Dāvanu kartes

Šobrīd mēs dzīvojam digitālajā laikmetā un arī Douglas dāvanu karti iespējams iegādāties digitāli! Iegādājies to jebkurā diennakts laikā un saņem savā e-pastā! Skaistuma pasaules dāvana pāris minūšu laikā!
Digitālā dāvanu karte ir paredzēta pirkumu apmaksai veikalos Douglas un interneta veikalā www.douglas.lv. Ar to varat norēķināties par pirkumiem vairākas reizes, kamēr karte ir derīga un tajā ir pozitīvs atlikums. Apmaksa veikalā notiek uzrādot kartes QR kodu tālruņa ekrānā vai drukātā veidā. Lai norēķinātos ar karti interneta veikalā www.douglas.lv, jāievada kartes numurs un WEB PIN. Digitālās dāvanu kartes derīguma termiņš – 6 mēneši no iegādes
brīža un to nav iespējams pagarināt. Digitālās dāvanu kartes bilanci varat pārbaudīt:

 

  • mājas lapā www.douglas.lv sadaļā "Dāvanu karte";
  • noskanējot QR kodu un atverot saiti;
  • veikalos Douglas pie kases.

 

Digitālo dāvanu karti nevar samainīt pret skaidru naudu. SIA Douglas Latvia neatbild par zaudējumiem, kas radušies datu noplūdes rezultātā lietotāja neuzmanības dēļ. Nozaudēšanas gadījumā karte netiek atjaunota. Šīs kartes kopēšana, pavairošana un nelikumīga izmantošana ir aizliegta un tiek pielīdzināta naudas viltošanai. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā rakstiet uz e-pastu eveikals@douglaslatvia.lv vai zvaniet pa tālr. +371 202 92 717.

 

Ļauj dāvanas saņēmējam izvēlēties pašam to, ko viņš kāro visvairāk! Douglas dāvanu karte ir ideāla dāvana, kas paver durvis uz skaistuma pasauli gan viņai, gan viņam!

 

Svarīgi: Douglas dāvanu karti vari izmantot tikai Douglas veikalos visā Latvijā un e-veikalā Douglas.lv!

 

 

 

Esi vēl skaistāka apgūstot dažādas skaistumkopšanas tehnikas mūsu profesionālo vizāžistu vadībā! Dāvanu kartes vērtība - 50EUR* un tā ir derīga norēķinoties par Douglas make-up skolas nodarbību!

 

*Ja make-up skolas apmeklējuma dienā iepērcies veikalā Douglas vismaz 50 EUR vērtībā, dalības maksa netiek piemērota . Norēķināties iespējams tikai mācību dienā un veikalā, kurā apmeklēji mācības!

 

Vairāk informācijas meklē šeit: MAKE-UP SKOLA

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!