BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.02.-28.02.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

TESTĒJAM! STENDERS jaunos aromātus trīs dažādos izpildījumos

Zīmols ir nācis klajā ar jauniem produktiem, kas balstīti uz to, lai mājā, mūsu komforta zonā, radītu patīkamu atmosfēru. Tā kā šobrīd ļoti liela daļa cilvēku uzturas katrs savās mājās- aiz slēgtām durvīm, tad, manuprāt, aromāti būs tie, ar ko eksperimentēt un ar kā palīdzību ieviest jaunas emocijas un noskaņojumu savā miteklī. Ir svarīgi rūpīgi izvēlēties tos aromātus, kas tevi uzrunā, iedvesmo un vairo pozitīvu enerģiju, lai laiks ko pavadi mājās ir pēc iespējas baudāmāks.
Iepazīstināšu tuvāk ar jaunajiem STENDERS produktiem, kas ir - sveces, mājas aromāti (aromātiskie kociņi) un sausās smaržas.

Īpaši saldu aromātu piekritējām noteikti patiks “Raspberry & Black Vanilla” aromātiskā svece, kas deg līdz pat 50h. Tā veidota no videi draudzīgām sastāvdaļām augu vaska un kokvilnas degļa, kas degšanas laikā neizdala kvēpus. Kā jau minēju, aromāts ir izteikti salds un spēcīgs, kas telpu ar smaržu vilni piepilda vien pāris minūšu laikā. Pēc aromātisko sveču lietošanas man vienmēr patīk
uz 5-10min izvēdināt telpu, lai apmainās gaiss. Tad aromāts kļūst piezemētāks un mierīgāks, tomēr to tik un tā var just virmojam gaisā, radot omulīgu gaisotni, bet jau ar pieklusinātāku aromātu. Izteikti mazās telpās, kur nav iespēja atvērt logu, šāda
veida produkti var būt par spēcīgu un nomācošu. Tāpēc ieteiktu aromātiskās sveces iedegt tur, kur iespējama gaisa apmaiņa, lai produkts nebūtu nospiedošs un tu pilnībā varētu izbaudīt tā sniegto aromātu. Svece ielieta melnā stikla traukā, kas nosedzas ar tumšu koka vāciņu- dizains, kas iederēsies kā klasiskā, tā modernā interjerā.
Pieejamie sveču aromāti:
“INGVERS UN APELSĪNA ZIEDI”
“VIDUSJŪRAS ZILĀ”
“TABAKA UN DZINTARS”
“MELNĀ ORHIDEJA UN LILIJA”
“AVENE UN MELNĀ VANIĻA”

Smaržu kociņi ir lieta, kam jāatrodas katrā mājā, lai veidotu sava mājokļa īpašo aromātu. Man ļoti patīk, kad ienākot mājā tā smaržo… smaržo pēc manis, pēc manas gaumes un šī brīža sajūtām. Pēc izvēlētā mājokļa aromāta ir iespējams nolasīt daudz vērtīgu informāciju. Kā, piemēram, saldi un silti aromāti noteikti pateiks to, ka cilvēkam patīk atrasties mājās un būt komfortā, lasot iemīļotas grāmatas vai skatoties filmas. Tomēr specifiski un dziļi aromāti radīs iespaidu, ka personai patīk ceļot, doties izzināt pasauli, tās dažādās kultūras, garšas un aromātus. Man bija iespēja izmēģināt “Vidusjūras zilais” mājas aromātu, kas ir svaigs un viegls. Aromāts man asociējas ar pavasara dzestro un tīro gaisu. Ļoti iepatikās smaržu kociņi, lai gan pirmajā brīdī domāju, ka tie būs pārāk stipri. Tomēr paejot dienai, es ar to apradu un aromāts ir tieši tik, cik nepieciešams- ne par daudz, ne par maz. Ienākot dzīvoklī jūtu, ka tas ir ieskauts ļoti patīkamā un vieglā aromātā, kas ikreiz kā atveru durvis manī rada smaidu un liek man novērtēt to, ka ir vieta, kas mani gaida un ir gatava samīļot ar aromātu, tādā veidā pasakot- esi sveicināta mājās, savā miera ostā.
STENDERS mājas aromātu produktu dizains ir ļoti lakonisks un vienkāršs, kas iederēsies jebkurā interjerā un būs lieliska dāvana dodieties ciemos. Vienīgi derētu zināt kādu smaržu cienītājs ir persona, pie kā ciemosies, lai sanāktu trāpīt desmitniekā ar atbilstoša aromāta izvēli.

Apnicis nēsāt līdzi liela izmēra smaržu pudelītes, baidies tās pazaudēt vai nejauši saplēst? STENDERS piedāvā risinājumu ar kompaktām, sausajām smaržām, kas ir viens no veiksmīgiem veidiem, kā pārnēsāt aromātu. Cietās smaržas pēc skata ir kā vasks, kas iepildīts nelielā trauciņā. Lai aktivizētu sastāvdaļas un produkts varētu darboties kā smaržas- ar pirkstu galiem sasilda produktu un uzklāj uz pulsa vietām, kas ir plaukstas locītavas, kakls un zona aiz ausīm. Lai gan sandalkoka un kardamona aromāts pirmajā brīdī liekas salīdzinoši spēcīgs, uzklājot uz ādas tas nomierinās un paliek par patīkamu, bagātīgu aromātu. Produktu ir iespējams lietot visas dienas garumā, kad vēlies uzmundrināt sevi un palutināt ar patīkamu aromāta vilni. Interesanta lieta, ko novēroju bija tā, ka, iznākot no dušas, vēlējos sevi ieskaut jaukā aromātā un nolēmu to darīt ar STENERS sausajām smaržām. Uz izteikti sasilušās ādas atvērās pavisam citas smaržu notis un es pirmo reizi saskāros ar faktu, ka vienas smaržas var smaržot divos absolūti dažādos veidos.
Pavisam nelielais produkta iepakojums būs piemērots pat vismazākajai rokas somiņai un būs labs sabiedrotais ceļojumos, (kad mēs to atkal varēsim droši darīt). Tev nekad nebūs jāuztraucas, ka smarža var izkrist no rokās un saplīst vai nejauši izlīt pa somiņu.
Lieto šo produktu kā slepeno ieroci, kas sapurina tevi saņemties un iedvesmo turpināt iesākto.
Atrodi sev piemērotāko aromātu, kas iedvesmos tieši tev!
“SALDAIS PIESKĀRIENS”
“SANDALKOKS UN KARDAMONS”
“CITRUSS UN ROZĀ PIPARI”
“JASMĪNA TĒJA”
“BALTAIS CIEDRKOKS”

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: