Posts with category

Aktuāli

AktuāliSirsnīgāka dāvana Tēva dienā - iegravē vārdu uz aromāta pudelītes!

01.09.-07.09.2021. e-veikals Douglas.lv Tev piedāvā iespēju personalizēt smaržas! IEGRAVĒ SAVA TĒVA, VECTĒVA VAI KRUSTĒVA VĀRDU uz viņa iemīļotā aromāta un pasniedz dāvanā!

Aktuāli5 padomi no Douglas, kas Tev ļaus pagarināt savu vasaru!

Ja kāds saka, ka vasara jau ir galā, netici tam! Nekas vēl nav beidzies, turklāt Douglas piedāvājumu klāstā ir neskaitāmi produkti, kuri palīdzēs Tev savu vasaru pagarināt! 

AktuāliVizāžistu padoms, kā novērst lūpukrāsas izsmērēšanos zem sejas maskas

Pirms doties ārā pa durvīm, tagad līdzās makam un atslēgām mums jāatceras arī katru reizi paņemt līdzi sejas maskas. Sejas maskas joprojām ir obligātas sabiedriskajā transportā, kā arī veikalos.

Tāpēc aktuāls kļūst jautājums – kā novērst lūpukrāsas izsmērēšanos zem maskas? It īpaši tagad – vasaras ballīšu un pasākumu laikā! Vizāžiste dalās padomos, kā novērst lūpukrāsas izsmērēšanos!

AktuāliJūties svaigi no rīta līdz vakaram

Tiklīdz ārā gaisa temperatūra sāk celties, rodas viens blakusefekts, no kura mēs gribētu izvairīties. Tā ir ķermeņa reakcija uz karstumu, īsāk sakot – sviedri. Tomēr, meitenes, nesatraucieties: izvēloties īsto produktu un izmantojot dažus gudrus skaistumkopšanas trikus, ar sviedriem var tikt galā!

Aktuāli6 JAUNUMI DOUGLAS SORTIMENTĀ

Kuram gan nepatīk jaunumi un pārsteigumi? Arī šajā mēnesī Douglas papildinājis savu sortimentu ar fantastiskiem jaunumiem! Esi pārliecināta par sevi- izmēģini jaunumus kopā ar mums! 

Aktuāli28.maijs - “neapdegšanas diena” jeb diena aizsardzībai no saules

Pirmie saules stari pavasarī ir tie, kas liek domāt par nesteidzīgām dienām pludmalē un zeltaina ādas toņa iegūšanu. Nav nekā jaukāka par saules glāstiem, bet parūpējies, lai saule nekaitē tavai ādai. Pasaulē 28.maijā tiek atzīmēta Saules aizsarglīdzekļu diena (saukta arī par “neapdegšanas dienu”). Ņemot vērā mūsu platuma grādos dzīvojošo vairuma gaišo ādas krāsu, arī mēs aicinām saules peldes baudīt uzmanīgi! Šajā rakstā uzzini visu par drošu sauļošanos!

AktuāliKā iegūt veselīgi iesauļotas ādas toni ĀTRI un BEZ PIEPŪLES

Pirmā pavasara saulīte mūs jau sāk lutināt, aicinot nomainīt bikses pret kleitām un sajust tās siltos starus uz ādas. Bet, ak vai, cik ļoti negribas rādīt bālu, ziemas nogurdinātu ādu… Kā iegūt skaistu, zeltaini brūnu ādas toni, ja solārijs Tev nav pa prātam? Izmantojot paštonējošos līdzekļus! Uzzini, kā izvēlēties un pareizi uzklāt paštonējošos līdzekļus, lai sagaidītu silto laiku ar atvaļinājuma cienīgu starojumu.

AktuāliSvinam Pasaules bišu dienu 20.maijā

Bites mīt mums visapkārt un klusi strādā, lai mūsu ekosistēma plauktu. Vienlaikus bites gādā par pārtikas apgādi, jo tās nodrošina apputeksnēšanu. Diemžēl bitēm aizvien vairāk saskaras ar apdraudējumu savai pastāvēšanai. 

Lai godinātu šo darbīgo kukaini, esam apkopojuši dažus no mūsu iecienītākajiem skaistumkopšanas produktiem, kuru sastāvā ir medus vai citi bišu radīti produkti.

Aktuāli5 PAVASARĪGI MAKE-UP JAUNUMI DOUGLAS SORTIMENTĀ!

Starot un juties pārliecinātai par sevi – katras sievietes skaistuma noslēpums!

Šajā pavasarī Douglas ir papildinājis savu sortimentu ar dažādiem pasaules kulta make-up zīmoliem, lai Tu varētu uzmirdzēt vēl spožāk!

AktuāliAtklāj J-Beauty skaistumkopšanas rituālus

J-Beauty ir japāņu skaistumkopšanas metode, kas tiecas pēc novatorisma un ilgstoša rezultāta. Tieši tas padara J-Beauty tik lielisku un būtībā tā ir zinātne, kas ir ciešā saskarē ar dabu.