Posts with category

Aktuāli

AktuāliPadomi, kā veiksmīgi iepirkties skaistumkopšanas produktu izpārdošanās

Ko ir vērts iepirkt vairumā un kā nepārtērēt savu budžetu? Veikalos Douglas norisinās SKAISTUMA IZPĀRDOŠANA! 06.01.-02.02.2020.

AktuāliINTERESANTĀKĀS 2020. GADA GRIMA TENDENCES

Iepazīsti aktuālākās make-up tendences, kas atspoguļotas 2020. gada modes skatēs un kuras Tu vari ieviest savā grimā jau šobrīd! Iedvesmojies skaistumam! Lasīt tālāk...

AktuāliKas ir nišas parfimērija?

Viennozīmīgs skaidrojums, kas tad ir nišas aromāti – nav, bet vispopulārākais skaidrojums  - nišu aromātus pārstāv uzņēmumi, kuru galvenā nodarbošanās ir parfimērija, tiem ir augstākas cenas, labāka kvalitāte, neatkarība, lielāka oriģinalitāte, augstvērtīgas sastāvdaļas.

Aktuāli(AKCIJA IR NOSLĒGUSIES 20.12.2019.) Iegravē vārdu uz iemīļotā aromāta pudelītes

03.12.-20.12.2019. plkst. 14:00 e-veikals Douglas.lv Tev piedāvā lielisku iespēju - personalizēt smaržas! Iegravē vai nu savu vai sev tuva cilvēka vārdu uz viņa iemīļotās smaržu pudelītes un pasniedz dāvanā! Lasi blogā, kādi ir akcijas nosacījumi!

AktuāliRamona dodas meklēt dāvanas svētkiem un ikdienai stiprajam dzimumam

Douglas.lv blogere Ramona ir devusies svētku dāvanu meklējumos! "Tā kā tuvojas svētki, tad devos vīrišķīgāko aromātu meklējumos. Izvēlējos 5 veidu dažādas smaržas, kuras būtu piemērotas dažādiem vīriešu tipiem."

AktuāliDouglas kopā ar Sportacentrs.com iesaiņo Ziemassvētku dāvanas

Decembra vidū, straujiem soļiem tuvojoties Ziemassvētku svinībām, Douglas kopā ar Sportcentrs.com trenējās skaisti iesaiņot dāvanas. Douglas komandai dāvanu iesaiņošanā ir liela pieredze, tāpēc mēs ar prieku padalījāmies ar zināšanām arī ar Sportacentrs.com raidījuma veidotājiem, jo dāvanas noformējumam ir liela nozīme! Noskaties, kā tas izdevās! 

Aktuāli7 vīriešu tipi un dāvanas Ziemassvētkos, kas iepriecinās tieši viņus

Atrast dāvanu vīrietim - vīram, tēvam, brālim, draugam, kolēģim - nav no vieglajiem uzdevumiem. Douglas dāvanu gids piedāvā iepazīties ar 7 vīriešu tipiem un dāvanām Ziemassvētkos, kuras iepriecinātu tieši viņus. Lasi tālāk!

AktuāliRamona testē Douglas Make-up JAUNUMUS (noskaties video)

Noskaties video un uzzini, ko Douglas.lv blogere Ramona domā par Douglas Make-up jaunajiem dekoratīvās kosmētikas produktiem! Uzzini, kā tie klājas, kāda ir to noturība, un galu galā, kā tie izskatās! Lasi tālāk!

AktuāliPērc droši! Nebūs īstā, samainīsim!

Veikals Douglas 02.12.-31.12.2019. piedāvā ekskluzīvu servisu - nepieciešamības gadījumā veikt iegādātās dāvanas apmaiņu. Uzzini vairāk par piedāvājuma nosacījumiem!

AktuāliDouglas.lv PUDELES AKCIJA

DOUGLAS.LV ir 2019.gada Ziemassvētku DĀVANU PASAULE! Te atradīsi visskaistākās svētku dāvanas, kas sagādās siltākās emocijas. Kā īpašu PALDIES, ka izvēlies svētku sajūtu radīt tieši ar DOUGLAS.LV palīdzību, dāvinām Tev pārsteigumu!