MAKSIMĀLA BOJĀTU MATU ATJAUNOŠANA

Matu kopšana mainās! Iepazīstinām ar Wella Professionals ULTIMATE REPAIR – matu atjaunošanas produktu līniju, ko iedvesmojusi ādas kopšana. Mirdzums, spēks un gludi mati – pilna matu iekšējās un ārējās struktūras atjaunošana tikai 90 sekundēs.

Kad mūsu mati ir kārtībā, viss izskatās lieliski. Mēs kavējamies pie spoguļa, smaidām mazliet platāk un jūtam, ka varam stāties pretī visiem notikumiem. Bet bojāti un sausi mati bojā mūsu izskatu un pašsajūtu. Nav brīnums, ka tā ir mūsu galvenā problēma. Neatkarīgi, vai tā ir krāsošana,
veidošana ar karstām ierīcēm, UV stari vai piesārņojums, 9 no 10 sievietēm katru dienu bojā savus matus.

ULTIMATE REPAIR radikāli maina mūsu pieeju matu atjaunošanai.

Līdz šim matu atjaunojošās formulas, galvenokārt, bija vērstas uz iekšējās struktūras atjaunošanu – korteksu. Bet kāpēc tikai tur? ULTIMATE REPAIR ir visaptverošs risinājums, kas atjauno matu saites iekšpusē un arī ārpusē, pateicoties patentētajai tehnoloģijai, apvienojot alfa hidroksi
skābi un omega-9.


Populārākais un inovatīvākais produkts: Miracle Hair Rescue — viegls, neizskalojams serums, kas intensīvi atjauno visu veidu matus 90 sekundēs. 


Skaisti gludi mati. Maksimāls spēks. Izcils spīdums. Atjaunojiet matu iekšējo un ārējo struktūru, izmantojot ULTIMATE REPAIR.

JAUNA, PATENTĒTA TEHNOLOĢIJA ULTIMATE REPAIR

"Uzņēmumā Wella mēs detalizēti pārzinām matus, to struktūru un matu bojājumus. Mūsu zināšanas sasniedz jaunas virsotnes, ieviešot Wella Professionals ULTIMATE REPAIR!”
— Max Morini (Makss Morīni), Uzņēmuma Wella Company viceprezidents pētniecības un attīstības jomā, Wella Professionals


STĀSTS PAR ZINĀTNI:


Sākotnējā iedvesma - ādas kopšana. Āda pati spēj atjaunoties no bojājumiem divējādi: no iekšpuses, veidojot jaunas šūnas un veidojot aizsargbarjeru ādas virspusē. Matiem nepiemīt šāda atjaunošanās funkcija. Tāpēc mūsu zinātnieku izaicinājums bija atkārtot ādas atjaunojošās spējas, - kā rezultātā tika veiksmīgi izveidota ULTIMATE REPAIR līnija matiem. 

Inovācija radās, apvienojot divas ādas kopšanas sastāvdaļas: alfa hidroksi skābi (AHA) un Omega-9. Kopā šo sastāvdaļu kombinācija spēj atjaunot visus matu tipus un tekstūras no iekšpuses un ārpuses. 

ULTIMATE REPAIR = matu iekšējās un ārējās struktūras kopšana un atjaunošana.

Organiska skābe, pietiekami maza, lai iekļūtu matu šķiedras dziļākajā līmenī. Ūdeņraža saišu atjaunošana korteksā, stipram matu kodolam.

Bioloģiski identisks lipīds matu šķiedras virspuses atjaunošanai. Virsmas pārklāšana un kutikulas aizpildīšana, lai atjaunotu matu aizsargbarjeru.

ULTIMATE REPAIR PRODUKTI

Komentāri

PIEVIENOT KOMENTĀRU

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!