FOUR REASONS

 

 

Visi FOUR REASONS produkti

Filtri

Produkta tips

Spec. piedāvājums

MATU TIPS

ZAĻI

KAM

ĪPAŠĪBAS

Mirdzoši mati ar Four Reasons

Katras sievietes rota ir mati, tādēļ par tiem arī jārūpējas kā nākas. Four Reasons līnijas produkti aizsargā, uzlabo un uztur mata šķiedru, kā arī novērš iekšējos matu bojājumus. Sastāvā pievienotie minerālsāļi kopā ar biopolimēriem uztur matu mitruma līmeni, neļaujot tiem kļūt trausliem.

Tā kā daudz sievietes ikdienā ieveido matus ar dažādiem veidotājiem, svarīgi zināt arī to, ka līdzekļu sastāvā esošās aminoskābes palīdzēs atjaunot matu proteīnu struktūras ķīmiskās apstrādes laikā un pēc tās. Tādēļ arī turpmāk varēsiet izmantot visas mīļākās matu kopšanas procedūras, nebaidoties par matu sabojāšanu.

Jautrais un uzrunājošais iepakojums būs gan ideāla dāvana draudzenei, gan moderns papildinājums arī savos plauktos. Tie ir radīti tādēļ, lai aizsargātu matus no karstās saules, kā arī no mitrām dienām. Tas sniedz ikvienai sievietei drosmi būt bezbailīgai un pārliecinātākai par sevi jebkurā dzīves situācijā.

Visi produkti ir bez amonjaka, ir 100% vegāniski un iepakoti pārstrādājamā plastmasā.

Krāsa katrai dienai ar Four Reasons Color Mask

Katrai sievietei patīk pamainīt kaut ko ne tikai ikdienas dzīvē, bet arī savā ārienē. Produktu sērijā ietilpst Four Reasons Toning Treatment un Color Mask, kas ļaus jums izbaudīt ne tikai jaunu imidžu, bet arī atjaunos jūsu sākotnējo krāsu. Intensīvā tonizējošā procedūra piešķirs dinamisku rezultātu. Izvēloties jebkuru krāsu, pigmenti maskā atdzīvina izbalējušu matu krāsu un atgriezīs tajos dzīvīgumu un spīdumu.

Izmantojiet Toning Treatment, kur sastāvā esošo augu izcelsmes proteīni un aminoskābes palīdzēs stiprināt matus un rūpīgi atlasītas vegānas sastāvdaļas efektīvi atjaunos un pastiprinās krāsu matos. Svaigi krāsotu matu mirdzums un spīdums būs atgriezies vienā acu mirklī. Mati izskatīsies kā pēc salona apmeklējuma.

Four Reasons šampūns un citi pieejamie produkti

Visiem ekoloģiskās kosmētikas cienītājiem būs prieks, ka Douglas piedāvā plašu sortimentu no Four Reasons piedāvājuma klāsta.

  • Four Reasons šampūni - sastāvā hiperfermentēta zaļā kafija un biopolimēri, kas kontrolē pH līmeni un veicina galvas ādas veselību. Pasargā no bojājumiem, stiprina, mitrina un padara matus elastīgākus, antioksidanti līdzsvaro galvas ādu.
  • Kondicionieri/Balzami - atšķetina nekārtību matos, uztur tos veselīgus, mitrina, baro un atjauno bojātus vai pārmērīgi apstrādātus matus.
  • Matu maskas – atjauno un mitrina bojātus vai sausus matus.
  • Matu eļļa/serumi - novērš matu sprogošanos un aizsargā matus no bojājumiem un karstuma, novērš lūšanu, stiprina matus.
  • Matu pūderi – paredzēti visiem matu tipiem. Piedod matiem kuplumu un apjomu.
  • Matu veidošanai – sprejs, laka, gēls, fluīds, pasta, vasks - visi produkti ražoti tā, lai mati veidošanas laikā tiktu aizsargāti.

Four Reasons produktu klāsts DOUGLAS interneta veikalā

Apmeklējot Douglas interneta veikalu, piedāvājums būs daudzveidīgs ar plašu Four Reasons līdzekļu klāstu dažādām dzīves situācijām. Katrs klients atradīs visu nepieciešamo savam matu tipam, lai arī kādi tie būtu. Izvēlieties atbilstošo atjaunošanas formulu un apkārtējie atzinīgi novērtēs jūsu matu mirdzumu.

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!