Make-up skola

Uzmanību!

 

Sekojot valstī ieteiktajiem piesardzības pasākumiem publisku pasākumu rīkošanā saistībā ar koronavīrusa “COVID-19” izplatību, pagaidām uz nenoteiktu laiku tiek atceltas Make-up skolas nodarbības.

 

Aicinām rīkoties atbildīgi, sargājot gan sevi, gan apkārtējos!

Sekojiet līdzi informācijai, lai uzzinātu, kad Make-up skola atsāks savu darbību! 

 

 

 

 

 

MAREKS CIPRUS – pasniedz nodarbības make-up skolā veikalos Douglas Brīvības ielā 55 un t/c Rīga Plaza

 

"Make-up skolā esam izstrādājuši programmu, lai trīs stundās varētu iemācīties gan izveidot vakara grimu, gan uzkrāsoties nieka 15 minūtēs. Manuprāt, meikaps ir fantastisks instruments, jo tas ļauj sievietei katru dienu izskatīties citādāk!"

 

 

 

 

 

VIKTORIJA STARIKOVA – pasniedz nodarbības  make-up skolā veikalā Douglas t/c Akropole

 

"Douglas meikapa skola ir lielisks veids, kā ātri iemācīties padarīt savu ikdienu skaistāku – ar krāsām, ar mirdzumiem. Mums, sievietēm, ir tik daudz iespēju, jāzina tikai, kā to visu pareizi izmantot!"

 

 

 

 

 

MARTA KAPICKA – pasniedz nodarbības make-up skolā veikalā Douglas t/c Spice

 

"Nodarbību lielākā vērtība ir praktiskās zināšanas. Trīs stundu laikā mēs palīdzam piemeklēt katram ādas tipam atbilstošāko kosmētiku un piemērotākās krāsu paletes. Arī tad, ja sievietei šķiet, ka visu jau zina, esmu droša, ka pie mums tomēr atklās vēl ko jaunu."

 

 

 

JANA KOZLOVA – vieslektore Douglas make-up skolā

 

“Ikdienā strādāju par vizāžisti, pasniedzu individuālas apmācības, meistarklases ar pasaulē atzītiem dekoratīvās kosmētikas zīmoliem, piedalos labdarības projektos un atbalsta pasākumos. Veidoju meikapu mūziķiem, piedalos dažādos TV šovos, filmēšanās, dzīvesstila un jauniešu žurnālu, kā arī privātās un reklāmas fotosesijās, sadarbojos ar dažādiem fotogrāfiem. Mans darbs ir mana kaislība, aicinājums un ikdiena. Pašizaugsme, nepārtraukta izglītošanās un pilnveidošanās darba jomā ir dzinulis, kurš neliek apstāties un rimties, lai sniegtu visrūpīgāko, augstākajā līmenī profesionālu attieksmi un rezultātu.”

 

 

 

 

ILZE HOMIČA – pasniedz nodarbības jauniešiem make-up skolā veikalā Douglas t/c Akropole

Douglas make-up skola ir fantastiska iespēja, kā iegūt jaunas zināšanas par sejas kopšanu un dekoratīvās kosmētikas pielietojumu ikdienā un svētkos. Ikkatra sieviete ir pelnījusi būt neatvairāma.”

 

Pieprasījuma forma