5 labākās skropstu tušas, lai izmēģinātu krāsaino tušu trendu

Krāsainās skropstu tušas ir ne tikai aizraujošs trends košām Instagram bildēm, bet arī reāls paņēmiens, kā atsvaidzināt savu grimu vasarā. Nemaz nerunājot par Līgo svētkiem, dārza ballītēm un festivāliem, kur krāsaina tuša iederēsies izcili. Lasi tālāk un uzzini, kuri ir TOP toņi un tušas, ar kurām sākt krāsaino tušu piedzīvojumu savā ikdienas skaistumkopšanas rutīnā!

1

Isadora 

Build Up Extra Volume  

5 toņi, tostarp 2 dažādi šīs vasaras TOP zilie toņi 

Krēmveidīga formula nodrošina apjomu uzreiz pēc uzklāšanas. Ātri žūstoša, tāpēc atļauj klāt vairākas kārtas un veidot dubultīgu apjomu. Lielā birstīte nodrošina saķeri ar katru skropstu un perfekti atdala. 

2

Urban Decay 

Double Team Special Effect Colored Mascara

tonis Dime/Goldmine

Dubulta efekta kuplinoša skropstu tuša. Toņi nodrošina intensīvu krāsu, bet metāla nokrāsa nodrošina multidimensionālu mirdzumu.  Ar Double Team skropstu tušu Tu varat izveidot gan izsmalcinātu grimu, gan izteikti dramatisku. 

3

Douglas Make-Up 

 Exception Mascara

Brūnais & tumši debesu zilais

Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša nodrošina garas, kuplas un izteiksmīgas skropstas. Tuša sniedz mākslīgo skropstu efektu. Īpašā 320° birstīte nodrošina katras skropstas noklāšanu ar tušu. Ātri žūst.

4

Shiseido 

Controlled Chaos Mascara Ink 

3 krāsainie toņi

Pārdroši, spilgti toņi savienoti ar nevainojamu pakāpenisku apjoma palielināšanu. Šī vieglā formula satur patentētu cieto un mīksto vasku kombināciju, lai iegūtu ideāli līdzsvarotu struktūru, elastību un gludu klājumu.

5

Dior 

Diorshow Pump’N’Volume

Elegantākais no zilajiem toņiem

Revolucionāra skropstu tuša, kas piešķir ļoti lielu apjomu. Tā rada tūlītēju redzamu skropstu skaita palielināšanos. Tušas konsistence līdz pēdējam pilienam paliek krēmveida un efekts paliek nemainīgs.

6

Lancôme

Grandiôse

Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša brūnā tonī. Īpašā gulbja kakla formā veidotā birstīte ļauj nokrāsot skropstas no pašām saknītēm līdz galiņiem, tādā veidā iegūstot kuplas skropstas un ''atvērtas'' acis. Lancôme Grandiôse skropstu tušas sastāvā ir īpaša formula, kas satur ekskluzīvo rožu cilmes šūnu ekstraktu.

PADOMI KRĀSAINO TUŠU LIETOŠANĀ

  • Zilo skropstu tušu maigākam efektam pamēģini uzklāt uz melnas tušas vai arī izvēlies tumši zilo toni vai indigo tumšās nokrāsas toni.
  • Sarkanu skropstu tušu izmanto, lai izceltu zaļu acu mirdzumu un spilgtumu.
  • Zaļa skropstu tuša ir neitrālākais risinājums krāsaino skropstu tušu pasaulē, it sevišķi - brūnu acu īpašniecēm. Pirms zaļās tušas lietošanas pārliecinies, ka Tavas skropstas ir atliektas un ieveidotas, jo krāsa vizuāli var tās saīsināt.
  • Violetā krāsa piestāv visiem acu toņiem.
  • Lietojot krāsainu skropstu tušu, zem acīm ieteicams uzklāt konsīleri, tādējādi neviena cita krāsa nevēlami neietekmēs izskatu.
  • Tā kā krāsainas skropstu tušas lietošana jau pats par sevi ir drosmīgs solis, mēģini pārējo meikapu saglabāt tik minimālu un svaigu, cik vien iespējams.
  • Uzklājot krāsainu tušu tikai uz skropstu galiņiem, koptēlam tiks piešķirta liegu krāsas pieskārienu noskaņa. Vēl viena laba ideja ir tikai augšējo vai apakšējo skropstu nokrāsošana.

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: