BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Posts with category

Aktuāli

AktuāliAtklāj J-Beauty skaistumkopšanas rituālus

J-Beauty ir japāņu skaistumkopšanas metode, kas tiecas pēc novatorisma un ilgstoša rezultāta. Tieši tas padara J-Beauty tik lielisku un būtībā tā ir zinātne, kas ir ciešā saskarē ar dabu. 

AktuāliIesācēja ceļvedis japāņu skaistumkopšanā

Iespējams, esi par to dzirdējusi, vai arī tev nav ne jausmas, kas ar to ir domāts. Jebkurā gadījumā J-Beauty Rietumu kultūrā ir radījis īstu vētru un nu jau par to vajadzētu zināt ikvienam. J-Beauty ir japāņu skaistumkopšanas metode, kas tiecas pēc novatorisma un ilgstoša rezultāta. Tieši tas padara J-Beauty tik lielisku un būtībā tā ir zinātne, kas ir ciešā saskarē ar dabu. 

AktuāliJapānas skaistumkopšana: kad vēsture satiek zinātni

Pasauli kā milzīgs cunami vilnis pāršalc jauna tendence – J-Beauty jeb Japānas skaistumkopšana. Ir īstais brīdis iepazīties tuvāk!

AktuāliSKAIDROJAM: iegūsti labāko ādas izskatu ar ķīmisko pīlingu. Uzzini, kā!

Doma par kaut kā tāda klāšanu uz ādas, ko raksturo vārds “skābe”, var šķist nedaudz biedējoša, bet patiesībā ādas kopšanā izmantotās skābes var būt tieši tas, kas ādai ir nepieciešams. AHA un BHA ir vienas no skābju pasaules varonēm – uzzini, kādas ir to priekšrocības!

AktuāliSAŅEM DĀVANĀ GADA ABONEMENTU BEZMAKSAS PIEGĀDEI

Esam sagādājuši Tev īpašu pārsteigumu – iespēju iegūt BEZMAKSAS PIEGĀDES ABONEMENTU GADAM e-veikalā Douglas.lv.

Kā to saņemt? Lasi tālāk!

AktuāliIegravē vārdu uz aromāta pudelītes vai make-up produkta

24.02.-08.03.2021. e-veikals Douglas.lv Tev piedāvā iespēju personalizēt smaržas vai iemīļoto make-up produktu! IEGRAVĒ SAVU VAI SEV TUVA CILVĒKA VĀRDU uz viņa iemīļotā skaistuma produkta un pasniedz dāvanā!

LASI BLOGĀ ŠEIT, kādi ir akcijas nosacījumi!

AktuāliKā būtu, ja iepērkoties tu varētu ietaupīt laiku?

Pielāgojoties tavu iepirkšanās paradumu maiņai, mēs saprotam, ka laiks ir vērtība un to nedrīkst tērēt ikdienišķu darbību veikšanai. Turklāt jaunā pasaules kārtība mums visiem paredz ievērot drošas iepirkšanās pasākumus, tāpēc mēs saprotam, ka arī tu vēlies pēc iespējas mazāk laika pavadīt veikalā. Esam ieviesuši preču rezervēšanas iespēju, vairāk uzzini šeit

AktuāliSKAIDROJAM: vai zināji, ka keramīdi uzlabo ādas aizsargspējas?

Keramīdi: patiesi efektīvs pretnovecošanās līdzeklis ādai!

Pretnovecošanās sastāvdaļu vidū keramīdiem pieder pierādītas rekordpozīcijas. Keramīdi ļauj saglabāt ādas mitrumu un uztur tās aizsargbarjeru. Mūsu plauktos ir daži lieliski produkti, lai papildinātu jūsu keramīda līmeni.

Aktuāli7 sieviešu tipi un dāvanas Ziemassvētkos, kas iepriecinās tieši viņas

Kas ir pats sarežģītākais dāvināšanā? Atrast īsto, vispiemērotāko, perfektāko dāvanu. Ja meklē Ziemassvētku dāvanu draudzenei, māsai, mammai vai kolēģei, Tev palīdzēs Douglas dāvanu gids.

Iepazīstinām Tevi ar 7 sieviešu tipiem un piedāvājam dāvanu izlasi, kura iepriecinās katru no viņām vai vismaz iedvesmos Tevi dāvanas meklējumos!

AktuāliDouglas kopā ar Sportacentrs.com iesaiņo Ziemassvētku dāvanas

Decembra vidū, straujiem soļiem tuvojoties Ziemassvētku svinībām, Douglas kopā ar Sportcentrs.com trenējās skaisti iesaiņot dāvanas. Douglas komandai dāvanu iesaiņošanā ir liela pieredze, tāpēc mēs ar prieku padalījāmies ar zināšanām arī ar Sportacentrs.com raidījuma veidotājiem, jo dāvanas noformējumam ir liela nozīme! Noskaties, kā tas izdevās!