Sejas kopšanas līdzekļi

Filtri

Zīmols

Produkta tips

Spec. piedāvājums

ĀDAS TIPS/STĀVOKLIS

ZAĻI

KAM

ĪPAŠĪBAS

Pieejamība

Šķirot:

Sejas kopšana: pielāgota jūsu ādai

Normāla, sausa, jutīga vai taukaina: katra āda ir atšķirīga, tāpēc tai ir nepieciešama individuāla kopšana. Kurš sejas kopšanas līdzeklis ir piemērots tieši jums, ir atkarīgs no dažādiem faktoriem. Jūsu ādas tipam ir svarīga nozīme teicamu sejas kopšanas produktu izvēlē. Nosakot, kurš ādas kopšanas līdzeklis jums ir vispiemērotākais, izšķiroša nozīme ir arī jūsu individuālajai skaistumkopšanas ikdienai. Izvēlieties piemērotu sejas ādas kopšanas līdzekli Douglas e-veikalā.

Sejas kopšana visiem ādas tipiem

Esam apkopojuši dažus padomus par piemērotu sejas kopšanu neatkarīgi no jūsu ādas tipa. Izmantoto sejas kopšanas līdzekļu efektivitāte ir atkarīga no tā, kādā secībā tiek veiktas atsevišķas kopšanas darbības. Pirmā darbība ir tīrīšana. Tā sagatavo ādu nākamajām kopšanas darbībām un veido pamatu tam, lai barības vielas un aktīvās sastāvdaļas iekļūtu dziļi ādā.

Vienalga, vai tas būtu dienas krēms, sejas želeja vai sejas sprejs: sejas ādas kopšanas līdzekļus lieto pirms dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas. Tie nodrošinās ādas mitrināšanu visu dienu. UV aizsardzība ir svarīga sejas kopšanas sastāvdaļa. Tas ir tāpēc, ka saules stari ir viens no galvenajiem priekšlaicīgas ādas novecošanās iemesliem. Daudzos dienas krēmos jau ir iestrādāts saules aizsargfaktors, tāpēc nav nepieciešama papildu kopšana saules aizsardzībai. Regulārs pīlings maigi noņem atmirušās ādas šūnas, attīra poras un uzlabo ādas izskatu. Tas arī stimulē asinsriti un līdz ar to arī ādas vielmaiņu – mirdzošai un jauneklīgai ādai.

Vairāk mitruma, intensīvas kopšanas vai koncentrētu aktīvo sastāvdaļu: sejas maskas ir piemērotas atbilstoši dažādām prasībām. Regulāri pievērsiet ādai papildu uzmanību un izmantojiet laiku atpūtai, kamēr maska iedarbojas. Arī lūpām ir nepieciešama ikdienas kopšana, jo maigajā lūpu ādā nav tauku dziedzeru. Tās ir daudz plānākas un jutīgākas nekā sejas āda, tāpēc tām ir nepieciešama bagātīga kopšana, kas pasargā no tādām ietekmēm kā karsts gaiss un saule.

Kāds sejas kopšanas līdzeklis der konkrētam ādas tipam?

Papildus vajadzībām, kas ir līdzīgas visiem ādas tipiem, pastāv arī tādas, kas ir raksturīgas tikai konkrētiem ādas tipiem. Tā sausai ādai ir nepieciešamas citas aktīvās sastāvdaļas nekā taukainai ādai. Šeit varat uzzināt, kādi sejas kopšanas līdzekļi ir piemēroti jūsu ādas tipam.

  • Jutīga āda: jutīga āda ātri reaģē uz kairinošiem faktoriem, piemēram, laikapstākļiem, bet arī uz ādas kopšanas līdzekļu sastāvdaļām. Mūsu ieteikums: kopšanas līdzekļi, kas pēc iespējas mazāk kairina ādu, aizsargā to no ārējā stresa un stiprina tās noturību pret apkārtējās vides ietekmi. Nomierinošas, pretiekaisuma aktīvās sastāvdaļas, piemēram, kumelīte vai mežrozīte, mazina jau esošos kairinājumus.
  • Sausa āda: dzīves laikā mazinās ādas spēja saglabāt mitrumu. Ja ādai trūkst lipīdu, tā zaudē mitrumu, kas glabājas dziļākos ādas slāņos. Sausai ādai galvenokārt ir nepieciešama mitrināšana. Lietojiet sejas kopšanas līdzekļus, kas palielina ādas mitruma krājumus, piemēram, ar hialuronskābi vai aļģu ekstraktiem, un nostiprina ādas lipīdu īpatsvaru.
  • Taukaina āda: taukainas ādas gadījumā tauku dziedzeri ražo pārāk daudz sebuma un rada spīdīgu sejas krāsu vai tendenci uzkrāt porās netīrumus. Šeit var teikt: mazāk ir vairāk! Nepieciešams mitrums. Šim nolūkam der formulas, kas nesatur eļļu, bet gan atsvaidzinošas želejas tekstūras.
  • Jaukta tipa āda: kombinētajai jeb jaukta tipa ādai dažviet rodas sausas ādas, bet citviet – taukainas ādas īpašības. Ir svarīgi kopt jutīgās ādas zonas atbilstoši to vajadzībām. Īpašie sejas kopšanas līdzekļi jaukta tipa ādai apvieno papildu mitrināšanu ar matējošu efektu. Galvenā uzmanība tiek pievērsta līdzsvara radīšanai un nomierināšanai.

Iegādāties sejas kopšanas līdzekļus tiešsaistē Douglas veikalā

Atsvaidzinošs dienas vai bagātīgs nakts krēms, barojoša eļļa vai maska labsajūtai mājās: plašais klāsts piedāvā daudzveidīgu sejas kopšanas līdzekļu izvēli. Neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu ādas tips, šeit atradīsiet savu līdzekli. Iegādājieties sejas kopšanas līdzekļus Douglas e-veikalā un saņemiet savus iecienītos skaistumkopšanas produktus mājās jau pēc dažām dienām. Atklājiet arī piemērotus ķermeņa kopšanas līdzekļus – vispusīgi koptai ādai.

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!