BRAND NO MORE

BRAND NO MORE ir tā radītāja Stefano Serlenisas iedvesmas projekts. Pēc izcelsmes itālis, kas vienmēr ir bijis pakļauts mainīgajam, augot starp Itāliju, Vāciju un ASV. Pēc gadiem, kas pavadīti strādājot luksusa zīmolu industrijā Milānā un Ņujorkā, pienāca laiks, lai viņš parādītu savu skatījumu, vēloties radīt savu personīgo ceļojumu smaržu pasaulē. Brand No More ir dzimis Milānā un tas vēlas aizbēgt no logotipu atkarības, atgriežot fokusu uz radošā procesa vērtību un dabīgo izejvielu kvalitāti, kas veido, katru radīto darbu.
Mēs ticam, ka smaržas ir noskaņojuma uzlabotājas, kas bagātina mūsu ikdienu un tās ir nepieciešams izvelēties atbilstoši mirkļa vēlmēm, tā pat kā mēs izvēlamies mūsu apģērbu. Ikvienam ir nepieciešama garderobe no dažādām smaržām, lai pilnībā pabeigtu savu stilu un pieskaņotu tās noskaņojumam.
Mūsu smaržas ir piemērotas ikvienam. Tās radītas Francijā, izmantojot augstākās kvalitātes dabīgos materiālus. Iesaistot pasaulē pazīstamu parfimēru Bertrandu Dušaufo zīmolam tika piešķirta smaržu vīzija. Mūsu mērķis ir vienkāršs: radīt smaržas, kas smaržo labi, bet vienmēr tiek atklāta kāda nots, kas attīsta mūsu iztēli. Mūsu smaržu iepakojums ir radīts Itālijā, pievēršot uzmanību detaļām: katrs smaržu iepakojums ir iepakots ar rokām pievēršot mākslinieciskas rūpes katram iepakojumam.

Visi BRAND NO MORE produkti

Filtri

Produkta tips

Spec. piedāvājums

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

KAM

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!