E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VI 8:00-17:00)

Vizāžistu padoms, kā novērst lūpukrāsas izsmērēšanos zem sejas maskas

Pirms doties ārā pa durvīm, tagad līdzās makam un atslēgām mums jāatceras arī katru reizi paņemt līdzi sejas maskas. Sejas maskas ir obligātas sabiedriskajā transportā, kā arī veikalos un lielveikalos.

Tāpēc aktuāls kļūst jautājums – kā novērst lūpukrāsas izsmērēšanos zem maskas? It īpaši tagad – vasaras ballīšu un pasākumu laikā (kad lūpukrāsas uzklāšanai ir pats labākais brīdis). 

Mēs lūdzām padomu mūsu vizāžistēm. Lasi tālāk, ko viņas iesaka!

Izvēlies pareizo formulu

Noteikti iesakām zem maskas izvēlēties matētu lūpukrāsu. Ja tev nav matētas lūpukrāsas, tad zem lūpukrāsas uzklāj lūpu zīmuli, kas palīdzēs saglabāt toni un formulu uz lūpām.

Ja arī lūpu zīmuļa tev nav, tad uzklāj lūpukrāsu un ar salveti nosusini lieko produkta atlikumu.

Maini uzklāšanas tehniku

Lūpukrāsas izsmērēšanās noteikti ir kas tāds, kam mums jāpielāgojas kopš masku nēsāšanas noteikumu ieviešanas. Vienmēr sākumā uz lūpām uzklāj lūpu balzamu, jo tas lūpas sagatavo vienmērīgākai lūpukrāsas uzklāšanai un labākai noturībai.

Neklāj lūpukrāsu tieši uz lūpām, bet izmanto pirkstu galus, lai formulu iepunktētu lūpās, iegūstot tonējuma efektu. Tādējādi lūpukrāsa neizsmērēsies.

Visbeidzot, pārklāj lūpas ar salveti un uzklāj salvetei nedaudz fiksējošā pūdera. Tādējādi lūpukrāsa tiks nofiksēta, pārāk to nesausinot.

Un, ja lūpukrāsa tomēr izsmērēsies, to nebūs grūti notīrīt

Rokassomiņā vienmēr ņem līdzi korektoru vai tonālo krēmu zīmuļa formā, lai dienas laikā varētu veikt grima korekcijas. Lai lūpukrāsu padarītu gaišāku, ar pirkstu galiem viegli iepunktē tonālo krēmu zonās, kur lūpukrāsa izsmērējusies.

Dalies komentāros ar saviem lūpu krāsošanas knifiņiem. Kura ir tava iecienītākā krāsa vai zīmols?

Komentāri

PIEVIENOT KOMENTĀRU