E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 (darba dienās plkst. 9:00-20:00, sestdienās 9:00-17:00)

Posts with category

Aktuāli

AktuāliDivas dienas, lai sagatavotos rudenim kopā ar douglas.lv

Ar 3 soļiem meties iekšā rudenī!

AktuāliIdejas dāvanām Tēva dienā no Douglas!

Šogad 13. septembrī visā Latvijā tiks atzīmēta Tēva diena. Tā ir iespēja vismaz reizi gadā pateikties un iepriecināt tēvus!

Neaizmirsti iepriecināt savu tēti, vectēvu vai krusttēvu ar jauku pārsteigumu no Douglas plašā vīriešu produktu sortimenta, kurā atradīsi populārāko zīmolu smaržas un skaistumkopšanas produktus, kas noderēs ikvienam vīrietim. Iepazīsties populārākajiem tēvu tipiem un piemeklē īsto dāvanu savam tētim.

Aktuāli4 SOĻI LŪPU ZONAS KOPŠANĀ

Kad tu smaidi, visu skatiens ir vērsts uz tavām lūpām. Taču grumbiņas šajā zonā var likt tev justies neērti. Dalīsimies padomos, kā aizsargāt šo jutīgo zonu.

Aktuāli5 padomi no Douglas, kas Tev ļaus pagarināt savu vasaru!

Ja kāds saka, ka vasara jau ir galā, netici tam! Nekas vēl nav beidzies, turklāt Douglas piedāvājumu klāstā ir neskaitāmi produkti, kuri palīdzēs Tev savu vasaru pagarināt! 

AktuāliDĀVANA katram 3. pirkumam e-veikalā Douglas.lv

Augusts ir e-veikala Douglas.lv dzimšanas dienas mēnesis. Tavam uzticamākajam skaistuma partnerim internetā šogad aprit jau 6 gadi! Kā īpašu PALDIES mūsu pastāvīgajiem klientiem, dāvinām Tev ikdienā noderīgu pārsteigumu. Uzzini, kā to saņemt!

AktuāliBronzeris: saules noskūpstīta āda

Kad iedomājies par bronzeri, prātā nāk saulē iedegušas, zeltainas ādas mirdzums, pēc kura vienmēr tiecamies. Ja vēl neesi pazīstama ar šiem produktiem, to uzklāšana sākumā var šķist sarežģīta, bet tie patiešām spēj tūlītēji piešķirt ādai veselīgi mirdzošu toni. Tieši tāpēc esam tev sagatavojuši vienkārši izpildāmu darbību sarakstu:

Aktuāli5 labākās skropstu tušas, lai izmēģinātu krāsaino tušu trendu

Krāsainās skropstu tušas ir ne tikai aizraujošs trends košām Instagram bildēm, bet arī reāls paņēmiens, kā atsvaidzināt savu grimu vasarā. Nemaz nerunājot par Līgo svētkiem, dārza ballītēm un festivāliem, kur krāsaina tuša iederēsies izcili. Lasi tālāk un uzzini, kuri ir TOP toņi un tušas, ar kurām sākt krāsaino tušu piedzīvojumu savā ikdienas skaistumkopšanas rutīnā!

Aktuāli2.daļa Viena acu ēnu palete - neskaitāmas iespējas

Douglas Palm Springs acu ēnu paletē pieejami gan spilgti, gan arī neitrāli toņi, tāpēc šo acu ēnu paleti var izmantot gan ikdienā, gan svētkos. 

AktuāliMario Badescu Drying Lotion: sakratīt vai nesakratīt?

Mūsu klientu iecienīts produkts kļuvis Mario Badescu Drying Lotion – sausinošs līdzeklis pūtīšu ārstēšanai. Tik pat bieži arī saņemam jautājumu: vai to nepieciešams sakratīt?

AktuāliPADOMI KĀ IEGŪT ZELTAINU VASARAS IEDEGUMU VIENA VAKARA LAIKĀ

MÁDARA Organic Skincare  ir ādas kopšanas un dekoratīvās kosmētikas zīmols, pazīstams un iemīlēts to izmeklēto dabīgo un organisko sastāvdaļu dēļ. MÁDARA iedvesma slēpjas dabā, kurā atrodamas mums noderīgas un efektīvas izejvielas. Produkti ir izstrādāti un ražoti Latvijā, tajos netiek izmantoti parabēni un citas sintētiskas vielas, kas tos padara īpaši labvēlīgus tavai ādai un labsajūtai.