5 labākās skropstu tušas, lai izmēģinātu krāsaino tušu trendu

Krāsainās skropstu tušas ir ne tikai aizraujošs trends košām Instagram bildēm, bet arī reāls paņēmiens, kā atsvaidzināt savu grimu vasarā. Nemaz nerunājot par Līgo svētkiem, dārza ballītēm un festivāliem, kur krāsaina tuša iederēsies izcili. Lasi tālāk un uzzini, kuri ir TOP toņi un tušas, ar kurām sākt krāsaino tušu piedzīvojumu savā ikdienas skaistumkopšanas rutīnā!

1

Yves Saint Laurent 

Mascara Vinyl Couture  

7 toņi, tostarp šīs vasaras TOP krāsa - dzeltenā

Izteiksmīgi toņi, gluds spīdums, intensīvs garums, apjoms un atliecošs efekts. Īpašais pārklājums pasargā tušu no smērēšanās un ilgstoši sniedz skropstām glancētu izskatu. 

2

Urban Decay 

Double Team Special Effect Colored Mascara

5 toņi

Drosmīgi krēmkrāsas toņi nodrošina intensīvu krāsu, bet metāla nokrāsas nodrošina multidimensionālu mirdzumu.  Ar Double Team skropstu tušu Tu varat izveidot gan izsmalcinātu grimu, gan izteikti dramatisku. 

3

Douglas Make-Up 

Lash Augmented Mascara

Plūmju violetais & tumši debesu zilais

Ar intensīvu pigmentu piesātināta skropstu tuša mākslīgo skropstu efektam. Ar vienu tušas pārklājumu Tu iegūsi apjomīgas, neticami garas un kuplas skropstas.

4

Shiseido 

Controlled Chaos Mascara Ink 

3 krāsainie toņi

Pārdroši, spilgti toņi savienoti ar nevainojamu pakāpenisku apjoma palielināšanu. Šī vieglā formula satur patentētu cieto un mīksto vasku kombināciju, lai iegūtu ideāli līdzsvarotu struktūru, elastību un gludu klājumu.

5

Dior 

Diorshow Pump’N’Volume

Elegantākais no zilajiem toņiem

Revolucionāra skropstu tuša, kas piešķir ļoti lielu apjomu. Tā rada tūlītēju redzamu skropstu skaita palielināšanos. Tušas konsistence līdz pēdējam pilienam paliek krēmveida un efekts paliek nemainīgs.

PADOMI KRĀSAINO TUŠU LIETOŠANĀ

  • Zilo skropstu tušu maigākam efektam pamēģini uzklāt uz melnas tušas vai arī izvēlies tumši zilo toni vai indigo tumšās nokrāsas toni.
  • Sarkanu skropstu tušu izmanto, lai izceltu zaļu acu mirdzumu un spilgtumu.
  • Zaļa skropstu tuša ir neitrālākais risinājums krāsaino skropstu tušu pasaulē, it sevišķi - brūnu acu īpašniecēm. Pirms zaļās tušas lietošanas pārliecinies, ka Tavas skropstas ir atliektas un ieveidotas, jo krāsa vizuāli var tās saīsināt.
  • Violetā krāsa piestāv visiem acu toņiem.
  • Lietojot krāsainu skropstu tušu, zem acīm ieteicams uzklāt konsīleri, tādējādi neviena cita krāsa nevēlami neietekmēs izskatu.
  • Tā kā krāsainas skropstu tušas lietošana jau pats par sevi ir drosmīgs solis, mēģini pārējo meikapu saglabāt tik minimālu un svaigu, cik vien iespējams.
  • Uzklājot krāsainu tušu tikai uz skropstu galiņiem, koptēlam tiks piešķirta liegu krāsas pieskārienu noskaņa. Vēl viena laba ideja ir tikai augšējo vai apakšējo skropstu nokrāsošana.

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: