E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 (darba dienās plkst. 9:00-20:00, sestdienās 9:00-17:00)

Kā justies brīnišķīgi arī rudens sezonā? Seši vērtīgi padomi no Douglas

 

Kaut arī katram indivīdam sajūtas mēdz atšķirties, jāatzīst, ka rudens sezona Ziemeļu reģionā bieži vien uzskatāma par drēgnāko un tumšāko laiku gadā. Kā saglabāt pozitīvu attieksmi un justies lieliski laikā, kad lielākā daļa diennakts stundu tiek pavadītas tumsā un saules starus tikpat kā neredzam? Lasi tālāk, lai iedvesmotos pārmaiņām un rudens kļūtu par Tavu mīļāko gadalaiku!

  1. Fiziskās aktivitātes

Mēs esam tik dažādas – kamēr viena ir iecienījusi piemājas sporta klubu un apmeklē to regulāri,  kādai citai, iespējams, sports asociējas ar kaut ko nepatīkamu. Diemžēl riteni izgudrot no jauna nav iespējams un jāatzīst, ka sportiskas aktivitātes rada patīkamas emocijas un rosina enerģiju. Turklāt nav obligāti jādodas cilāt dzelžus kopā ar spēkavīriem! Atrodi nodarbošanos, kas der tieši Tev! Iesakām izmēģināt aerobiku, peldēšanu, dejošanu, jogu vai citus nodarbību veidus, līdz atradīsi sev piemērotāko un sports sagādās prieku!

2. Izmēģini aukstās peldes

Un runājot par peldēšanu... Tai nav jābūt tikai vasaras nodarbei! Izkāp no komforta zonas un dodies peldēties arī vēsākā laikā, pagarinot vasaru! Jāatzīst, ka aukstās peldes nav kaut kas, ko iespējams paveikt vienas dienas laikā, tāpēc iesakām iepazīties ar literatūru, iesākumā izmēģināt aukstās dušas, atrast sabiedroto un uzdrošināties!

3. Vairāk laika pavadi ārā

Nav sliktu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs! Saģērbies silti, iegādājies pievilcīgu cepuri un cimdus, ūdens necaurlaidīgus apavus un dodies pastaigās mežā, jūras krastā vai apmeklē Latvijā populārus apskates objektus! Apceļot Latviju iespējams ne tikai vasaras sezonā! Starp citu, labs lietusmētelis liks tev iemīlēt arī pastaigas lietus laikā

4. Mājas – tava svētnīca

Mājas ir vieta, kur atgūstam spēkus un restartējamies, lai veiksmīgi turpinātu savas tālākās gaitas. Ja nekārtība ir Tavā mājvietā, bieži vien tas nozīmē arī to, ka nekārtība ir galvā. Rūpējies par to, lai Tavas mājas patiešām būtu vieta, kur atgūt spēkus un atpūsties. Sakārto skapi, novāc visu lieko, notīri logus un vēdini telpas! Izmēģini Douglas piedāvājuma sveces atmosfēras uzlabošanai mājvietā un smaržkociņus, lai radītu patīkamu un noturīgu aromātu ikvienā telpā!

5. Laiks kam drosmīgākam!

Vasaras karstums bieži vien rosina panīkumu. Kad temperatūras stabiņš kāpj, mēs visbiežāk pārlieku nedomājam par to, ko velkam mugurā un kosmētika nudien nenāk ne prātā! Izmanto vēsākos gada mēnešus lietderīgi un uzdrošinies pārmaiņām! Uzlako nagus Kinetics jaunākās kolekcijas toņos un izmēģini pavisam rudenīgu lūpu krāsu

6. Jauni hobiji!

Kad Tu pēdējoreiz izmēģināji ko nebijušu? Ja Tava ikdiena ir saspringta, iesakām izmēģināt krāsošanas grāmatas vai arī kulināriju, kas ir sava veida meditācija un ļaus aizmirsties! Ja gadījumā Tavā dzīvē trūkst kaut kā ekstrēma, izmēģini tieši pretējo un nekad nepārstāj kāpt laukā no savas komforta zonas! Rudens ir īstais laiks, kad uzdrošināties apmeklēt pirmo bezmaksas deju nodarbību, pieteikties tik sen atliktajām studijām vai beidzot sākt mācīties jaunu valodu! Uzdrošinies!

 

 

 

Atceries, ka pilnīgs sirdsmiers iestājas tikai tad, kad nekādi ārējie apstākļi vairs nespēj satricināt Tavu iekšējo pasauli! Visa pamats ir tas, kā Tu būvē savu ikdienu! Pievērs uzmanību detaļām, vēro savas sajūtas un neļauj nelabvēlīgiem laikapstākļiem ietekmēt Tavu pašsajūtu. Mums ir paveicies, ka dzīvojam vietā, kurā iespējams nobaudīt visus četrus gada laikus, tādēļ atliek vien to izmantot!

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: