BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Posts with category

Skaistumam

SkaistumamKā izvēlēties sev piemērotu matu krāsu?

Mainoties gadalaikam, sievietes bieži vēlās mainīt arī savu vizuālo tēlu. Vai esi iedomājusies par jaunu matu krāsu? Mēs palīdzēsim tev uzzināt, kura matu krāsa Tev būtu vispiemērotākā, kā arī Douglas sortimentā atradīsi kvalitatīvākos matu kopšanas līdzekļus krāsotu matu lutināšanai. Lasi tālāk!

SkaistumamTestējam: aizraujošās Marvis zobu pastas

Marvis ir satriecošs baudījums, pastāvīga labsajūta un nepārspējams smaids. Izgaršo mūsdienīgo zobu pastu!

SkaistumamMARIO BADESCU SUPER PEPTIDE serums: īstais risinājums rievām, grumbiņām un dehidrācijai

Formula, kuru nebija iespējams paturēt noslēpumā! Tāds ir Mario Badescu Super Peptide serums, kas sākumā tika piedāvāts tikai pēc pasūtījuma uzņēmuma darbiniekiem un ilggadējiem klientiem Ņujorkas salonos. Pēc vairāku mēnešu ilgas lietošanas un produkta iemīlēšanas tika pieņemts lēmums, ka šo formulu nevar paturēt slepenībā.

Skaistumam24 padomi sausas un jutīgas ādas kopšanai

Iemesli, kāpēc āda kļūst sausa un/vai jutīga, kā šos ādas tipus pareizi kopt, kādiem produktiem dot priekšroku un no kādiem izvairīties.

SkaistumamKAŅEPJU SĒKLU EĻĻA JŪSU ĀDAI

Runājot par dabisku ādas kopšanu, diskusija par šo tēmu noteikti nav pilnīga, ja nepieminam kaņepes. Kaņepes ir jauna kosmētikas jomas tendence, kas sola revolucionizēt dabisku ādas kopšanu tādos veidos, par kādiem nekad iepriekš vēl neesam iedomājušies.

SkaistumamSkaistuma rituāli ar Douglas

Rudens ir īstais laiks dažādiem skaistuma rituāliem. Iepazīsti izcilākos zīmolu produktus, kas nopērkami Douglas veikalos un iedvesmojies! 

SkaistumamSEJAS ĀDAS KOPŠANAS RITUĀLS AR CRYSTALLOVE

CRYSTALLOVE tika radīts ar mīlestību pret dabu un apkārtējās pasaules skaistumu. Bāzējoties uz krāšņajiem minerāliem un to īpašībām, tika radīta unikāla produktu kolekcija sejas un ķermeņa masāžai. Katrs no tiem ir neatkārtojams. Ar unikālu krāsu un spīdumu. Papildus, akmeņu enerģija nomierina un sniedz līdzsvaru.

SkaistumamVesela un tīra āda ar ARTEMIS SKINLOVE

Apsārtums, aizsprostotas poras, spīdums? Stop! Jaunā ARTEMIS skinlove ādas kopšanas produktu līnija dāvās Jums veselīgu sejas ādu.

SkaistumamTESTĒJAM! Luksusa sastāvdaļas un Holivudas spozme Taviem matiem

ASV zīmola Alterna matu kopšanas līnijas Anti-Aging Infinite galvenais uzdevums – saglabāt krāsotu matu toņa intensitāti un savlaicīgi aizsargāt matus no pāragru novecošanās pazīmju parādīšanās. Testējam! Lasi tālāk un uzzini, vai arī Tev varētu būt piemēroti šie matu kopšanas līdzekļi!

Skaistumam10 padomi kā izžāvēt garus matus par 10 minūtēm ātrāk

Matu žāvēšana mēdz aizņemt daudz laika, īpaši, ja tev ir gari mati. Ievērojot visus šos padomus, ir iespējams samazināt žāvēšanas laiku līdz pat 10 minūtēm (tieši par tām 10 minūtēm, kuras tev vienmēr nepietiek no rītiem).