Lūpu balzami

Filtri

Zīmols

Produkta tips

Spec. piedāvājums

ZAĻI

KAM

ĪPAŠĪBAS

Pieejamība

Šķirot:

Lūpu balzams maigām, koptām lūpām

Jūsu lūpas jutīgi reaģē uz temperatūras izmaiņām, gaisa mitrumu vai citiem kairinājumiem, tāpēc tām ir nepieciešama īpaša aizsardzība un bagātīga kopšana. Lūpu balzams nodrošina kairinātām lūpām vērtīgo mitrumu un ļauj tām atjaunoties.

Lūpu balzams kā barojošs pārklājums

Lūpu balzams nodrošina lūpām aizsargājošu, barojošu un mitrinošu pārklājumu. Taukainas sastāvdaļas, piemēram, kokosriekstu eļļa, hohobas eļļa vai “šī” sviests, maigi pārklāj lūpas un piešķir tām elastību. Lūpu balzams aizsargā arī pret kaitīgajiem UV stariem. Barojošā tekstūra ar “šī” sviestu mīkstina saplaisājušos audus, turklāt pantenols nomierina kairinātas lūpas.

Tāpat kā lūpu spīdums, arī lūpu balzams var saturēt dabiskas sastāvdaļas, piemēram, kanēli vai čili, kas stimulē lūpu asinsriti un piešķir tām formu. Citi produkti apvieno kopjošās īpašības ar tonizējošu iedarbību. Tā jums izdosies radīt papildu atturīgu izskatu.

Labi koptas lūpas acumirklī

Atkarībā no jūsu vajadzībām atradīsiet dažādus ikdienas kopšanas produktus. To klāsts ir no klasiskām lūpukrāsām, līdz kopjošiem lūpu spīdumiem un praktiskām kārbiņām ar bagātīgu lūpu sviestu. Ar zīmuli precīzi uzklājiet balzamu uz lūpām vai maigi iemasējiet produktu ar pirkstiem. Savukārt ota ir īpaši saudzīga pret sasprēgājušu ādu.

Atklājiet lūpu balzamu Douglas veikalā

Klasisks balzams, spīdums vai lūpu sviests: Douglas veikalā jūs gaida daudzveidīgs lūpu balzamu klāsts. Izmantojiet praktisko filtra iespēju, lai ātri atrastu savus iecienītākos produktus, elastīgi maigām lūpām. Ar šiem praktiskajiem skaistumkopšanas palīgiem varat parūpēties arī par saplaisājušiem lūpu kaktiņiem. Iedvesmojieties no piedāvājuma un pasūtiet savus favorītus uz mājām tikai ar dažiem klikšķiem.

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!