTĀKĀS 2019. GADA GRIMA TENDENCES

Aktuālākās make-up tendences, kuras Tu varēsi ieviest savā grimā 2019. gadā.

AktuāliTRUSSARDI JAUNAIS AROMĀTS VĪRIETIM RIFLESSO BLUE VIBE

 Trussardi jaunais aromāts vīrietim Blue Vibe pārsteidz ar savu enerģētiku, vīrišķību un duālo dabu, kas smaržu veidā izceļ jebkura vīrieša personību.

AktuāliAcīm nav redzamas, bet spilgti raksturo Tevi. Kas tās ir?

Tās, protams, ir smaržas! "Punkts uz i.", "Neatņemama mana tēla sastāvdaļa" un "Iedvesma ik uz soļa.". Tā par savām neredzamajām līdzgaitniecēm stāsta sievietes. Un ko sacītu Tu? Izlasi, kuri ir šīs vasaras TOP aromāti un, pats svarīgākais, kāpēc!

Aktuāli7 iemesli izvēlēties MADARA (un iegādāties ar -40% atlaidi)

Kā Tu rīkojies, uzzinot, ka visiem MADARA produktiem -40% atlaide? Mēs steidzamies likt groziņā visus lieliskos krēmus, maskas, šampūnus un pārējo, tikai pēc tam domājot, vai tiešām - patiešām - mums to visu vajag? Lai Tava izvēle būtu kaut nedaudz vieglāka, iepazīsties ar 7 mūsu absolūtajiem favorītiem un uzzini, kas tajos tik foršs! MADARA LABO CENU DIENNAKTS JAU 14.08.2018.