ANASTASIA BEVERLY HILLS

Visi ANASTASIA BEVERLY HILLS produkti

Filtri

Produkta tips

Spec. piedāvājums

ĀDAS TIPS/STĀVOKLIS

OTU VEIDS

ZAĻI

KAM

ĪPAŠĪBAS

Anastasia Beverly Hills: neaizmirstama izpausme

Holivudas elite lieto Anastasia Beverly Hills produktus. Instagramā zīmols ir ļoti populārs. Tūkstošiem fanu vēlas iegūt uzņēmuma “Anastasia Beverly Hills” piedāvātos produktus acīm, sejas krāsas uzlabošanai un piederumus un parādīt sevi fotoattēlos ar brīnišķīgiem rezultātiem.

Zīmolu pārstāv Anastasija Suare (Anastasia Soare) no Rumānijas, kura ātri vien kļuva slavena Eņģeļu pilsētā Losandželosā. Ar savu estētikas izjūtu viņa radīja neparastas un pasaulē slavenas uzacu formas. Pulverveida krēmīgās pomādes arī ir viņas izgudrojums. Atklājiet Anastasia Beverly Hills vērtīgo kosmētiku Latvijā un Douglas e-veikalā!

Acis

Atbilstoša dekoratīvā acu kosmētika var mainīt jūsu sejas izteiksmi no nevainīgi maigas līdz noslēpumaini seksīgai. Anastasia Beverly Hills zina, kā veidot krāšņi stilīgu acu grimu, kas fascinēs apkārtējos. Acu ēnas, uzacu zīmuļi un pūderi, acu kontūrzīmuļi un krītiņveida acu zīmuļi uzburs jūsu seju tādu, kādu vienmēr esat vēlējusies.

Uzacis

Piešķiriet sev valdzinošu, dabisku izskatu ar Anastasia Beverly Hills uzacu zīmuļiem un pūderiem. Anastasia Beverly Hills krēmveida ūdensizturīgā Dipbrow Pomade ir pieejama dažādās krāsās: no blondas, šokolādes, karameļu līdz tumšbrūnai, melnbrūnai, tumši, maigi, vidēji un pelnu brūnai krāsai. Nostipriniet uzacu krāsas ar Anastasia Beverly Hills tonējošo uzacu želeju Tinted Eyebrow Gel. Ilgnoturīgā želeja ieveido arī nepakļāvīgos uzacu matiņus. Jums ir plānas uzacis vai dažviet ir tukšumi? Anastasia Beverly Hills uzacu zīmulis Brow Wiz piešķir uzacīm pilnīgumu, un varat brīnišķīgi izlīdzināt krāsu ar birstīti. Anastasia Beverly Hills Beauty Express uzacu komplektā ir ota un dažādi krāsu toņi.

Acu ēnas

Anastasia Beverly Hills acu ēnas ir fascinējošās krāsās, kuras var brīnišķīgi kombinēt paletē. Anastasia Beverly Hills Dream Glow Kit mirdz sešās metāliski dzirkstošās krāsās. Sausus vai ar ūdeni sajauktus toņus varat uzklāt uz plakstiņa, kā arī uz sejas un ķermeņa, lai radītu mirdzošus akcentus. Anastasia Beverly Hills acu ēnu paletē Modern Renaissance ir klasiskas, siltas krāsas ‒ sākot no bēša un zelta līdz rozā. Palete ir pieejama četrpadsmit dažādos toņos Douglas veikalos. Četrpadsmit spīdīgas un matētas krāsas no brūniem līdz sarkaniem toņiem ir pieejamas Anastasia Beverly Hills acu ēnu paletē Soft Glam, kas ir arī ļoti praktiska ceļošanai, ‒ ar spoguli un abpusējo otu. Toņi Fairy, Dusty Rose, Glistening, Tempera vai Mulberry apburs jūsu plakstiņus. Kombinējiet Anastasia Beverly Hills Subculture paletes daudzkrāsainos toņus vai piešķiriet spīdumu un šarmu atsevišķam elementam. Četrpadsmit īpaši matētas, metāliskas krāsas ar duohroma toni var viegli uzklāt un izlīdzināt uz plakstiņiem. Izmēģiniet Anastasia Beverly Hills acu kontūrzīmuļu un krītiņveida acu zīmuļu burvju spēku.

