JAUNIE BORN IN ROMA CORAL FANTASY AROMĀTI

Born in Roma Coral Valentino aicina Tevi uz jaunu Romu saulrietā. Koraļļkrāsas gaismai pārplūdinot debess jumu, ir pienācis laiks jaunai fantāzijas izpausmei: iedvesmojoties no Romas kultūras krāšņuma, Tevis radītā mirklī.

BORN IN ROMA CORAL FANTASY VIŅAI

IZAICINOŠA ATTIEKSME

Kur koraļļkrāsas debesis iedvesmo ziedu un augļu aromātu, kas papildināts ar krāsainiem kivi akordiem un modes piesātinātu jasmīnu. Paud savu fantāziju, pilsēta gaida...

SVAIGU ZIEDU KLĒPJA AKORDS KONTRASTĒ AR SPILGTĀM KIVI NOTĪM
Born in Roma Donna Coral ir ziedu-augļu aromāts, ko atdzīvina krāsains, rozīgi zeltains kivi akords. Sajaukta ar tīrām, aromātiskām ambretes sēklu notīm un muskusa akordu, jasmīna superinfūzijas un rožu akorda modernā sirds nots atklāj košas, mūsdienīgas sieviešu smaržas.

BORN IN ROMA CORAL FANTASY VIŅAM

DROSME SAULRIETĀ

BORN IN ROMA CORAL Valentino aicina Tevi uz jaunu Romu saulrietā. Iedvesmojoties no koraļļkrāsā izgaismotajām debesīm virs mūžīgās pilsētas, ir pienācis laiks jaunai fantāzijas izpausmei. Krāšņā Romas mantojuma svinības Tevis radītā mirklī.
Koraļļkrāsas debesis iedvesmo dzintara augļu aromātu, kas veidots ap sarkano ābolu akordu un savīts ar tabakas notīm, lai radītu negaidītu spēku.

DZINTARA AUGĻU AROMĀTS AR SVAIGU SARKANO ĀBOLU NOTĪM
BORN IN ROMA CORAL ir dzintara augļu aromāts, ko veido krāsains sarkano ābolu akords, kas sajaukts ar tabakas notīm un pačūlijas esenci. Provokatīvā sirds nots saplūst ar salvijas un ģerānijas esencēm, radot svaigas, bet spēcīgas smaržas.

BORN IN ROMA KOLEKCIJA: DAUDZ VEIDU, KĀ BŪT TEV

Nosvini savu unikalitāti ar 3 duetiem, kas atklās Tavas personības dažādos aspektus.

Komentāri

PIEVIENOT KOMENTĀRU