Make-up skola

 

PILNS SEJAS ĀDAS KOPŠANAS KURSS TIKAI 3 STUNDĀS  - DOUGLAS MAKE-UP SKOLĀ

Kā ienest ikdienā nedaudz košuma un dzīvesprieka? Veikali Douglas rūpējas par saviem klientiem, tāpēc izveidota Douglas Make-up skolu speciāli tev!

 

PATS SVARĪGĀKAIS PAR ĀDAS KOPŠANU TIKAI 3 STUNDĀS

Ideja par Douglas Make-up skolu radās pateicoties lielajai pircēju interesei par sejas ādas kopšanu un dekoratīvās kosmētikas uzklāšanu. Īsajā konsultācijā veikala apmeklējuma laikā nav iespējas izrunāt pilnīgi visus interesējošos jautājumus, tāpēc mēs izveidojām vietu, kur katra sieviete var apgūt personalizētas sejas ādas kopšanas un Make-up uzklāšanas zināšanas īsā laikā. Pasākums notiek brīvā un nepiespiestā atmosfērā – ar sarunām, smiekliem, kafiju un uzkodām, kas būs lielisks veids kā atsvaidzināt savu darba dienu!

INDIVIDUĀLA PIEEJA KATRAI DALĪBNIECEI

Nodarbība Douglas Make-up skolā sākas ar iepazīšanos – to vada profesionāls Douglas Make-up mākslinieks Mareks Ciprus. Ērti iekārtojušās augstajos Make-up krēslos, katra dalībniece pastāsta īsumā par saviem rīta un vakara sejas ādas kopšanas rituāliem. Neuztraucies – tas nav eksāmens! Ir ļoti svarīgi būt godīgai, jo tādā veidā būs vieglāk saprast no kā tieši veidojas ādas problēmas, ja tādas ir, un izlabot tās. Pēc uzmanīgas noklausīšanās, Mareks atklās, kā ir pareizi jākopj sejas āda no rīta un vakaros, kāda veida produkti ir jāizmanto, un piemeklēs arī katrai dalībniecei piemērotākos sejas ādas kopšanas līdzekļus dažādās cenu kategorijās. Kladīte un pildspalva šeit ļoti noderēs!

Douglas Make-up skola

IESPĒJA IZMĒĢINĀT VISUS PRODUKTUS

Kad teorētiskās zināšanas par ādas attīrīšanu, mitrināšanu, barošanu, skrubēšanu un dekoratīvās kosmētikas uzklāšanu ir izrunātas, pierakstītas un vairākkārt precizētas, laiks ķerties klāt to izmēģināšanai praksē. Katrai dalībniecei ir sagatavota vieta pie liela spoguļa, kur jau gaida plašs klāsts ar sejas attīrīšanas līdzekļiem, dekoratīvo kosmētiku un Make-up otu komplekts, bet tikpat labi ir atļauts izmēģināt arī jebkuru produktu no veikala plauktiem. Esi gatava veltīt kādu laiciņu, lai izvēlētos! Katra dalībniece veido atšķirīgu grimu – atkarībā no savām vēlmēm. Douglas Make-up mākslinieks Mareks palīdz katrai individuāli piemeklēt piemērotākos produktus, toņus kā arī atklāj dažādus knifiņus grima uzklāšanas tehnikā.

Douglas Make-up skola

KAD? KUR? CIK?

Douglas Make-up skolas norises vietas ir:  veikals Douglas Select t/c Rīga Plaza , Douglas t/c Mols un Douglas Rīgā, Brīvības ielā 55.

Lai pieteiktos nodarbībai ir jāaizpilda zemāk norādītā pieteikuma anketa, norādot komentāra daļā, kurā veikalā un laikā vēlaties pieteikties Douglas Make-up skolai, kā arī obligāti norādiet kontakttālruņa nr., lai nepieciešamības gadījumā ar Jums iespējams sazināties.

Norises laiks un vieta:

  • Veikalā Douglas t/k Spice ceturtdienās 13:00-16:00.
  • Veikalā Douglas Select t/c Rīga Plaza notiek katru trešdienu 14:00 un 17:30, pieteikšanās: select.douglas.plaza@douglaslatvia.lv vai zvanot: 67633762.
  • Veikalā Douglas t/c Mols katru otrdienu 14:00 un 17:30, pieteikšanās: douglas.mols@douglaslatvia.lv vai zvanot: 67030360.
  • Veikalā Douglas Brīvības ielā 55 katru otrdienu plkst.13:00, pieteikšanās: brivibas55@douglaslatvia.lv vai zvanot: 67315008.

Vienas nodarbības ilgums ir 3 stundas un dalības maksa ir 35 EUR. Labā ziņa – ja Make-up skolas apmeklējuma dienā iepērcies veikalā Douglas vismaz par 35 EUR, dalības maksa netiek piemērota! 

IEGĀDĀTIES DOUGLAS MAKE-UP SKOLAS DĀVANU KARTI. 

Pieprasījuma forma

YSL