Posts with category

Skaistumam

Skaistumam17 ieteikumi kvalitatīvai laika pavadīšanai mājās

Mūsu ieteikums ir katrā situācijā censties rast ko pozitīvu! Kā izcili pavadīt laiku mājās, rūpējoties par sevi un savu labsajūtu? 

SkaistumamMake up ieteikumi ceļojumā

Ieskaties, lai uzzinātu labākos make up padomus brīžos, kad jādodas ceļojumā un vieta koferī un kosmētikas maciņā ir ierobežota! 

SkaistumamRamona testē Lakme matu kopšanas produktus

Laika ziņu moderatore Ramona Salmiņa vairāku nedēļu garumā izmēģināja Lakme matu kopšanas līdzekļus. Ieskaties, lai iepazītos ar viņas pieredzi. 

SkaistumamCinq Mondes - Ramonas viedoklis

Vairāku nedēļu garumā Ramona Salmiņa izmēģināja Cinq Mondes losjonu ar pīlinga efektu un gēlveida masku. 

Skaistumam24 noderīgākie matu kopšanas padomi, kādi jebkad izdomāti

Mēs apkopojām labākos padomus matu mazgāšanai, veidošanai un lieliska izskata saglabāšanai.

SkaistumamRūpes par matu veselību

Ne velti pastāv teiciens, ka mati ir sievietes skaistākā rota. Pasaulē ir tik daudz dažādu matu veidi. Pat cilvēkiem, kuru mati jau pēc dabas ir ļoti veselīgi, nepieciešama matu kopšanas rutīna. Apskatīsim vērtīgus matu kopšanas padomus.

SkaistumamStarptautiskā skropstu diena. Sievietes skaistākā rota - skropstas!

Skropstas ir viena no skaistākajām sievietes rotām. Nav brīnums, ka jau izsenis sievietes ir prātojušas par to, kā iegūt kuplas, garas un izsteiksmīgas skropstas, lai padarītu savu skatienu izteiksmīgāku. 

SkaistumamStarptautiskā skropstu diena tuvojas! Ramona testē Placent Activ.

Matu kopšanai paredzētās Placent Activ Milano Serum ampulas ir izstrādātas, pamatojoties uz laboratoriju ilgstošo pieredzi, un tās satur placentas ekstraktu. Ampulās esošais atjaunojošas iedarbības losjons ir piemērots visu matu tipu kopšanai, taču īpaši iesaka to lietot plānu un trauslu matu kopšanai. 

SkaistumamCollistar drenējošo māla dubļu pretcelulīta želeja - Ramonas viedoklis

Collistar piedāvājumā ir māla dubļu pretcelulīta želeja ar Slim-Drone iedarbības tehnikuKas ir SLIM-DRONE? ir futūristiska Cosmetic Drone tehnoloģija, kas nodrošina, ka aktīvā sastāvdaļa ar spēcīgu lipolītisku iedarbību - jūras vīnogas ekstraktu - tiek iekapsulēta un nogādāta tieši taukaudu šūnā. Ieskaties, lai uzzinātu vairāk par Ramonas Salmiņas pieredzi!

SkaistumamJaunā gada apņemšanās - mīlot, rūpējoties un domājot par sevi!

Jauns gads un jaunas apņemšanās, protams, ir ļoti nozīmīgi, tomēr vēl svarīgāk ir ne vien apņemties kaut ko, bet patiešām censties sasniegt izvirzītos mērķus. Šajā bloga rakstā smelies idejas un iedvesmu, lai tiešām sasniegtu jaunajā gadā uzstādīto un justos lieliski!