Klientu serviss: Eveikals@douglaslatvia.lv, +37167660779 (I-V 9:00-19:00 VI 10:00-14:00).

Posts with category

Aktuāli

AktuāliDOUGLAS SKAISTO SAJŪTU DIENAS!

Esi gatava ļauties krāsu, radošuma un pašizpausmes pasaulei – piesakies Douglas SKAISTO SAJŪTU DIENĀM! 

Dalības maksa – 25 Eur. Par šo summu, apmeklējuma dienā varēsi iegādāties produktus 25 Eur vērtībā. 

PASĀKUMS, KURĀ VAR TIKAI IEGŪT!

AktuāliKas ir saules apdegumi un kā sevi no tiem pasargāt?

Ir tik patīkami izbaudīt saules siltos starus. Bet gribam Tev atgādināt, ka, uzturoties tiešā saulē pārāk ilgi un pienācīgi neparūpējoties par ādas aizsardzību, pastāv augsts risks iegūt saules apdegumus. Tas ir nopietns kairinājums ādai, kas var atstāt negatīvas sekas uz veselību ilgtermiņā.

AktuāliNāves jūras produkti no Nāves jūras minerāliem

Nāves Jūras produkti satur minerālvielas un dubļus no Nāves jūras . Tie ir labi pazīstami ar labvēlīgu ietekmi uz ādas problēmām un ādas veselību kopumā. Uzzini vairāk par Nāves Jūras produktiem blogā.

AktuāliIzmanto iespēju – padari aromātu īpašu!

02.05.-14.05.2023. e-veikals Douglas.lv piedāvā iespēju personalizēt aromāta pudelīti. IEGRAVĒ vārdu vai īsu tekstu! Tā būs burvīga dāvana Māmiņdienā, kas vienmēr atgādinās par saņēmēju.

AktuāliAtšķirības starp Mario Badescu sejas sprejiem un kā tos lietot

Kopš pēdējā Mario Badescu spreja izlaišanas visbiežāk uzdotais jautājums ir: “Kāda ir atšķirība starp Mario Badescu aerosoliem sejai?” Tādēļ atbildēsim uz jautājumiem: kas ir sejas aerosols? kā tas darbojas? kādas ir galvenās sastāvdaļas? Atbildes lasi blogā..

Aktuāli6 skropstu tušas uzklāšanas veidi, kurus neesi apsvērusi iepriekš

Nav tā, ka ierastie skropstu tušas uzklāšanas veidi ir slikti – bet ir vēl tik daudz dažādu iespēju! Pareizās pagarinošās / atdalošās / kuplinošās skropstu tušas formulas izvēle ir tikai puse no kaujas, tādēļ iepazīstināsim ar dažādiem skropstu uzklāšanas veidiem, kas noteikti padarīs tevi par skropstu profesionāli.

AktuāliTestējam budžeta klases dekoratīvo kosmētiku no Essence!

Vai kādreiz esi aizdomājusies par to, vai lētāks dekoratīvās kosmētikas produkts tiešām spēj paveikt to pašu, ko dārgāks? Vai lūpu krāsa tiešām ir noturīga? Vai skropstu tuša neizplūst, vien saskaroties ar mitru gaisu? Vai tonālais krēms izskatās dabiski? Šie ir tikai daži no mītiem, ko atspēkojam, testējot maciņam draudzīgā kosmētikas zīmola Essence produktus, kas turklāt ir arī vegāniski.

AktuāliSausa āda – kādi ir iemesli un kā ādu labāk mitrināt

Sausa āda, iespējams, ir viena no biežākajām ādas problēmām, ar ko saskaramies mūsu klimatiskajā joslā, kur ir visi gadalaiki un straujas laika apstākļu maiņas. Tāpat šajā reģionā arī biežāk izplatīts ādas tips, kam ir tendence uz sausumu un jutīgumu. Šķiet, ka esam laika gaitā jau pieraduši un pielāgojušies tam, ka āda vienmēr ir nedaudz sausa, bet tā ir kļūda, kuru nevajadzētu pieļaut. Tieši ar sausu ādu, kas netiek kompensēta, aizsākas daudzas citas ādas veselības un izskata problēmas, kuras mēs varētu sev aiztaupīt. Lasi vairāk blogā

AktuāliSatriecošas Jaungada grima idejas, ko izmēģināt šajos svētkos!

Nav nekā labāka par elpu aizraujošu grimu! Tā kā Jaunais gads jau tūlīt klāt, vēlējāmies padalīties ar desmit izcilām grima idejām, kas pilnībā pārņēmušas mūsu prātu un sirdi! Ikviena no jums šeit atradīs sev piemērotāko ideju neatkarīgi no tā, vai jums patīk dabiski dūmakains grims, enerģiski svaigs izskats vai koši sarkanas lūpas. Iepazīstieties ar grima idejām, lai iedvesmotos Jaungadam un piešķirtu jums vēl nebijušu pašpārliecinātību! Lasiet tālāk, lai uzzinātu, ar kādu grimu ieiet Jaunajā gadā.

AktuāliPamācība ‒ ikdienas un svētku tēls ar vienas grima paletes palīdzību

Bagātīgās grima paletes paver ļoti plašas iespējas sava tēla veidošanai. Ja kaut tikai viena tāda ir nonākusi tavā īpašumā, tad vari būt droša, ka ar to pietiks, lai variētu gan klasisko dienas grimu veidošanā, gan košu svētku “meikapu” uzburšanā. Uzzini vairāk par Douglas Make Up Glam acu ēnu paletes pielietojumu