ODORO

ODORO mērķis ir ar smaržas palīdzību jūsu vismīļākajām telpām piešķirt noskaņu, krāsas un komfortu. Tas ir Lietuvā ražotu aromātisku produktu zīmols jūsu mājoklim. ODORO unikālā īpašība ir ļoti labais smaržas efekts, kuru nosaka aromātiskās eļļas ārkārtīgi augstā koncentrācija, daudz mīlestības un profesionalitātes ikvienā sīkumā.

ODORO Elements - Šī ir ekskluzīvu aromātu kolekcija, kas radīta, lai piepildītu jūsu dzīvi ar jums tuviem elementiem, ko sniedz šī smarža. Šī kolekcija mudina atcerēties to, kas jūs esat, kas jums sniedz prieku un piepildījumu, kas atspoguļo un papildina. Visi šie elementi atklāj jūs pārējiem, apņem jūs un nes jums prieku. Katra detaļa izstrādāta, domājot par jums.

ODORO Sense - mājas smaržu kolekcijas smaržai ir pašai savs raksturs un personība, kura piepildīs jūsu mājokli un sniegs jums unikālas izjūtas ar krāsu, dekoratīvām detaļām un smaržu.

Sense – vairāk krāsu, estētikas, smaržas, dabiskas izcelsmes sastāvdaļu.

Šajā kolekcijā ir trīs smaržas, starp kurām jūs noteikti atradīsiet savu iecienītāko.

Piepildi savu mājokli ar smaržu, kas Tevi padara bagātāku un iedvesmo! Smarža būs pirmā, kas Tevi apņems, ienākot mājās.

 

Visi ODORO produkti

Filtri

Produkta tips

Spec. piedāvājums

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

KAM

ĪPAŠĪBAS

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!