TESTĒJAM: LUKSUSA ZĪMOLA ALTERNA JAUNĀ MATU PRODUKTU LĪNIJA CAVIAR MULTIPLYING VOLUME

 

Jau vairākas reizes esam testējuši luksusa zīmola Alterna matu kopšanas produktus un katru reizi esam pārliecinājušies, ka tie patiešām sniedz fantastisku rezultātu jau pēc īsa lietošanas laika. Mēs nebeidzam sajūsmināties, ka šis zīmols ar saviem daudzveidīgajiem un izcili veidotajiem produktiem ļauj iegūt ekskluzīvas rūpes par matiem ikvienam.

Tāpēc ir tikai loģiski, ka ar lielu nepacietību ķērāmies klāt jaunās Alterna matu produktu sērijas Caviar Multiplying Volume testēšanai. Šīs sērijas matu produkti ne tikai atjauno matu spēku, elastību un mirdzumu, aizkavē novecošanos, bet arī padara matus vieglus un patiesi apjomīgus visā to garumā. Mati tiek pabaroti ar aminoskābēm, aizsargāti no stresa un apkārtējās vides.

ALTERNA ZĪMOLA FILOZOFILA

Tiem, kuri vēl nav dzirdējuši par Alterna, īsuma pastāstīsim par šī zīmola vērtībām un filozofiju.

Alterna ir luksusa kvalitātes matu kopšanas produkti, kuru pamatā ir ekoloģiskas un efektīvas sastāvdaļas, kas ir matiem un veselībai draudzīgas un saudzīgas. Alterna produktos neatradīsiet sulfātus, parabēnus, ftalātus un citas nevēlamas vielas.

Alterna ir izstrādājusi ļoti īpašas formulas un pierādījusi, ka luksusa efektu var panākt arī ar tīrām sastāvdaļām. Šim zīmolam nav dilemmas starp dabiskām un ekoloģiskām sastāvdaļām un efektīvu rezultātu.

Viena no galvenajām šī zīmola produktu sastāvdaļām ir kaviāra ekstrakts, kura spēkos ir aizkavēt novecošanos, sniedzot īpaši vērtīgu un dziļu kopšanu novājinātiem, bojātiem un nespodriem matiem. Protams, kaviārs nav vienīgā vērtīgā sastāvdaļa, ko var atrast Alterna produktos.

Alterna zīmola matu kopšanas produktus izvēlas Holivudas zvaigznes, par kuru izcilo gaumi mums nevienam nav šaubu. Skaidrs, ka viņas savai skaistumkopšanai izvēlas tikai pašus labākos produktus.

SĀKAM TESTĒŠANU!

Šoreiz testējām trīs produktus no jaunās Caviar Multiplying Volume līnijas: šampūnu, kondicionieri un veidošanas spreju.

Testēšana notiek uz vidēji gariem, smalkiem, nekrāsotiem matiem, kuriem ir tendence pieplakt pie galvas un pūkoties. Mati ir arī pabojāti, jo bieži tiek izmantots gan fēns, gan matu taisnotājs.

ALTERNA CAVIAR MULTIPLYING VOLUME SHAMPOO & CONDITIONER

APJOMU PALIELINOŠS ŠAMPŪNS UN KONDICIONIERIS

Šampūns pirmajā mirklī pārsteidz un iepriecina ar patīkami svaigu aromātu, kas nav uzbāzīgs, bet pietiekami aktīvs, lai jau uzreiz ieskautu vilinošas smaržas virpulī, kas saglabājas arī izmazgātos matos.

Šampūnam ir pabieza konsistence, kā jau tas ir raksturīgi visiem Alterna zīmola šampūniem. Tomēr, neskatoties uz biezumu, šampūns labi puto. Vadoties pēc iepriekšējās pieredzes ar Alterna šampūniem, jau zinājām, ka to nevajag daudz, pietiek ar monētas lieluma daudzumu, lai sekmīgi izmazgātu vidēja garuma un biezuma matus.  Protams, ja mati būtu izteikti netīri, tad šo procedūru vajadzētu atkārot vēl vienu reizi.

Jau mazgāšanas laikā jūtams, kā šampūna zīdainā tekstūra ieskauj katru matu, padarot to gludu un mirdzošu. Mazgāšanas process ir patiešām patīkams. Smaržas un izcilās tekstūras apvienojums nepārprotami liecina, ka izmantojam lukusa produktu.

Kondicioniera konsitence ir vēl biezāka, tomēr tas netraucē ar nelielu daudzumu kārtīgi noklāt visus matus, maigi tos masējot. Jau šī procesa laikā jūtams, kā matu virsma kļūst vēl gludāka, mati tiek atšķetināti, izteiktāk jūtama katra mata tekstūra, kas kļuvusi stingrāka un patīkamāka.

