Posts with category

Aktuāli

Aktuāli2.daļa Viena acu ēnu palete - neskaitāmas iespējas

Douglas Palm Springs acu ēnu paletē pieejami gan spilgti, gan arī neitrāli toņi, tāpēc šo acu ēnu paleti var izmantot gan ikdienā, gan svētkos. 

AktuāliMario Badescu Drying Lotion: sakratīt vai nesakratīt?

Mūsu klientu iecienīts produkts kļuvis Mario Badescu Drying Lotion – sausinošs līdzeklis pūtīšu ārstēšanai. Tik pat bieži arī saņemam jautājumu: vai to nepieciešams sakratīt?

AktuāliPADOMI KĀ IEGŪT ZELTAINU VASARAS IEDEGUMU VIENA VAKARA LAIKĀ

MÁDARA Organic Skincare  ir ādas kopšanas un dekoratīvās kosmētikas zīmols, pazīstams un iemīlēts to izmeklēto dabīgo un organisko sastāvdaļu dēļ. MÁDARA iedvesma slēpjas dabā, kurā atrodamas mums noderīgas un efektīvas izejvielas. Produkti ir izstrādāti un ražoti Latvijā, tajos netiek izmantoti parabēni un citas sintētiskas vielas, kas tos padara īpaši labvēlīgus tavai ādai un labsajūtai.

AktuāliIzdevīgākie Douglas piedāvājumi!

Ieskaties un uzzini izdevīgākos Douglas piedāvājumus šomēnes! Iepērcies internetveikalā droši, nodrošinot sev visu, ko sirds kāro!

Aktuāli6 padomi, kādēļ iepirkties tieši e-veikalā

E-veikals Douglas.lv ir par DROŠIEM skaistuma pirkumiem! Aicinām izvēlēties piegādi uz Omniva pakomātiem, DPD pick-up punktiem vai DPD bezkontakta piegādi. 

AktuāliTestējam Douglas Home Spa produktus

Šobrīd mēs dzīvojam mainīgos un saspringtos apstākļos, cenšoties īstenot vienu uzdevumu pēc otra un tādējādi mēģinot sabalansēt savu ikdienu. Iespēja atpūsties visbiežāk ir mūsu vēlmju saraksta priekšgalā. Douglas Home Spa produktu mērķis patiešām ir radīt profesionāla skaistumkopšanas salona noskaņu savā mājvietā, parūpējoties par to, lai mēs vienmēr justos un izskatītos lieliski.

AktuāliIegravē vārdu uz aromāta pudelītes vai make-up produkta

27.02.-06.03.2020. e-veikals Douglas.lv Tev piedāvā iespēju personalizēt smaržas vai iemīļoto make-up produktu! IEGRAVĒ SAVU VAI SEV TUVA CILVĒKA VĀRDU uz viņa iemīļotā skaistuma produkta un pasniedz dāvanā!

LASI BLOGĀ ŠEIT, kādi ir akcijas nosacījumi!

AktuāliDOUGLAS BEAUTY AWARDS JEB “JA OSKARUS PIEŠĶIRTU SKAISTUMKOPŠANAS KATEGORIJĀ”

Mums katram ir savi iecienīti un iemīļoti produkti, pie kuriem atgriežamies vai gluži pretēji - izmēģinam kaut ko jaunu un esam sajūsmā! Esam apkopojuši arī savus uzvarētājus skaistumkopšanas jomā 2019.gadā un piešķiram savus "Oskarus"!

AktuāliIepazīsties ar 10 burvīgiem un saskanīgiem pāriem!

Viņi ir absolūti saskanīgi, iedvesmojoši un arī iekāroti. Kas viņi ir? 10 BURVĪGI AROMĀTU PĀRI - viņam un viņai.

AktuāliPadomi, kā veiksmīgi iepirkties skaistumkopšanas produktu izpārdošanās

Ko ir vērts iepirkt vairumā un kā nepārtērēt savu budžetu? Veikalos Douglas norisinās SKAISTUMA IZPĀRDOŠANA! 06.01.-02.02.2020.