BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.01.-31.01.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 5 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Posts with category

Aktuāli

AktuāliIegravē vārdu uz aromāta pudelītes vai make-up produkta

25.01.-11.02.2021. e-veikals Douglas.lv Tev piedāvā iespēju personalizēt smaržas vai iemīļoto make-up produktu! IEGRAVĒ SAVU VAI SEV TUVA CILVĒKA VĀRDU uz viņa iemīļotā skaistuma produkta un pasniedz dāvanā!

LASI BLOGĀ ŠEIT, kādi ir akcijas nosacījumi!

Aktuāli7 sieviešu tipi un dāvanas Ziemassvētkos, kas iepriecinās tieši viņas

Kas ir pats sarežģītākais dāvināšanā? Atrast īsto, vispiemērotāko, perfektāko dāvanu. Ja meklē Ziemassvētku dāvanu draudzenei, māsai, mammai vai kolēģei, Tev palīdzēs Douglas dāvanu gids.

Iepazīstinām Tevi ar 7 sieviešu tipiem un piedāvājam dāvanu izlasi, kura iepriecinās katru no viņām vai vismaz iedvesmos Tevi dāvanas meklējumos!

AktuāliDouglas kopā ar Sportacentrs.com iesaiņo Ziemassvētku dāvanas

Decembra vidū, straujiem soļiem tuvojoties Ziemassvētku svinībām, Douglas kopā ar Sportcentrs.com trenējās skaisti iesaiņot dāvanas. Douglas komandai dāvanu iesaiņošanā ir liela pieredze, tāpēc mēs ar prieku padalījāmies ar zināšanām arī ar Sportacentrs.com raidījuma veidotājiem, jo dāvanas noformējumam ir liela nozīme! Noskaties, kā tas izdevās! 

AktuāliPērc droši! Nebūs īstā, samainīsim!

Veikals Douglas 01.12.-31.12.2020. piedāvā ekskluzīvu servisu - nepieciešamības gadījumā veikt iegādātās dāvanas apmaiņu. Uzzini vairāk par piedāvājuma nosacījumiem!

AktuāliDivas dienas, lai sagatavotos rudenim kopā ar douglas.lv

Ar 3 soļiem meties iekšā rudenī!

AktuāliIdejas dāvanām Tēva dienā no Douglas!

Šogad 13. septembrī visā Latvijā tiks atzīmēta Tēva diena. Tā ir iespēja vismaz reizi gadā pateikties un iepriecināt tēvus!

Neaizmirsti iepriecināt savu tēti, vectēvu vai krusttēvu ar jauku pārsteigumu no Douglas plašā vīriešu produktu sortimenta, kurā atradīsi populārāko zīmolu smaržas un skaistumkopšanas produktus, kas noderēs ikvienam vīrietim. Iepazīsties populārākajiem tēvu tipiem un piemeklē īsto dāvanu savam tētim.

Aktuāli4 SOĻI LŪPU ZONAS KOPŠANĀ

Kad tu smaidi, visu skatiens ir vērsts uz tavām lūpām. Taču grumbiņas šajā zonā var likt tev justies neērti. Dalīsimies padomos, kā aizsargāt šo jutīgo zonu.

Aktuāli5 padomi no Douglas, kas Tev ļaus pagarināt savu vasaru!

Ja kāds saka, ka vasara jau ir galā, netici tam! Nekas vēl nav beidzies, turklāt Douglas piedāvājumu klāstā ir neskaitāmi produkti, kuri palīdzēs Tev savu vasaru pagarināt! 

AktuāliDĀVANA katram 3. pirkumam e-veikalā Douglas.lv

Augusts ir e-veikala Douglas.lv dzimšanas dienas mēnesis. Tavam uzticamākajam skaistuma partnerim internetā šogad aprit jau 6 gadi! Kā īpašu PALDIES mūsu pastāvīgajiem klientiem, dāvinām Tev ikdienā noderīgu pārsteigumu. Uzzini, kā to saņemt!

AktuāliBronzeris: saules noskūpstīta āda

Kad iedomājies par bronzeri, prātā nāk saulē iedegušas, zeltainas ādas mirdzums, pēc kura vienmēr tiecamies. Ja vēl neesi pazīstama ar šiem produktiem, to uzklāšana sākumā var šķist sarežģīta, bet tie patiešām spēj tūlītēji piešķirt ādai veselīgi mirdzošu toni. Tieši tāpēc esam tev sagatavojuši vienkārši izpildāmu darbību sarakstu: