BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.06.-30.06.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  3 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

VALENTINO Born in Roma Yellow Dream - sapnis, kas nekad nebaidzas

Born in Roma Yellow Dream - jaunās VALENTINO smaržas viņai un viņam

 

Born in Roma ir kā sapnis, kas nekad nebeidzas.” Pjērpaolo Pičoli (Pierpaolo Piccioli)

Dzeltenā krāsa – Romas simbols

Dzeltenā krāsa papildus sarkanajai krāsai, kura arī simbolizē Romu, ir kā ieausta šajā pilsētā. Un šodien, Piazza Mignanelli laukumā, Valentino modes nama rezidencē Romā, tā radošais direktors Pjērpaolo Pičoli pauž savu krāsu meistardarbu dzeltenajos toņos – augstākajai modei ir nepieciešams sapņot. Šī rosinošā toņa dialogs ar pagātni, tagadni un nākotni kalpojis par iedvesmas avotu Born in Roma Yellow Dream.

Kā dzeltenā sapnī

Lai dzeltenās krāsas jaudīgo optimismu pārvērstu smaržā, Valentino Beauty uzaicināja divreiz divus smaržu meistarus, lai tie radītu gluži savdabīgu un neparedzamu noti. Šai smaržai turklāt bija jābūt arī pārliecinošai un nomierinošai šajā nedrošības pilnajā pasaulē.

Born in Roma Yellow Dream Donna

Lai radītu Born in Roma Yellow Dream Donna, smaržu meistari Anne Flipo un Nikolass Boljē (Nicolas Beaulieu) guva iedvesmu no Romas, izbaudot siltu, komfortu raisošu gaismas noskaņu un atklājot Valentino sievietes rakstura īpašības: dzirkstoša, dzīvīga, pašpārliecināta. Izmantojot Valentino zīmola trīs smaržu nianšu kodus: Color, Cool, Couture, izdevās radīt tīru un pārliecinošu muskatrieksta un ziedu harmonijas intrigu.

Jaunais aromāts Born in Roma Yellow Dream Donna  ir ziedu kompozīcija, kuras pamatā ir peonijas ziedi, kas atspoguļo dzīves prieku un izceļ Turcijas rozes esenci. Aromāts atverās pakāpeniski ar baltā muskusa un krēmīgi pikantās Madagaskaras vaniļas absolūtu.

Born in Roma Yellow Dream Uomo

Lai radītu Born in Roma Yellow Dream Uomo, smaržu meistari Žulī Masē (Julie Massé) un Violena Kolasa (Violaine Collas) guva iedvesmu no Romas, izbaudot tumšas, pārliecinošas gaismas noskaņas un atklājot spilgta, enerģiska un mērķtiecīga vīrieša tēlu. Izmantojot Valentino zīmola trīs smaržu nianšu kodus: Color, Cool, Couture, izdevās radīt pikantu, austrumniecisku pārsteigumu ar piparkūku noti.

Jaunais aromāts Valentino Born in Roma Yellow Dream Uomo atspoguļo enerģiska, dzīvespriecīga un mērķtiecīga vīrieša rakstura iezīmes. Aromāts atveras ar starojošu, dzirkstošu svaigu citrusu eksploziju ar negaidīti krāsainu ananāsu akordu.  Aromāta centrā atklāsies piparkūkas ar dūmakainām un austrumnieciskām notīm, kas rada izsmalcinātas atkarības sajūtu. Madagaskaras vaniļa papildina piparkūku akordu ar maigumu. Ādas un dzīvnieciskais raksturs atveras koksnes nošu siltajā jutekliskumā. Ideāls duets, kas veidots Valentino nošu ritmā: Krāsas, svaigums, mode.

Born in Roma Yellow Dream smaržu pudelītes

Pudelīšu dizainā saskatāmās kniedītes, kas sākumā izmantotas ādas izstrādājumiem un radītas, iedvesmojoties no Romas ēku izsmalcinātās akmens apdares, nu kļuvušas par modes nama ikonu. Tās daudzveidīgi rotā somu vīles, kreklu atlokus un sandaļu sprādzes – momentā atpazīstamas, Valentino dizaina modernums un pankmūzikas garša.

Dizaina ikonu kniedīšu piramīdas forma redzama arī Donna un Uomo smaržu pudelītēs, un Valentino nosaukums ir dzeltenā krāsā uz melnas krāsas etiķetes. Pašas smaržas jau projicē dzeltenās gaismas uzmundrinājumu, savukārt stiklā veidotās prizmas ir kā optimisma un atjaunošanās bākugunis.

Iepazīsties arī Tu ar šo jauno, nebeidzamo sapni! Iepērkoties Douglas e-veikalā izmanto kodu BORNINROMA un saņem smaržu paraudziņu viņai un viņam. Nāc uz Smaržas (Parfimērija) un kosmētika internetā | Douglas.lv

 

 

Komentāri

PIEVIENOT KOMENTĀRU