Atšķirības starp Mario Badescu sejas sprejiem un kā tos lietot

Kopš pēdējā Mario Badescu aerosola sejai izlaišanas visbiežāk uzdotais jautājums ir: “Kāda ir atšķirība starp Mario Badescu aerosoliem sejai?”

Tālāk lasi par katru no aerosoliem sejai: kas ir sejas aerosols, kā tas darbojas, tā galvenās sastāvdaļas.

AEROSOLS SEJAI AR ALVEJU, SALVIJU UN APELSĪNU ZIEDIEM

Tas ir: uzmundrinošs attīrošo dabīgo ekstraktu un ūdens ar salvijas un apelsīnu ziedu ekstraktiem maisījums, lai atjaunotu ādas enerģiju un atsvaidzinātu to.

Iedarbība: mitrina, tonizē un uzlabo ādas stāvokli.

Galvenās sastāvdaļas: ūdens ar apelsīnu ziedu ekstraktu, ūdens ar salvijas ekstraktu, timiāna ekstrakts, alvejas ekstrakts un ekstrakts, kas iegūts no jūraszālēm.

AEROSOLS SEJAI AR ALVEJU, ĀRSTNIECĪBAS AUGIEM UN ROŽŪDENI

Tas ir: ikonisks. Rožu ziedu uzlējums un gardēnijas ekstrakti mitrina un uzlabo ādas krāsu, atklājot starojošu, atjaunotu sejas ādu.

Iedarbība: atdzīvina dehidrētu ādu ar veselīgu, spirdzinošu mirdzumu.

Galvenās sastāvdaļas: rožu ekstrakts, gardēnijas ekstrakts, alvejas ekstrakts, timiāna ekstrakts un ekstrakts, kas iegūts no jūraszālēm.

AEROSOLS SEJAI AR ALVEJU, GURĶI UN ZAĻO TĒJU

Tas ir: uzmundrinošs sejas aerosols, kas radīts ar barības vielām, kas iegūtas no augiem, un atvēsinošu ūdeni ar piparmētru ekstraktu.

Iedarbība: atmodina blāvu, nogurušu ādu ar atsvaidzinošu un ar antioksidantiem bagātinātu stimulu.

Galvenās sastāvdaļas: zaļās tējas ekstrakts, gurķu ekstrakts, ūdens ar gurķu ekstraktu, ūdens ar piparmētru ekstraktu, alveja.

AEROSOLS SEJAI AR ALVEJU, KUMELĪTI UN LAVANDU

Tas ir: nomierinošs aerosols, kas piesātināts ar nomierinošām augu sastāvdaļām, ūdeni ar lavandas ekstraktu un antioksidantu – C vitamīnu, lai atjaunotu ādu, vienlaikus cīnoties pret brīvajiem radikāļiem, kas izraisa ādas novecošanos.

Iedarbība: līdzsvaro, padara ādu gaišāku un mazina stresa ietekmi.

Galvenās sastāvdaļas: ūdens ar lavandas ekstraktu, lavandas eļļa, kumelīšu ekstrakts, vitamīns C, alveja un ekstrakts, kas iegūts no jūraszālēm.

"Kā lietot aerosolu sejai?"

Katrs no šiem aerosoliem tika radīts, lai veiktu vairākus uzdevumus. Uzsmidziniet uz tīras ādas, lai nodrošinātu papildu mitrināšanu pirms mitrinātāja uzklāšanas, vai visas dienas garumā, lai atdzīvinātu un atsvaidzinātu ādu, kā arī pēc grima uzklāšanas, lai iegūtu spirdzinošu mirdzumu.

"Kā lietot  Mario Badescu aerosolus sejai?"

Katru no aerosoliem sejai var izmantot jebkurā laikā un vietā, un ir viegli iekļaut visus četrus savā ikdienas rutīnā. Šeit ir viens (no daudziem!) veidiem, kā izmantot aerosolu sejai:

NO RĪTA

Sāciet savu dienu ar aerosolu sejai ar alveju, gurķi un zaļo tēju. Pirms mitrinātāja lietošanas uzsmidziniet uz tīras ādas, lai veicinātu mitrināšanu un tonizētu sejas krāsu.

GRIMA UZKLĀŠANAS LAIKĀ

Samitriniet savas iecienītākās kosmētikas otas vai sūkli, izmantojot rožu aerosola sejai šķīdumu. Pēc tam uzsmidziniet uz sejas ādas, lai piešķirtu izskatam spirdzinošu mirdzumu.

PĒCPUSDIENĀ

Brīvi smidziniet aerosolu sejai ar alveju, salviju un apelsīnu ziediem visas dienas garumā ikreiz, kad jums ir nepieciešams tūlītējs uzmundrinājums.

VAKARĀ

Tonizējiet pirms gulētiešanas. Pirms nakts seruma un nakts krēma uzklāšanas izmantojiet lavandas aerosolu sejai, lai iegūtu nomierinošu dabīgu ietekmi.

 

Komentāri

PIEVIENOT KOMENTĀRU

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU APLIKĀCIJU!