Arī kondicionierim piemīt šai matu produktu līnijai raksturīgais svaigais un “luksīgais” aromāts, kas ir tik patīkams, ka grūti no tā novērsties.

Caviar Multiplying Volume šampūns un kondicionieris īpaši piemērots:

 • smalkiem matiem;
 • matiem, kuri ir bojāti un nespodri;
 • matiem, kuriem ikdienā trūkst apjoma;
 • matiem, kuriem nepieciešams atgūt veselību un mirdzumu;
 • matiem, kuri cietuši no vides ietekmes.

ALTERNA CAVIAR MULTIPLYING VOLUME STYLING MIST

VEIDOŠANAS SPREJS MATU KULPLUMAM UN APJOMAM

Šis daudzpusīgi kopjošais veidošanas sprejs nodrošina matiem ilgnoturīgu un vieglu fiksāciju, baro un atjauno matus, kā arī piešķir tiem divas reizes lielāku apjomu. Lietojot šo līdzekli pēc matu mazgāšanas ar šīs līnijas šampūnu un kondicionieri, iespējams iegūt patiešām koptu, zīdainu, acīmredzami veselīgu un apjomīgu matu efektu.

Spreja sastāvs ir īpaši daudzsološs un bagātīgs:

 • Marine Plumping Complex - spēcina matus, atjauno to dabisko biezumu un samazina lūšanu, vienlaikus padarot tos apjomīgākus;
 • Kaviāra ekstrakts - satur aminoskābes un omega-3 taukskābes, kas nogludina matu virsmu un piešķir spīdumu;
 • Seasilk - jūras augu maisījums, kas nodrošina īpašu mitrināšanu un palīdz atjaunot bojātus matus;
 • Keratīns, pantenols, biotīns - spēcina matus, mitrinot un stimulējot galvas ādas asinsriti;
 • Color Hold tehnoloģija - palīdz saglabāt matu krāsu un tās glīto mirdzumu;
 • Enzīmu terapija - ekskluzīvs enzīmu un minerālvielu maisījums, kas nodrošina barības vielu iesūkšanos matos.

Spreju lietojām pēc matu mazgāšanas un kārtīgas nosusināšanas ar dvieli. Izsmidzinājām līdzekli visu matu garumā un izķemmējām. Pēc tam, izmantojot fēnu un suku, mati tika izžāvēti un ieveidoti.

SECINĀJUMI

 • Matu ķemmēšana bija viegla.
 • Veidošanas laikā mati ļoti labi padevās un ieguva to apjomu un formu, kuru vēlējāmies tiem piešķirt.
 • Pie saknēm un visā matu garumā bija acīmredzams apjoms.
 • Uzreiz arī novērojām, ka matu virsma ir īpaši gluda un zīdaina. Sajūtams un redzams, ka katrs mats ir atdalīts un īpaši aprūpēts. Mati vairs nešķiet tik smalki, pūkaini un nepakļāvīgi.
 • Pabojātie matu gali izskatījās daudz veselīgāki un gludāki.
 • Iegūtais matu apjoms nešķita smagnējs, bet gan viegls, elastīgs un vijīgs.

Nākamajā dienā pēc matu mazgāšanas un veidošanas atlika tikai tos izķemmēt, lai tie atkal izskatītos veselīgi, mirdzoši un kupli.

Spejs ir īpaši ērts lietošanai ikdienā, lai vienmēr pēc matu mazgāšanas tos pāris minūšu laikā ieveidotu un iegūtu koptu, vijīgu un apjomīgu frizūru, kas ļauj justies par sevi pārliecinātai ikvienā situācijā.

Jaunā Alterna matu kopšanas produktu līnija Caviar Multiplying Volume nelika mums vilties ne savā kvalitātē, ne izcilajā sastāvā un sniegtajā efektā. Mati izskatās kopti, pabaroti un atjaunoti.

Tāpēc noteikti iesakām arī Tev izmēģināt šo jauno līniju un sniegt saviem matiem tiešām ekskluzīvu kopšanu ar ekoloģiskām un rūpīgi atlasītām sastāvdaļām, kas iekļūst katra mata dziļākajos slāņos, lai aizkavētu novecošanos un atjaunotu to dzīvības spēku jau no pirmās lietošanas reizes.

Jaunie Alterna produkti būs tieši tas, kas nepieciešams, lai Tavi mati pēc garās ziemas un cepuru sezonas atgūtu spozmi, veselību un apjomu.

Meklē šos un arī citus Alterna matu kopšanas līdzekļus Douglas veikalos!

 

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: