Pērc droši! Nebūs īstā, samainīsim!

Veikals Douglas 01.12.-31.12.2020. piedāvā ekskluzīvu servisu - nepieciešamības gadījumā veikt iegādātās dāvanas apmaiņuUzzini vairāk par piedāvājuma nosacījumiem!

  1. 01.12.-31.12.2020. iegādājies svētku dāvanu jebkurā no veikaliem Douglas vai e-veikalā Douglas.lv.
  2. Saglabā pirkuma čeku (iepērkoties veikalā Douglas) vai pirkuma pavadzīmi (iepērkoties e-veikalā Douglas.lv).
  3. Ja secini, ka šoreiz esi kļūdījies (piemēram, pārpratis, kura zīmola smaržas dāvanas saņēmējs vēlējās), tad nākamajā gadā 04.01.2021.-31.01.2021. varēsi samainīt dāvanu pret īsto.
  4. Pirms dāvanas apmainīšanas, būs jāaizpilda atgriešanas veidlapa, ko vari atrast šeit un laika taupīšanas nolūkos aizpildīt jau PIRMS došanās uz veikalu Douglas vai sazināšanās ar e-veikalu Douglas.lv.
  5. Dāvanas apmaiņu vari veikt jebkurā no veikaliem Douglas (ne obligāti tajā veikalā, kur to iegādājies).
  6. Kādas dāvanas tiks pieņemtas apmaiņai? Apmaiņai tiks pieņemti gan neatvērti produkti, gan produkti ar pamēģināšanas pazīmēm: aromāti (arī atvērti un pasmaržoti); dekoratīvā kosmētika (arī atvērta un pamēģināta); sejas kopšanas līdzekļi (arī atvērti un pamēģināti). ***Izlietots vai daļēji izlietots produkts netiks mainīts pret citu.
  7. Iegādāto dāvanu būs iespējams apmainīt tikai pret citu dāvanu, nevis naudu vai dāvanu karti. Pēc klienta vēlēšanās būs iespēja piemaksāt, ja izvēlēsies dārgāku produktu.

Komentāri

Vārds
 
Komentārs:
Agnese 2019-12-26 20:15:47
Sakiet, vai samainīt preci, ja produkta, kastīte ir izmesta? Produkts ir vienreiz notestēts, bet neder tonis.