Auskari

Filtri

Zīmols

Produkta tips

Spec. piedāvājums

KAM

Pieejamība

Šķirot:

Eleganti auskari ir lielisks aksesuārs, kas papildina koptēlu gan ikdienā, gan svētkos. Tie piešķir odziņu un atsvaidzina izskatu ikvienā dzīves situācijā. Moderni auskari izsmalcinātās materiālu kombinācijās ir veids, kā savam tēlam piešķirt akcentu un izcelt savu individualitāti.

Plašais dizainu un materiālu klāsts ļaus Tev piemeklēt savai gaumei un stilam piemērotākos auskarus no sudraba un apzeltīta sudraba materiāla, kas papildināts ar kristāliem vai pērlēm. DOUGLAS sortimentā pieejami augstas kvalitātes un daudzveidīgu stilu auskari par pieņemamām cenām. Papildini savu rotaslietu klāstu un izvēlies neatkārtojamus modeļus no Marmara Sterling zīmola, kas sniedz vairāk par augstas kvalitātes juvelierizstrādājumiem.

Auskaru veidi

Sudraba auskari ar kristāliem – eleganti kristāli maigos un spilgtos krāsu toņos, kas papildināti ar īpaši apstrādātām sterling sudraba detaļām.

Apzeltīti sudraba auskari ar kristāliem – modernas rotas, kas, pateicoties savam unikālajam dizainam, ikdienā piešķir sievišķīgu un drosmīgu izskatu.

Apzeltīti sudraba auskari ar cirkoniju un mākslīgām pērlēm – klasiski un eleganti auskari ar visos laikos iecienītu elementu – baltām pērlēm.

Apzeltīti sudraba auskari – eleganta un klasiska dizaina auskari izsmalcinātam izskatam ikvienā dzīves situācijā.

Sudraba auskari – klasikas rotas, kas piešķir koptēlam spēcīgu un sievišķīgu raksturu.

Jautājumi – atbildes

Ja arī Tu vēlies piešķirt savam tēlam papildu eleganci, kā arī izcelt savu individualitāti, izvēlies auskarus, kas palīdzēs iegūt pabeigtu izskatu gan svētkos, gan ikdienā.

Kādus auskarus izvēlēties?

Izvēloties auskarus, svarīgi ņemt vērā pasākumu un vidi, kādai rota paredzēta – ikdienā var izvēlēties ērtus un nelielus auskarus, taču svētkos dot priekšroku spilgtiem un pamanāmiem izstrādājumiem.

Kādi ir populārākie auskaru veidi?

Vieni no sieviešu iecienītākajiem auskaru veidiem ir nagliņas, kas, piekļaujoties auss ļipiņai, lieliski papildina koptēlu, nesagādājot liekas grūtības. Ne mazāk iecienīti ir arī riņķīši, kas ikdienā un svētkos sniedz elegantu pieskārienu ikvienai sievietei un viņas garderobei. Arī auskari uz āķīšiem nezaudē savu popularitāti, palīdzot izcelt personību.

Kas jāņem vērā, izvēloties auskarus?

Svarīgi izvēlēties auskarus, kas patīk un liek Tev justies labi. Protams, jāņem vērā arī aksesuāra atbilstība sejas formai, matu sakārtojumam un garderobei. Tādā veidā rota būs elegants papildinājums kopējam tēlam, un palīdzēs izcelt Tavas unikālās sejas iezīmes.

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!