KO ZIEMASSVĒTKOS DĀVINĀT JAUNIETIM?

1. PĀRDOMĀTA SEJAS ĀDAS KOPŠANA

Pusaudžu gados nereti sejas ādas kopšanā tiek pieļautas kļūdas, kas vēlākos gados rūgti atspēlējas, un nākas cīnīties ar nepatīkamām sekām. Vēlāk šķiet – ak, ja vien toreiz kāds būtu man pastāstījis, pamācījis, ierādījis, kā rūpēties par sejas ādu. Jauniešu sejas āda hormonālā līdzsvara pārmaiņu rezultātā mēdz kļūt problemātiska, un tas ir jārisina ar piemērotiem līdzekļiem. Sejas ādas stāvoklis tiešā veidā ietekmē arī pašapziņu, bet kautrība vai nezināšana liedz meklēt pareizo risinājumu. Protams, jautājums nav tik vienkāršs un ir jārisina kompleksi, izvērtējot arī uzturu, dzīvesveidu, tomēr sejas ādas kopšanas rutīnai ir neatsverama loma. Tu vari būt tas cilvēks, kas savam jaunietim palīdz piemeklēt piemērotākos līdzekļus. 

Gan puišiem, gan meitenēm galvenais ir attīrīt sejas ādu, lietot atbilstošu losjonu, arī kādu attīrošu un mitrinošu sejas masku. Svarīgākais – nepārsausināt ādu. Te līdzēs vieglas konsistences želejveida krēmi. DOUGLAS veikalos gan klātienē, gan internetā atrodamas dažādas sejas kopšanas līnijas jauniešu sejas ādai. Īpaši iesakām Eisenberg līniju speciāli jauniešiem, zīmolu Revox  un Ordinary klāstu, kā arī Mario Badescu un One.Two.Free! produktus, kas paredzēti tieši cīņai ar pinnēm.

2. ZĪMOLA SEJA UN VĒSTNESIS

Popkultūrai ir milzu nozīme jauno personību ikdienā, tāpēc zīmola vai produkta vēstnesis ar skaļu vārdu un oriģinālu filozofiju kalpo par dāvanas pievienoto vērtību. DOUGLAS plauktos atrodams Ariana Grande smaržu klāsts, Kylie Jenner sejas, ķermeņa un dekoratīvās kosmētikas līdzekļi, kā arī NYX produkti.

3. DROSME UN EKSPERIMENTI

Košas krāsas, spilgti toņi un eksperimenti! Kad vēl, ja ne jaunībā. Jauna dāma droši vien būs priecīgāka par krāšņu un dāsnu acu ēnu paleti, nevis vienu izsmalcinātu, piezemētu toni. Šis ir laiks, kad meklēt savu stilu, izmēģināt visu, kas piedāvājumā, līdz atrast īsto ceļu. Brīnišķīgi budžeta klases dekoratīvās kosmētikas produkti atrodami DOUGLAS līnijā. Meitenes sevišķi iecienījušas skaisti noformētās SUMMER un SPRING VIBES acu ēnu paletes. Skaista, praktiska, sievišķīga dāvana. Starp citu – visai DOUGLAS kolekcijai šobrīd ir patīkamas atlaides.

Jauneklīgus, drosmīgus dekoratīvās kosmētikas produktus daudzveidīgos toņos piedāvā arī NYX un MAC zīmoli.

4. JAUNĀKAJIEM

Vēl taču ir pavisam jaunie jaunieši – mazuļi, par kuru maigo un jutīgo ādu jārūpējas īpaši saudzīgi. Arī pašiem mazākajiem piedāvājam dabiskus vannošanās līdzekļus, ķermeņa eļļiņas un losjonus no WELEDA, Madara un KIEHL’S klāsta. Šobrīd īpaši vērts pieminēt WELEDA kliņģerīšu sejas krēmu, kas saudzē seju, izveidojot aizsargslāni un tā pasargājot mazuļa maigo ādu no skarbiem laikapstākļiem – sala un vēja.

5. SKAISTI PĀRSTEIGUMI

Vēl vari pagūt iepriecināt savu jaunieti arī visa decembra garumā, uzdāvinot kādu no skaistajiem DOUGLAS Adventes kalendāriem. 24 nelieli, sievišķīgi pārsteigumi līdz pašiem Ziemassvētkiem – smaidam, skaistumam, rūpēm par sevi. Veido ieradumu palutināt un parūpēties par sevi ik dienas. Izvēlies jau tagad, Adventes laiks tepat ap stūri.

DOUGLAS novēl siltu, gaišu novembra nogali mīļu cilvēku lokā un gatavojas Melnās Piektdienas pārsteigumiem. 

Komentāri

PIEVIENOT KOMENTĀRU