Seja

Profesija un māksla raksturo Anastasia Beverly Hills dekoratīvo kosmētiku. Labs kontūru veidošanas līdzeklis izceļ jūsu sejas vaibstus. Anastasia Beverly Hills palīdz jums pilnībā atklāt savu skaistumu. Izskatieties noslēpumaini ar Anastasia Beverly Hills izgaismotāju paleti Glow Kit Moonchild. Izgaismotāju palete piešķir akcentus īstajās vietās, lai radītu mistisku izskatu! Jūsu grims mirdzēs ar Anastasia Beverly Hills izgaismotāju paleti Sugar Glow Kit Highlighter. Četri samtaini pūderi izceļ jūsu slepenās skaistuma līnijas. Ar Anastasia Beverly Hills kontūrkrāsu pūderu komplektu Cream Contour Kit varat iegūt sejas krāsu ar sešiem dažādiem krēmkrāsas ādas toņiem pēc savas vēlmes.

Otas un piederumi

Anastasia Beverly Hills otas un piederumi ir lieliski palīglīdzekļi īstam Holivudas stila izskatam. Izveidojiet savu uzacu formu, kas piestāvēs jūsu sejai, ar Anastasia Beverly Hills otām un birstītēm. Izmantojiet Anastasia Beverly Hills Duo Brush uzacu otu nr. 12, lai precīzi uzklātu Dipbrow Pomade vai citus Anastasia Beverly Hills produktus. Sariņi vienā pusē veido uzacis, otra otas puse ir piemērota krāsu sajaukšanai. Veidojiet uzacis pēc savas vēlmes! Izmēģiniet Anastasia Beverly Hills piederumus, un tie jums būs nepieciešami katru dienu. Anastasia Beverly Hills šablonu komplektā ir pieci dažādi izturīgi un viegli tīrāmi uzacu šabloni šādās formās: maza arkveida izliekuma, tieva un augsta izliekuma, vidēja izliekuma, augsta izliekuma un pilnīga izliekuma forma. Ar Anastasia Beverly Hills nerūsējošā tērauda pinceti noņemiet vissmalkākos matiņus, izmantojot slīpo malu. Ar Anastasia Beverly Hills uzacu šķērēm Brow Scissor nogrieziet īsos uzacu matiņus, ja nepieciešams, uzasiniet pincetes. Anastasia Beverly Hills zīmuļu asināmais Sharpeners ir trīs vienā: acu kontūrzīmuļu, krītiņveida acu zīmuļu un uzacu zīmuļu asināmais.

Anastasia Beverly Hills: neaizmirstami mirkļi

Domājot par Anastasiju Beverly Hills, uzreiz var iztēloties viņas noslēpumaini izliektās un izteiksmīgās uzacis. Anastasia Beverly Hills acu grims ir zināms pasaulē, jo to izmanto daudzas slavenības. Rotājiet sevi ar Anastasia Beverly Hills neaizmirstamajiem mirkļiem.
Daudzi Anastasia Beverly Hills produkti ir vegāniski un netiek testēti uz dzīvniekiem. Acu ēnu paletes mirdz visaizraujošākajās krāsās un toņos. Izgaismotāji uzsver jūsu individuālo skaistumu. Krītiņveida acu zīmuļi un kontūrzīmuļi piešķir acīm noslēpumainu izskatu. Anastasia Beverly Hills otas un piederumi atvieglo jūsu dzīvi. Kontūras veido sejas formu un uzsver jūsu individuālās priekšrocības. Iegremdējieties pasaulē, kas ir pilna ar neaizmirstamiem mirkļiem.

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!