BVLGARI

Visi BVLGARI produkti

Filtri

Produkta tips

Spec. piedāvājums

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

KAM

Bvlgari Parfum: uzņēmums ar tradīcijām

Bvlgari smaržas: grieķu juvelieris Sotirioss Vulgaris (Sotirios Voulgaris), kurš savā mītnes zemē Itālijā bija pazīstams ar vārdu Sotirio Bulgari (Sotirio Bulgari), 1884. gadā piepildīja savu sapni: Romā viņš nodibināja savu juvelierizstrādājumu veikalu. Atgādinot par savu grieķu uzvārda izcelsmi, vārdā “Bulgari” burtu “u” viņš aizstāja ar “v”. Tā radās zīmols Bvlgari. Laika gaitā uzņēmums ir kļuvis par vienu no “lielajiem spēlētājiem” luksusa produktu nozarē.

Juvelierizstrādājumu jomā tas ir viens no lielākajiem un iecienītākajiem uzņēmumiem pasaulē. Šis zīmols ir pazīstams galvenokārt ar saviem krāsainajiem un ekstravagantajiem dārgakmeņu izstrādājumiem, kuru moto bieži vien ir dzīvnieki vai augi. Izstrādājumu atpazīšanas zīme ir kabošona slīpējums, ko Bvlgari prasmīgi izmanto daudzu dārgakmeņu akcentēšanai. Kopš 1992. gada ir pieejamas arī šī luksusa zīmola smaržas un citi kosmētikas produkti. Tāpat kā rotaslietas, arī smaržas pārstāv nevainojamu luksusu un piešķir katram lietotājam īpašu mirdzumu.

Iegādāties Bvlgari smaržas: luksusa un jutekliskuma smaržas sievietēm

Bvlgari luksusa zīmola pamatotību apliecina ne tikai ekskluzīvi kosmētikas produkti, bet arī augstvērtīgas smaržas un tualetes ūdeņi. Viss sākās 1992. gadā ar klasisko smaržu Bvlgari Au Thé Vert. Ar zaļo tēju sirds notī šis tualetes ūdens vienmēr ir sniedzis dzīvīgu enerģijas pieplūdumu un vienlaikus arī nemainīgu elegantumu.

Klasiskās smaržas tagad ir pieejamas arī citos variantos kā Bvlgari Au Thé Blanc, Au Thé Rouge.

Katrā flakonā atspoguļojas mīlestība un aizraušanās ar juveliermākslu. Smaržu flakoni ir veidoti radoši un izskatās kā mazi dārgumi. Diez vai kāda cita zīmola smaržu sērija izsaka šo aizrautību vairāk nekā Bvlgari Omnia. Katrs smaržu variants tiek nosaukts kāda dārgakmens vārdā. Smaržu klāstā ir tādas smaržas kā Bvlgari Omnia Amethyste, Omnia Crystalline, Omnia Coral vai Omnia Pink Sapphire.

Parfimērijas ūdens Bvlgari Goldea ir burtiski īsts zelta gabals. Zelta krāsas flakons atgādina ēģiptiešu dievietes Hatoras Saules disku. Parfimērijas ūdens Goldea Eau de Parfum lietotāja jūtas kā dieviete. Ļoti iecienīta ir arī Rose Goldea Blossom Delight.

Iegādāties Bvlgari smaržas Douglas e-veikalā: Bvlgari vīrietis spēcīgam vīrišķīgumam

BVLGARI smaržas: Bvlgari smaržas vīriešiem raksturo ne tikai vīrišķīgi aromāti, bet arī spēcīgi nosaukumi ‒ atbilstoši to lietotājiem. Bvlgari vīrietis nav vienkārši tikai vīrietis. Viņš ir vīrišķības iemiesojums un arī vienmēr stilīgs. Bvlgari Aqva pour Homme apveltī īstus vīriešus ar jūras svaigumu un spēku. Šī smarža uzsver lietotāja raksturu ar ūdens spēku.

Katra Bvlgari Man smaržu variācija ir citādāka un spēcīga. Piemēram, Bvlgari Man Black Essence ar vīrišķīgām melnkoka un austrumu aromātu notīm ieved jūs Āfrikas savvaļā. Savukārt Bvlgari Man in Black Orient ieved jūs tūkstoš un vienas nakts pasaku pasaulē. Bvlgari Man Extreme nodrošina to, ko sola tā nosaukums. Ar šo tualetes ūdeni, kas apvieno Kalabrijas bergamotes, dzintara un Laosas benzoīna notis, izsakāt skaidru (smaržas) nostāju.

Iekarojiet sirdis ar Bvlagri vīriešu smaržām! Parādiet sevī vīrieti ar pavedinošo smaržu kompozīciju Bvlgari Terrae Essence. Šis parfimērijas ūdens atklāj savu afrodiziaka spēku ar papirusa nots nokrāsu, apvienojoties ar pavedinošo muskusu. Douglas veikali piedāvā arī Bvlgari komplektus ar vairākiem vienas sērijas produktiem.

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!