Auskari

Filtri

Zīmols

Produkta tips

Spec. piedāvājums

KAM

Pieejamība

Šķirot:

Sieviešu auskari: mazie uzmanības piesaistītāji lieliem mirkļiem

No neuzkrītošiem nagliņu auskariem līdz uzmanību piesaistošiem auskariem riņķīšiem: ausu rotaslietas ir populārs veids, kā sievietes papildina savu tērpu. Šim nolūkam Douglas veikals piedāvā plašu dažādu auskaru klāstu. Katrai gaumei ir ko izvēlēties! Piedāvājumu papildina labi pazīstami zīmoli un augsta kvalitāte. Atklājiet ausu rotaslietu daudzveidību Douglas e-veikalā jau tagad!

Daudzveidīgs sieviešu auskaru dizainu klāsts

Rotaslietas ne tikai bieži vien ir saistītas ar atmiņām un tām ir augsta emocionālā vērtība, bet tās ir arī universāls modes risinājums. Neatkarīgi no tā, vai tas ir ērts ikdienas tērps, nopietns biroja apģērbs vai elegants vakara tērps, – auskari ātri vien prasmīgi papildinās jūsu izskatu. Auskari bieži vien ir pamanāmākie, jo tie atrodas sejas līmenī. Tomēr tie var būt arī smalks akcents jūsu izskatam ar vaļējiem matiem. Atkarībā no jūsu gaumes varat izvēlēties gan vienkāršus, gan ekstravagantus izstrādājumus.

Nagliņu auskari parasti ir mazi auskari, kas nenokarājas. Tie parasti ir ar dekoratīviem akmeņiem, nelieliem motīviem vai pērlēm. Tos vienkārši ievieto auss caurumā kā nagliņu un pēc tam noslēdz ar atsevišķu analogu no otras puses.

Auskari piekariņi, kā liecina nosaukums, ir piekaramie auskari. Neatkarīgi no tā, vai tie ir pilienu formā, ar smalkām ķēdītēm vai dekoratīvu akmeņu savienojumi: auskari piekariņi var būt gari vai īsi, un tie izstaro šarmu ar savu vieglo šūpošanos. Tie tiek ievietoti auss caurumā, izmantojot izliektu aizbāzni.

Par

auskariem riņķīšiemtiek dēvēti apaļi auskari, kas reizēm kā lieli riņķi pieskaras sejai, bet reizēm ir mazi un pieguļ auss ļipiņai. Tie ir pieejami dažādos metāla toņos, dažkārt pīti, dažkārt abstraktās formās vai pat ar maziem piekariņiem. Klasiskie auskari riņķīši ir modeļi no zelta, kuru izmērs ir no 3,5 līdz 5 cm.

Sudrabs vai zelts? Tas bieži vien ir jautājums, ja ir jāizvēlas īstā rotaslieta. Zelts izstaro siltumu un izskatās īpaši vērtīgs, savukārt sudrabs izceļas ar savu vēso krāsas temperatūru un neuzkrītoši piestāv jebkuram stilam. Vienkārši izvēlieties to, kas jums personīgi labāk patīk.

Pasūtiet skaistas ausu rotaslietas tiešsaistē Douglas veikalā

Vai ir nepieciešams īpašs gadījums skaistām rotaslietām? Uzskatām, ka vienmēr varat valkāt daudzveidīgos auskarus no Douglas veikala. Neatkarīgi no tā, vai tie ir auskari riņķīši vai auskari nagliņas, no sudraba vai zelta, – izvēlieties sev piemērotāko no plašā klāsta. Atklājiet arī citas mūsu rotaslietas, piemēram, skaistas kaklarotas, gredzenus un daudz ko citu. Iegādājieties auskarus tiešsaistē tagad un priecājieties par vienkāršu pasūtīšanas procesu un piegādi līdz pat jūsu mājai.

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!