Testējam Douglas Home Spa produktus

Šobrīd mēs dzīvojam mainīgos un saspringtos apstākļos, cenšoties īstenot vienu uzdevumu pēc otra, un tādējādi mēģinot sabalansēt savu ikdienu. Iespēja atpūsties visbiežāk ir mūsu vēlmju saraksta priekšgalā. Douglas Home Spa produktu mērķis patiešām ir radīt profesionāla skaistumkopšanas salona noskaņu Jūsu mājvietā, parūpējoties par to, lai Jūs vienmēr justos un izskatītos lieliski.

Jaunos Douglas Home Spa produktus piedāvājām izmēģināt burvīgām testētājām. Zemāk lasi viņu iespaidus par jaunajiem produktiem.

Ķermeņa losjoni

Douglas Home Spa testētājai Vinetai bija iespēja izmēģināt trīs Douglas Home Spa jaunās līnijas produktus. Viens no produktiem bija Seathalosso ķermeņa losjons. Šis ķermeņa losjons, kas satur bergamotes ēterisko eļļu un jūras sāls minerālus, viegli uzsūcas ādā, sniedzot zīda maigumu. Seathalasso līnijas atsvaidzinošais aromāts sastāv no jasmīna, ceriņu, apelsīnu ziedu notīm, kā arī baltā muskusa un ciedra, kas rada uzmundrinošu un dinamisku efektu. Ļaujiet ķermeņa losjonam dot jums enerģiju, kā atpūtu pie jūras. 

Vineta par produktu saka: "Ērti lietot, izmantojot dozatora sūknīti. Patīkama bergamotes smarža; nedaudz jūtams apelsīnu aromāts; produkta iepakojuma krāsa vedina uz domām par jūru, par atpūtu pie jūras. Produkts ātri iesūcas ādā; nav lipīgs; īsts mājas SPA produkts, lai palutinātu ādu un iegūtu tūlītēju atsvaidzinājumu."

Arī Douglas Home Spa jaunās līnijas produktu testētāja Laura par šo ķermeņa losjonu atstāja brīnišķīgu atsauksmi:"Patīkams, svaigs aromāts. Pēc nožūšanas aromāts nav 'uzbāzīgs' un āda jūtas maigāka. Ātri uzsūcas ādā un nav lipīgs."

 

IZMĒĢINI DOUGLAS HOME SPA ĶERMEŅA LOSJONUS ARĪ TU! 

Vannas bumbas

Douglas Home SPA produktu līniju veido ķermeņa kopšanas produkti, kas izstrādāti, lai ļautu baudīt perfektu ēterisko eļļu un dabisko aromātu sinerģiju. Ir pienācis laiks izbaudīt kārtīgu atpūtu vannā! Produkti krāso ūdeni vannā un piešķir patīkamu aromātu. Ajūrvēdas aromāta harmonija sastāv no persiku, mango, jasmīna un muskusa notīm, radot juteklīgu Indijas izjūtu. Ļaujiet ajūrvēdas vannas sāls harmonijai apņemt jūs ar siltu relaksācijas sajūtu. Uzlādējiet savu ķermeni un dvēseli ar jauniem spēkiem un izbaudiet mierīgas domas!

Vineta par vannas bumbu Douglas Home Spa Seathalasso Fizzing Batch Cube:

"Ērts iepakojums; labi izšķīst; aromāts ļauj pasapņot par atpūtu pie jūras. Patīkams ēterisko eļļu aromāts; labs mājas SPA produkts. Adekvāta produkta cena; produkts varētu būt labs mazai, bet patīkamai dāvaniņai".

 

IZMĒĢINI DOUGLAS HOME SPA VANNAS BUMBAS 

Linda Sējāne 

Douglas Home Spa produktu testētāja

 

  Dāvaniņā no Douglas Latvia saņēmu jaunos Douglas Home Spa produktus! Nenoliegšu, ka biju ļoti ieinteresēta notestēt šo jauno līniju. Dāvanā saņēmu Douglas Home Spa Seathallasso roku krēmu un ķermeņa spreju. Šiem produktiem piemīt spēcīgs, bet ļoti patīkams aromāts - svaigs, bet tajā pašā laikā grūti nosakāms. Es ikdienā pucēju dāmas, un manas rokas ir pakļautas nemitīgai roku dezinficēšanai, kas sausina ādu. Tieši tādēļ roku krēms ir mans “must have” kosmetikas koferī. Lietojot šo jauno roku krēmu, biju ļoti pārsteigta par to, cik tas ir mitrinošs un cik ātri iesūcas ādā. Rokas nepaliek taukainas. Ķermeņa sprejs lieliski piemērots, lai ikdienas steigā atsvaidzinātos un piešķirtu atkal svaigu aromātu. Dienas beigās, kad jūtams pagurums - karsta vanna ir tas, kas vajadzīgs. To papildināt un atsvaidzināt lieliski var pateicoties Douglas Home Spa Joy of Light dzirkstošajam vannas kubiņam jeb vannas bumbai. Tas piedos uzmundrinošu aromātu, kur galvenajā notī apslēpušies citrusaugļi! Iegādājoties Douglas Home Spa produktus, tik tiešām tiek garantēts SPA mājas apstākļos! Noteikti iesaku ikvienam izmēģināt šo produkciju, un varbūt tieši Tu atklāsi jaunu relaksācijas SPA pasauli savās mājās.

Vai arī Tu vēlies kļūt par Douglas produktu testētāju? Seko līdzi jaunākajām aktualitātēm Facebook! 

IZMĒĢINI ARĪ CITUS DOUGLAS HOME SPA PRODUKTUS! 

Komentāri

Vārds
 
Komentārs:

https://www.douglas.lv/