TESTĒJAM! Amerikas izslavētos “Glam glow” produktus ar skābi

Glam glow visiem zinām ar savām slavētajām sejas maskām, kuras savā ādas kopšanā iekļauj arī lielas Amerikas zvaigznes. Tagad zīmols piedāvā divus jaunumus- Supertoner “Exfoliating Acid Solution” un Superserum “6- Acid Refining Trearment”.

Maska ar kuru droši vien lielākā daļa jau ir pazīstami- Glam Glow Supermad.

Maska dziļi attīra poras un atbrīvojas no liekā tauku slāņa. Lieliski piemērots būs tiem, kuriem ir dziļas poras un āda ar tendenci taukoties.

Glam Glow Supermad maska var sausināt ādu, tāpēc ir svarīgi pēc tās lietošanas ķerties klāt nākamajiem ādas kopšanas soļiem- tonikam, serumam un krēmam.

Supertoner “Exfoliating Acid Solution” ir ļoti koncentrēts toniks, kura sastāvā ir sešas dažādas skābes, lai uzlabotu ādas izskatu-  atbrīvotos no atmirušajām ādas šūnām, eļļām un netīrumiem,  attīrītu poras un samazinātu iekaisumu rašanos. Sešas tonikā esošās skābes ir - pienskābe, pirovīnogskābe, vīnskābe, mandeļskābe, glikolskābe un salicilskābe. Exfoliating Acid Solution patiesi ir intensīvs un spēcīgs toniks, kurš nepakļausies visiem ādas tipiem. Tā kā mana āda ir taukaina, ar tendenci uz nosprostotām porām, manai ādai toniks patīk un tā nepretojas.  Ir sajūta, ka šādu toniku savā ādas kopšanā vajadzēja iekļaut jau sen,  jo tas pilnībā ir mainījis manu ādas izskatu uz labo pusi. Āda kļuvusi izteikti tīra un pat spīdīga, arī pumpas un to radītie sarkanie pleķi ir samazinājušies. Āda pēc tonika lietošanas jūtas ļoti svaiga un izteikti tīra.
Jābrīdina, ka toniks var kost vietās, kur āda ir saplaisājusi, ir iekaisušas pumpas vai  mikro skrāpējumi. Exfoliating Acid Solution sastāvā nav alkohola, eļļu vai parabēnu. Produkta lietošana ir pavisam vienkārša- kārtīgi jāsakrata iepakojums un sastāvs jāuzlej uz vates diska un jāklāj uz sejas, virzoties no sejas centra uz ārmalām, augšupejošām kustībām. IZVAIRIES NO zonas ap acīm!

Lai gan seruma sastāvā ir tās pašas skābes, kas tonikā, Glam Glow Superserum nav tik agresīvs un jūtams uz ādas virsmas. Serums ir maigs un patīkams, tekošas konsistences ar lakricai līdzīgu aromātu. Serums ātri iesūcas ādā un abu produktu kombinācija seju padara izteikti maigu un patīkamu pieskārienam.  Serums ir brīvs no alkohola, eļļām un parabēniem. Serums ādai  sniedz tvirtumu un atsperīgas ādas sajūtu. Tā kā Glam Glow Superserum  ir ārkārtīgi plāns, tas momentā iesūcas ādā, neatstājot aiz sevis lipīgas pēdas.

Kopsavilkums: Maska un toniks būs ideāli piemērots sievietēm ar taukainu ādu. Tas palīdzēs cīnīties ar nosprostotajām porām un lieko tauku slāni uz sejas. Toniks šobrīd man ir lielā topā, ārkārtīgi patīk svaigums, ko tas sniedz tā lietošanas laikā. 

Sausas ādas īpašniecēm ieteiktu pamēģināt tieši serumu, jo tas ir maigs, taču lieliski  cīnās, lai sniegtu gludas un mirdzošas ādas izskatu.
Jāatceras, ka lietojot jebkādus ādas kopšanas produktus ar skābi, pirmkārt, ir  jālieto saules aizsargkrēmi, (kas ir obligāta prasība), otrkārt, jācenšas izvairīties no tiešiem/netiešiem saules stariem. Pretējā gadījumā, ar laiku var parādīties pigmentācijas plankumi un pirmās novecošanās pazīmes.

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: