Posts with category

Dzīvesstils

DzīvesstilsPasaulslavenais frizieris Farouk Shami: “Esmu pierādījums tam, ka amerikāņu sapnis var kļūt par ikviena realitāti ”

Farouk Shami ir matu kopšanas produktu uzņēmuma Farouk Systems radītājs, multimiljonārs, filantrops un politiskais aktīvists. Cilvēks, kurš radīja apvērsumu frizieru industrijā, izveidojot matu krāsu bez amonjaka, kā arī kulta matu kopšanas līnijas CHI un BioSilk

DzīvesstilsIeteikumi brīnišķīgai sieviešu dienas aizvadīšanai

Pienākumi un aizņemtība darbā, privātās dzīves saglabāšana un dažkārt arī prasīgi bērni – būt par sievieti, māti un menedžeri (un dažkārt arī visām kopā) var būt vairāk kā izaicinoši. Ieskaties bloga rakstā, lai smeltos idejas fantastiskai sieviešu dienai. 

 

Dzīvesstils5 padomi Valentīndienas noskaņas radīšanai

Valentīndiena vairs nav aiz kalniem! Šoreiz neatliec visu uz pēdējo brīdi. Uzbur Valentīndienas noskaņu kopā ar Douglas!

 

DzīvesstilsKā ikdienas steidzīgajā ritmā uzburt svētku noskaņu?

"Mana (un domāju ļoti daudzu) ikdiena bieži vien ir viens liels skrējiens, tik bieži ir sajūta, ka visam nepietiek laika un daudz ko nevar paspēt, kur nu vēl domāt par svētkiem - pa kuru laiku? Šogad neskatoties uz mūžīgo laika trūkumu un sniega neesamību, esmu iemācījusies kā radīt svētku noskaņu mājās un sirdī." Uzzini, kā svētkiem gatavojas Douglas.lv blogere Ramona, un iedvesmojies Ziemassvētku noskaņai arī Tu!

Dzīvesstils11 veidi, kā radīt mājās Ziemassvētku noskaņu

Vai spēj noticēt, ka līdz Ziemassvētkiem atlikušas vien dažas nedēļas? Aina aiz loga gan vairāk izskatās pēc rudens, un arī laika ziņas sniega sedziņu vēl tik drīz nesola... Nav brīnums, ka daudziem Ziemassvētku tuvošanās sajūta kavējas, taču mēs visi pēc tās ilgojamies.

Uzzini, kā ātri un vienkārši uzburt Ziemassvētku noskaņu mājās! 

Dzīvesstils7 SUPERIECIENĪTI MICELĀRIE ŪDEŅI, KAS ATTĪRA ĀDU AR MAGNĒTA JAUDU

 Micelārais ūdens kļuvis iemīļots, jo tas atbrīvo ādu no netīrumiem gluži kā magnēts, tai pat laikā neizjaucot tās dabisko mitruma slāni.

DzīvesstilsTESTĒJAM: THE SKIN HOUSE TOP PRODUKTI!

 Korejas skaistumkopšanas zīmols The Skin House mūsu veikalos un e-veikalā ir salīdzinoši nesen ienācis, taču ir iekarojis jau daudzu kosmētikas plauktiņus.

DzīvesstilsHOLIVUDAS ZVAIGŽŅU CIENĪGS IZSKATS ARĪ TEV - TAS IR IESPĒJAMS!

 Ikgadējās balvu pasniegšanu ceremonijās viena pēc otras uz sarkanā paklāja uzmirdz superzvaigznes, kurām ir pārsteidzoši tērpi, ideāli veidots grims un nevainojami matu sakārtojumi. Ja arī Tu vēlies sajusties kā slavenība, tad iesakām izmēģināt kādu no tēliem un grima variantiem, ko izvēlas zvaigznes.

DzīvesstilsTESTĒJAM! CHARLES WORTHINGTON MATU PRODUKTI — SALONA CIENĪGS LUKSUSS MĀJĀS

 Charles Wortinghton ir zīmols, kurš piedāvā katram savā mājā ienest salona cienīgu kopšanu matiem. Piedāvājumā ir luksusa kvalitātes produkti katram matu tipam, kas nodrošina gan maigu ikdienas kopšanu un attīrīšanu, gan sniedz matiem aizsardzību un atjaunošanu, kā arī padara tos mirdzošus, apjomīgus un veselīgus.

DzīvesstilsTESTĒJAM: LUKSUSA ZĪMOLA ALTERNA JAUNĀ MATU PRODUKTU LĪNIJA CAVIAR MULTIPLYING VOLUME

Jau vairākas reizes esam testējuši luksusa zīmola Alterna matu kopšanas produktus un katru reizi esam pārliecinājušies, ka tie patiešām sniedz fantastisku rezultātu jau pēc īsa lietošanas laika. Mēs nebeidzam sajūsmināties, ka šis zīmols ar saviem daudzveidīgajiem un izcili veidotajiem produktiem ļauj iegūt ekskluzīvas rūpes par matiem ikvienam.