Trendīgas skropstu tušas un skropstu kopšana

 

Trendīgas skropstu tušas un skropstu kopšana

19. februāris ir starptautiskā skropstu diena

Garas un kuplas skropstas ne tikai izskatās skaisti, bet arī padara acis izteiksmīgas. Mēs vēlamies Jūs iepazīstināt ar trendīgām skropstu tušām, kas izcels Jūsu skropstas un skaistuma produktus, ar kuriem tās viegli kopt.

Trendīgas skropstu tušas

Daudzu skropstu tušu sastāvā ir vaski un eļļas, turpretī trendīgas skropstu tušas (tubing mascaras) satur polimērus, kas ap katru skropstu izveido elastīgas caurulītes, tā padarot tās garākas.

Vēl viena priekšrocība: tās ir noturīgas pret izsmērēšanos un nenokļūst uz ādas virs vai zem acīm. Šīs skropstu tušas ir arī ļoti viegli noņemt. Viss, kas nepieciešams - silts ūdens un vates plāksnītes. 

Krāsainas skropstu tušas

No smalkiem krāsu akcentiem uz apakšējās skropstu līnijas līdz mirdzošam izteiksmīgam izskatam - krāsaina skropstu tuša ir brīnīšķigs akcents! Spilgti rozā un oranžā krāsa labi sader ar zilām un pelēkām acīm, violeta skropstu tuša papildina zaļas acis, bet tumši zils tonis lieliski izskatās ar brūnām acīm.

Mūsu padoms: vispirms izmantojiet skropstu ieveidotāju un uzklājiet skropstu tušas bāzi. Pateicoties tam, krāsa būs īpaši intensīva.

Skropstu bāzes un serumi

Vai vēlāties vēl skaistākas dabiskās skropstas? Skropstu bāzes var ne tikai uzlabot kopējo tēlu un piešķirt skropstām biezumu, garumu un apjomu, bet to barojošās sastāvdaļas pasargā matiņus no izžūšanas. Papildu skaistumam varat izmantot barojošus skropstu serumus ar tādām sastāvdaļām kā peptīdi, hialuronskābe, kofeīns vai provitamīns B5.

Komentāri

PIEVIENOT KOMENTĀRU

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!